Zbiórka Nikola kontra nowotwór twarzy - miniaturka zdjęcia

Nikola kontra nowotwór twarzy

Zbiórka Nikola kontra nowotwór twarzy - zdjęcie główne

Nikola kontra nowotwór twarzy

4 244 zł z 9 700 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Malwina Korzeniewska - awatar

Malwina Korzeniewska

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Proszę o pomoc dla mojej córki, która choruje na nowotwór.

Nikola ma jedenaście lat. Do niedawna uczęszczała do szkoły podstawowej do piątej klasy. Teraz uczy się w domu…

W październiku 2018 roku ze względu na częste bóle głowy i wrodzone znamię, wykonano u niej rezonans – to wtedy u Nikoli wykryto rozległą zmianę wewnątrz twarzoczaszki. Zdiagnozowano chorobę nowotworową. Obecnie jest pod opieką Centrum Zdrowia dziecka w Warszawie.

Nikola ma nowotwór (duży guz 9,4 x 11 cm), który penetruje w głąb twarzoczaszki oraz oczodołu, obejmuje liczne przedziały mięśniowe, powoduje niewielkie modelowanie tętnic szyjnych i uciśnięcie żyły szyjnej wewnętrznej, asymetrię i ścieńczenie kości twarzo- i mózgoczaszki. Wcześniejsze podejrzenia, że jest to naczyniak nie potwierdziły się. Lekarze z CZD podejrzewają, że jest to jednak neurofibroma plexiforme – nerwiakowłókniak splotowaty.

Moją Nikolę czekają kolejne badania, konsultacja genetyczna, konsultacje okulistyczne (ze względu na pogarszający się wzrok), kolejne wizyty w szpitalu, a następnie - jeśli diagnoza się potwierdzi - trudna operacja, a po niej kolejne badania, leczenie, rehabilitacja i walka o powrót do normalności…

To wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami: na dojazdy, wizyty u kolejnych specjalistów, pobyt w szpitalu i późniejszą rehabilitację.

Same nie damy rady. Znaleźliśmy się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, która jest dla nas na ten moment nie do przeskoczenia Jedyna szansa to ludzie i ich dobre serce!!

Dlatego bardzo Was proszę o wpłacenie symbolicznej złotówki, by starczyło pieniążków na wszystkie koszta związane z chorobą Nikoli.

Z góry serdecznie dziękujemy .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Malwina Korzeniewska - awatar

  Malwina Korzeniewska

  03.09.19
  03.09.19

  Kochani! Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zdecydowały się pomóc i wesprzeć finansowo moją zbiórkę. Jesteście wspaniali❤💕 19 czerwca Nikola miała wykonaną biopsję. Otrzymane wyniki potwierdziły, że jej nowotwór to nerwiakowłókniak splotowaty. Termin operacji wyznaczony został na styczeń 2020 roku. Zabieg będzie trudny, gdyż ma obejmować usunięcie guza, wszczepienie implantu oczodołu, kości klinowej i być może kości jarzmowej. Najprawdopodobniej Nikola będzie musiała pozostać w śpiączce przez kilka dni po zabiegu. Lekarze nie dają 100% gwarancji, że guz nie zacznie odrastać w przyszłości. Ale my jesteśmy pełne nadziei, że wszystko będzie dobrze! Trzymajcie więc kciuki. PS. Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za wsparcie i pomoc, a także za każde dobre słowo, przejawy troski i życzliwości kierowane w naszą stronę w tym dramatycznym czasie. Wszystkiego dobrego Kochani

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.20
  10.07.20

  Zdrówka Anioleczku :*

 • Ewa.K - awatar

  Ewa.K

  12.10.19
  12.10.19

  😘 będzie dobrze

4 244 zł z 9 700 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Malwina Korzeniewska - awatar

Malwina Korzeniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Paulina Węglarska - awatar
Paulina Węglarska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Dziwisz - awatar
Marcin Dziwisz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij