Zbiórka Pokonajmy nowotwór naszej mamy - miniaturka zdjęcia

Pokonajmy nowotwór naszej mamy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pokonajmy nowotwór naszej mamy - zdjęcie główne

Pokonajmy nowotwór naszej mamy

16 358 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 338 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Lipowiec - awatar

Natalia Lipowiec

Organizator zbiórki

Aktualizacja:

Związku ze tak długo nie informowaliśmy także teraz piszę wracając z kliniki, mama obecnie nie może zrobić ani rezonansu ani tomografu wyniki TSH padły i żeby nie pogorszyć nie zrobiono badania.

Chcemy żeby jak najszybciej pojechała  za granicę na leczenie. Jesteśmy dobrej myśli i musimy być 💪❤❤❤

Ula- moja najwspanialsza mama na świecie.  Jest dobrym człowiekiem. Sympatyczna, uśmiechnięta.  Ma 46lat. Wraz z moim 16-letnim bratem kochamy ją bardzo mocno. Często w jej życiu pojawiały się upadki Ale mimo wszystkiego nigdy się nie poddawała. Jesteśmy kochającą się rodziną. 

Rok 2019 przywitalismy  z usmiechem na twarzy lecz 4 dni później wiadomość o złośliwym nowotoworze zmieniła nasze życie.  Mama od paru lat leczyła się  w poradni endokrynologicznej że względu na nadczynność tarczycy (puchnięcie nóg, bóle stawów ). Po dwóch latach usłyszała niespodziewaną i najstraszniejsza diagnozę; nowotwor złośliwy szyjki macicy z guzem nieoperacyjmym z naciekami. Nowotwór zaatakował już węzły chłonne i obecnie czekamy na wynik Pozytonowej Tomografii Emisyjnej (PET). Wielkość tego guza zwiększa się z dnia na dzień, krwawienie nie ustępuje od 3 miesięcy dlatego jest po jednym zabiegu blachyterapii . Mama czeka na rozpoczęcie leczenia Radioterapii wraz z chemioterapią które rozpocznie się 26 Marca. Leczenie te osłabi jej organizm. Potrzebujemy waszej pomocy na zebranie środków na wspomaganie w leczeniu i leków + różnych suplementów które je wzmocnią i dodadzą sił do dalszej walki, której jesteśmy pewni że wygra. Leczenie odbywa  się  w bydgoskim szpitalu Onkologicznym im. Prof.  Franciszka Łukaszczyka. Nasza rodzina nie pochodzi z okolic Bydgoszczy. Mieszkamy ponad 200 km od Bydgoskiej kliniki, w mieście Białogard.

Nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z dojazdem do szpitala, nasza mama także potrzebuje wsparcia rodzinnego na okres całego leczenia, przynajmniej jednego członka rodziny. A to wiąże się z dodatkowymi kosztami transportu i noclegu, które nie jesteśmy w stanie pokryć w tym momencie.

Pomimo wielkiej chęci do dalszej walki, mama miewa też te gorsze dni załamania, prosimy wasz o wspieranie naszej 4 osobowej rodziny, jeśli nie wszyscy są w stanie wspomóc finansowo to prosimy o wsparcie duchowne oraz o udostępnienie zbiórki na portalach społecznościowych. 

Zarówno ja jak i moja rodzina mamy nadzieje na to, że moja mama wyjdzie z tego, by móc znów wstawać z uśmiechem na twarzach i cieszyć się lepszym jutrem. Dlatego tak ważne jest dla nas wasza pomóc.

Mamo pamiętaj że jesteś najważniejszą osobą w naszym życiu. Nie poddawaj się nigdy, będzie trudno ale wierzę że damy radę, zawsze będziemy gotowi do walki dla ciebie.

Po ponad roku leczenia, mamie wystąpił przeżut na płuco, guz został po przez zabieg usunięty ale czeka ją znowu ciężka chemioterapia.

Nowotwór jest agresywny więc istnieje możliwość ze stan się pogorszy bez dalszych badań i leczen.

Na tą chwile próbujemy wszystkie sposoby leczenia, z różnymi lekami, suplementami itd

Jak wiadomo te wszystkie leki nie są darmowe a co gorsza, nie są tanie wiec jeszcze raz potrzebujemy waszej pomocy, nawet minimalnej.

O dalszym przebiegu leczenia i wynikach będę informowała na bieżąco 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Lipowiec - awatar

  Natalia Lipowiec

  19.01.2021
  19.01.2021

  Aktualizacja leczenia naszej mamy 01/2021
  Po bardzo długiej przerwie jesteśmy zmuszeni o ponowne wznowienie zrzutki.
  Sytuacja od 2019r, bardzo się zmieniła, mama w 2019 jak wcześniej było pisane; przeszła zakres leczenie ale na początku roku 2020 pojawiły się przerzuty na płuco oraz naczyniaki w głowie i zwapnienie w mózgu.
  To był bardzo ciężki okres dla nas, po operacji płuca podano ją w leczeniu paliatywnym mimo ze była bardzo temu przeciwna. Strasznie ciężko przechodziła terapie, aż w końcu została przerwana po 4 wlewach, że względu na bardzo źle wyniki i za bardzo duże osłabienie.
  Obecnie mama i my czekamy na cały kosztorys leczenia w zagranicznej klinice, koszty są bardzo wysokie ale ponieważ ze mogą zaoferować mamie leczenie inne niż paliatywne zapobiegające przerzuta, jesteśmy zmuszeni prosić o waszą pomóc w uzyskaniu całej kwoty.

  Zdjęcie aktualizacji 61 796

Komentarze


 • Kamila- 2 blyszczyki - awatar

  Kamila- 2 blyszczyki

  23.02.2021
  23.02.2021

  Blyszczyki

 • Kamila-miś Bing - awatar

  Kamila-miś Bing

  23.02.2021
  23.02.2021

  Miś Bing

 • Kamila - awatar

  Kamila

  01.02.2021
  01.02.2021

  2 blyszczyki

 • Adrianna Wełnic tort - awatar

  Adrianna Wełnic tort

  31.01.2021
  31.01.2021

  Tort

 • Albert i Ilona - awatar

  Albert i Ilona

  30.01.2021
  30.01.2021

  Będzie dobrze ❤️

16 358 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 338 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Lipowiec - awatar

Natalia Lipowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 338

Julia i Klaudia - awatar
Julia i Klaudia
60
patrycja - awatar
patrycja
1
Julia i Klaudia - awatar
Julia i Klaudia
60
Klaudia i Julia - awatar
Klaudia i Julia
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Iwona rzepnikowska - awatar
Iwona rzepnikowska
30
Julia i Klaudia - awatar
Julia i Klaudia
60
Klaudia Kubiak - awatar
Klaudia Kubiak
80
Agnieszka Mochocka - awatar
Agnieszka Mochocka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij