Zbiórka Paula zbiera na implanty. - zdjęcie główne

Paula zbiera na implanty.

3 830 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Ptak - awatar

Justyna Ptak

Organizator zbiórki

Moja przecudna córka Paulina ma 20 lat. Jest osobą niepełnosprawną, ponieważ ma Zespół Downa. Mieszkamy w Wałczu. Jest ona kochającą, czułą i serdeczną dziewczyną , która  bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Problem dotyczy jej uzębienia. Jest ono w fatalnym stanie. Każda ingerencja w jamę ustną Pauliny, gdy była dzieckiem wiązała się z podawaniem narkozy, która nie jest obojętna dla zdrowia, więc nie było możliwości zadbać należycie o jej zęby.

Badanie tomografem wykazało, że niestety pod wieloma usuniętymi mleczakami – nie ma zawiązków zębów stałych. Oznacza to, że jedynym wyjściem w przypadku Pauliny są implanty, na których będą opierały się tak zwane mosty.

Córka rozpoczęła już pierwszy etap leczenia w Szczecinie.

W chwili obecnej przeszła leczenie kanałowe pod znieczuleniem oraz pierwszą narkozę, podczas której wszczepiono pierwsze implanty.Zakończenie  tego długotrwałego procesu leczenia spowoduje, że Paulina wreszcie będzie mogła normalnie spożywać posiłki, co od jakiegoś czasu jest niemożliwe.

Ubiegaliśmy się bezskutecznie o pomoc w zdobyciu funduszy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Narodowym Funduszu Zdrowia oraz Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wałczu. Niestety nie ma możliwości refundacji kosztów na taki cel.

Jej pragnienie posiadania zdrowych zębów jest tak duże, że wyjątkowo dzielnie znosi każdy ból. Niestety leczenie jak i cotygodniowe wyjazdy do Szczecina są bardzo kosztowne. Całkowity koszt leczenia wyliczono na 30 tysięcy złotych za samo leczenie nie uwzględniając dojazdów i dodatkowych kosztów.

Pomóżcie proszę zebrać fundusze na leczenie jej uzębienia.Będziemy wdzięczni za każdą najmniejszą wpłatę. Szczerze wierzę, że z Państwa pomocą uda nam się zrealizować marzenie Pauliny o ładnym  uśmiechu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Ptak - awatar

  Justyna Ptak

  09.04.21
  09.04.21

  Kochani dziękujemy bardzo za to, że nadal wpłacacie pieniążki na konto córki. Na chwilę obecną Paulina ma już implanty i jest bardzo szczęśliwa. Konta nie usunęłam, gdyż w chwili obecnej walczymy z nadwagą. Do momentu zamknięcia klubów fitness i siłowni Paulina brała czynny udział w treningach co też sporo kosztuje, dlatego też zebrane pieniądze przeznaczam na ten cel. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim z całego serca za okazaną pomoc.

Komentarze


 • Daniel - awatar

  Daniel

  10.04.21
  10.04.21

  Trzymam kciuki za Paulę, powodzenia!!

  • Justyna Ptak - awatar

   Justyna Ptak - Organizator zbiórki

   19.04.21
   19.04.21

   Dziękujemy 😘

 • Natalia - awatar

  Natalia

  23.01.21
  23.01.21

  Piękna dziewczyna, pozdrowienia:)

 • Daniel Czartoryski - awatar

  Daniel Czartoryski

  06.08.20
  06.08.20

  Powodzenia, trzymam kciuki i pozdrawiam!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.20
  24.04.20

  Powodzenia! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.19
  27.04.19

  Powodzenia ;)

3 830 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Ptak - awatar

Justyna Ptak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 144

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Daniel - awatar
Daniel
20
Natalia G. - awatar
Natalia G.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij