Zbiórka Pilna pomoc dla Mii z rkiw! - zdjęcie główne

Pilna pomoc dla Mii z rkiw!

79 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Nicol Górna - awatar

Nicol Górna

Organizator zbiórki

Mam na imię Mia. Urodziłam się 10.09.2018, ważąc 3000g i mierząc 52 cm. Tego samego dnia miałam swoją pierwszą operację- zamknięcie przepukliny oponowo-rdzeniowej. Po trzech tygodniach zapadła decyzja o kolejnej operacji, tym razem wodogłowia. Niestety, podczas intubacji uszkodzono mi płuco, doszło do odmy i operację przesunięto. Po kilku dniach moje płuco wydobrzało na tyle, że udało się wstawić zastawkę. Jestem bardzo waleczna i silna, ale los nie jest dla mnie łaskawy. Mam wiele schorzeń, takich całkiem poważnych i o nazwach, które są zbyt trudne dla małej dziewczynki. Rozszczep kręgosłupa, stopy końsko-szpotawe i wiotkie porażenie kończyn dolnych będą wymagały miesięcy i lat rehabilitacji. Im wcześniej zacznę, tym lepiej. Ale najgorszy jest zespół Arnolda-Chiariego. Lekarze mówią, że część mojego mózgu jest w złym miejscu i bez opieki wielu specjalistów się nie obejdzie. Moi rodzice chcą dla mnie jak najlepiej i wiedzą, że tylko dzięki wysiłkowi i intensywnej rehabilitacji będę miała szansę. Dlatego proszę Was o pomoc, bo sama nie dam rady. Specjalistyczna opieka i rehabilitację są bardzo drogie. Każda złotówka będzie ogromnym wsparciem. Każdy najdrobniejszy gest będzie dla mnie najważniejszy. Za każdy odruch dobrego serca dziękuję. Bo dobrze widzi się tylko sercem. Mia.

 Tylko dzięki rehabilitacji jesteśmy wstanie pozbyć sie przykurczy w kolanach przez które Mia nie może mieć prostych nóg .Tylko dzięki rehabilitacji stopy Mii po zabiegu podcięcia ścięgna Achillesa nie wrócą do wcześniejszego wyglądu .❤️BARDZO PROSIMY O POMOC LUB UDOSTĘPNIENIE ❤️

Mia ma bardzo zwichnięte stawy biodrowe i musi nosić specjalna orteze (350 zł ) 

 miesięczny koszt rehabilitacji to około 1500 zł (3godziny  tygodniowo) a jeszcze trzeba kupić ortezy (1200zl ), cewniki , lekarstwa, zapłacić za wizyty u wielu lekarzy na NFZ terminy sa strasznie długie a i specjalistów od mojej choroby zbyt mało  i wiele innych potrzebnych mi rzeczy 😞
Wszystkim  dziękuje za  pomoc ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Nicol Górna - awatar

  Nicol Górna

  03.03.2019
  03.03.2019

  Operacja stopek

  Zdjęcie aktualizacji 27 251

79 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Nicol Górna - awatar

Nicol Górna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
joanna kowalczyk - awatar
joanna kowalczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij