Zbiórka Pomoc dla chorych piesków - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla chorych piesków

Zbiórka Pomoc dla chorych piesków - zdjęcie główne

Pomoc dla chorych piesków

1 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Agata Tęcza - awatar

Agata Tęcza

Organizator zbiórki

Bardzo Was proszę o pomoc. Moje pieski zaraziły się parwowirozą. To groźna choroba, a leczenie jej jest bardzo drogie. Podanie surowicy zwiększa szansę przeżycia. Pierwszy zachorował Antoś. Surowicę dostał dosłownie w ostatniej chwili. Po jej podaniu nastąpiła wyraźna poprawa. Koszt jednorazowego podania surowicy dla 9 piesków to 600 zł. Zalecane jest podanie 5 krotnej dawki. Całkowity koszt leczenia w przypadku moich najmniejszych piesków wynosi 3 tys. zł. Znalazłyśmy się z mamą w bardzo trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej. Mój ojciec okradł mamę ze wszystkich pieniędzy. Wiele razy groził odebraniem nam życia. Wpadł również na pomysł ubezwłasnowolnienia mnie i mamy, żeby pozbawić nas wszystkiego i odebrać dom, którego mama jest współwłaścicielką. Pomaga mu w tym mój brat ze swoją żoną, którzy chcą przejąć nasz dom. Załączam zaświadczenie od weterynarza. Bóg zapłać za każdą pomoc. W kolejnym poście postaram się napisać więcej o naszej sytuacji i przebiegu leczenia piesków. Będzie to długi post, dlatego nie zamieszczam tych informacji tutaj. Nie każdy ma czas i ochotę czytać.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Agata Tęcza - awatar

Agata Tęcza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij