Zbiórka Potrzebna jest pilna pomoc - zdjęcie główne

Potrzebna jest pilna pomoc

291 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Joanna Wilhelmi - awatar

Joanna Wilhelmi

Organizator zbiórki

Nazywam się Joanna Wilhelmi moja mama jest po 4 operacjach kręgosłupa ma ubytki kości w kręgosłupie oraz naczyniaki . W 2007 roku zdjagnozowano u niej podejrzenie nowotworu kości .Jej życie to ból i  wózek inwalidzki .Ostatnia operacja w 2020 r się nie powiodła w trakcie operacji  podawano jej 5 jednostek krwi i 4 jednostki osocza. Czekano ,aż się wybudzi jej stan był krytyczny . Lekarz który operował po operacji zniknął,nie ma z nim w ogóle żadnego kontaktu .Wtedy trwał koronowirus moja mama  ,nie miała rehabilitacji poruszała się z ledwością po mieszkaniu za pomocą chodzika.Zarówno przed i po operacji nadal czuła silny ból kości  Ma stabilizator,pręt i 10 śrub w kręgosłupie jedna śruba wychodzi przez plecy. moja mama nie może przełykać , chodzić ani leżeć . Śpi na siedząco i bardzo cierpi , ból jest nie do wytrzymania potrzebuje stale leków. Ma również uszkodzony bark i kręgosłup szyjny oraz piersiowy .

 Chciałabym by żyła bez bólu,  leki są bardzo drogie, wizyty u lekarzy i sprzęt rehabilitacyjny również . W kwietniu złamała kość biodrowa ,złamanie jest nieoperacyjne  ponieważ zagraża jej życiu, kość się nie zrasta wytworzył się staw rzekomy.Ma niedowłady. W 1982 roku przeszła sepse w trakcie której miała 3 razy śmierć kliniczną.Mój ojciec ją zostawił. Opiekuję się mamą i staram się jak mogę najlepiej ale nic nie mogę zrobić nie mając odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego i leków które są jej bardzo potrzebne ale też bardzo drogie nie wspinając o wizytach u lekarzy jej stan jest bardzo ciężki .Postanowiłam założyć dla niej tą zbiórkę ,ona zawsze mi pomagała nawet kiedy była bardzo chora . Teraz czas na mnie z Państwa pomocą, bo sama nie dam rady.

Pieniążki które uda się zebrać pomogą w zakupie leków,wizyt lekarskich sprzętu rehabilitacyjnego, buta gipsowego, łóżka rehabilitacyjnego oraz zjazdu dla wózków inwalidzkich.

Dziękuję wszystkim w imieniu mojej mamy i swoim również za jakąkolwiek okazaną pomoc. 
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Wilhelmi - awatar

  Joanna Wilhelmi

  26.09.2022
  26.09.2022

  Kręgosłup mojej mamy po 4 operacji.

  Zdjęcie aktualizacji 102 340

291 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Joanna Wilhelmi - awatar

Joanna Wilhelmi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Igor - awatar
Igor
20
konrad - awatar
konrad
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij