Zbiórka Pokonajmy nowotwór naszej mamy - miniaturka zdjęcia

Pokonajmy nowotwór naszej mamy

Zbiórka Pokonajmy nowotwór naszej mamy - zdjęcie główne

Pokonajmy nowotwór naszej mamy

5 233 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Lipowiec - awatar

Natalia Lipowiec

Organizator zbiórki

Ula- moja najwspanialsza mama na świecie.  Jest dobrym człowiekiem. Sympatyczna, uśmiechnięta.  Ma 46lat. Wraz z moim 16-letnim bratem kochamy ją bardzo mocno. Często w jej życiu pojawiały się upadki Ale mimo wszystkiego nigdy się nie poddawała. Jesteśmy kochającą się rodziną. 

Rok 2019 przywitalismy  z usmiechem na twarzy lecz 4 dni później wiadomość o złośliwym nowotoworze zmieniła nasze życie.  Mama od paru lat leczyła się  w poradni endokrynologicznej że względu na nadczynność tarczycy (puchnięcie nóg, bóle stawów ). Po dwóch latach usłyszała niespodziewaną i najstraszniejsza diagnozę; nowotwor złośliwy szyjki macicy z guzem nieoperacyjmym z naciekami. Nowotwór zaatakował już węzły chłonne i obecnie czekamy na wynik Pozytonowej Tomografii Emisyjnej (PET). Wielkość tego guza zwiększa się z dnia na dzień, krwawienie nie ustępuje od 3 miesięcy dlatego jest po jednym zabiegu blachyterapii . Mama czeka na rozpoczęcie leczenia Radioterapii wraz z chemioterapią które rozpocznie się 26 Marca. Leczenie te osłabi jej organizm. Potrzebujemy waszej pomocy na zebranie środków na wspomaganie w leczeniu i leków + różnych suplementów które je wzmocnią i dodadzą sił do dalszej walki, której jesteśmy pewni że wygra. Leczenie odbywa  się  w bydgoskim szpitalu Onkologicznym im. Prof.  Franciszka Łukaszczyka. Nasza rodzina nie pochodzi z okolic Bydgoszczy. Mieszkamy ponad 200 km od Bydgoskiej kliniki, w mieście Białogard.

Nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z dojazdem do szpitala, nasza mama także potrzebuje wsparcia rodzinnego na okres całego leczenia, przynajmniej jednego członka rodziny. A to wiąże się z dodatkowymi kosztami transportu i noclegu, które nie jesteśmy w stanie pokryć w tym momencie.

Pomimo wielkiej chęci do dalszej walki, mama miewa też te gorsze dni załamania, prosimy wasz o wspieranie naszej 4 osobowej rodziny, jeśli nie wszyscy są w stanie wspomóc finansowo to prosimy o wsparcie duchowne oraz o udostępnienie zbiórki na portalach społecznościowych. 

Zarówno ja jak i moja rodzina mamy nadzieje na to, że moja mama wyjdzie z tego, by móc znów wstawać z uśmiechem na twarzach i cieszyć się lepszym jutrem. Dlatego tak ważne jest dla nas wasza pomóc.

Mamo pamiętaj że jesteś najważniejszą osobą w naszym życiu. Nie poddawaj się nigdy, będzie trudno ale wierzę że damy radę, zawsze będziemy gotowi do walki dla ciebie.

Po ponad roku leczenia, mamie wystąpił przeżut na płuco, guz został po przez zabieg usunięty ale czeka ją znowu ciężka chemioterapia.

Nowotwór jest agresywny więc istnieje możliwość ze stan się pogorszy bez dalszych badań i leczen.

Na tą chwile próbujemy wszystkie sposoby leczenia, z różnymi lekami, suplementami itd

Jak wiadomo te wszystkie leki nie są darmowe a co gorsza, nie są tanie wiec jeszcze raz potrzebujemy waszej pomocy, nawet minimalnej.

O dalszym przebiegu leczenia i wynikach będę informowała na bieżąco 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Lipowiec - awatar

  Natalia Lipowiec

  03.04.19
  03.04.19

  Dziękuję wszystkim za takie wielkie wsparcie Cała nasza rodzina jest wdzięczna wszystkim którzy zaangażowali się w całą zbiórkę i akcji.

Komentarze


 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  07.11.19
  07.11.19

  Powodzenia!

 • Basia i Marek - awatar

  Basia i Marek

  06.11.19
  06.11.19

  Ula , damy radę !!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.19
  17.04.19

  Powodzenia, bedzie dobrze, prosze sie nie poddawac!

 • Ilona i Albert - awatar

  Ilona i Albert

  28.03.19
  28.03.19

  Pani Ulu zdrówka i siły. Dla Pani i całej rodziny.

 • Ilona i Albert - awatar

  Ilona i Albert

  23.03.19
  23.03.19

  Z całego serca życzymy zdrówka. Jesteśmy z Panią myślami.

5 233 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Lipowiec - awatar

Natalia Lipowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Motor - awatar
Jakub Motor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
20
Nastula - awatar
Nastula
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek - awatar
Marek
50
Daria - awatar
Daria
10
Basia - awatar
Basia
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij