Zbiórka Nikola kontra  nowotwór twarzy - miniaturka zdjęcia

Nikola kontra nowotwór twarzy

Malwina Korzeniewska - awatar

Malwina Korzeniewska

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Proszę o pomoc dla mojej córki, która choruje na nowotwór.

Nikola ma jedenaście lat. Do niedawna uczęszczała do szkoły podstawowej do piątej klasy. Teraz uczy się w domu…

W październiku 2018 roku ze względu na częste bóle głowy i wrodzone znamię, wykonano u niej rezonans – to wtedy u Nikoli wykryto rozległą zmianę wewnątrz twarzoczaszki. Zdiagnozowano chorobę nowotworową. Obecnie jest pod opieką Centrum Zdrowia dziecka w Warszawie.

Nikola ma nowotwór (duży guz 9,4 x 11 cm), który penetruje w głąb twarzoczaszki oraz oczodołu, obejmuje liczne przedziały mięśniowe, powoduje niewielkie modelowanie tętnic szyjnych i uciśnięcie żyły szyjnej wewnętrznej, asymetrię i ścieńczenie kości twarzo- i mózgoczaszki. Wcześniejsze podejrzenia, że jest to naczyniak nie potwierdziły się. Lekarze z CZD podejrzewają, że jest to jednak neurofibroma plexiforme – nerwiakowłókniak splotowaty.

Moją Nikolę czekają kolejne badania, konsultacja genetyczna, konsultacje okulistyczne (ze względu na pogarszający się wzrok), kolejne wizyty w szpitalu, a następnie - jeśli diagnoza się potwierdzi - trudna operacja, a po niej kolejne badania, leczenie, rehabilitacja i walka o powrót do normalności…

To wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami: na dojazdy, wizyty u kolejnych specjalistów, pobyt w szpitalu i późniejszą rehabilitację.

Same nie damy rady. Znaleźliśmy się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, która jest dla nas na ten moment nie do przeskoczenia Jedyna szansa to ludzie i ich dobre serce!!

Dlatego bardzo Was proszę o wpłacenie symbolicznej złotówki, by starczyło pieniążków na wszystkie koszta związane z chorobą Nikoli.

Z góry serdecznie dziękujemy .

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Malwina Korzeniewska - awatar

    Malwina Korzeniewska

    05.04.19
    05.04.19

    To niezwykłe, kiedy możemy przekonać się, że nie jesteśmy sami. Tym bardziej niezwykłe, kiedy możemy liczyć na osoby często całkiem nam obce. Chciałam bardzo ciepło podziękować za Waszą dotychczasową pomoc. Nie tylko za udostępnianie na Facebooku, za pomoc finansową, ale także za wsparcie i dobre słowa, które dodają mi siły i wiary w to, że będzie dobrze. W niedzielę 24 marca Nikola miała wykonany kontrolny rezonans. Potwierdziły się przypuszczenia lekarzy - jej guz to nerwiakowłókniak splotowaty. Najprawdopodobniej jeszcze przed świętami Nikola zostanie zoperowana, a to oznacza, że Wielkanoc spędzimy za szpitalnym murem. Dlatego już dzisiaj, dziękując raz jeszcze za pomoc, składam Wam wszystkim najlepsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Niech czas ten będzie pełen radości, rodzinnego ciepła, spokoju i miłości. Niech otaczają Was sami życzliwi i pomocni ludzie. Jak bardzo jest to ważne, doświadczam sama każdego dnia. Dziękuję…

Malwina Korzeniewska - awatar

Malwina Korzeniewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Jarek - awatar
100
Jarek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Krystian Lesicki - awatar
50
Krystian Lesicki
Roksana Klewek - awatar
100
Roksana Klewek
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Łukasz - awatar
20
Łukasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij