Zbiórka Diagnostyka i leczenie Pikusia - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka i leczenie Pikusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Diagnostyka i leczenie Pikusia - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Pikusia

1 026 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Romanowska - awatar

Joanna Romanowska

Organizator zbiórki

Historia jakich wiele.

Zmarł opiekun, na opuszczonej posesji został pies. 

Pikuś bardzo kochał swojego opiekuna. Po jego śmierci, przez półtora roku, codziennie odwiedzał miejsca gdzie chodził ze swoim panem, z nadzieją, że tak jak zawsze wrócą razem do domu.

Kilka dni temu pod „ich” sklepem został złapany i przewieziony do gminnej przechowalni.

Zaczęłam szukać jego właściciela. Udało się znaleźć opuszczoną posesję i porozmawiać z sąsiadką Panią Danusią, która przez cały ten czas karmiła Pikusia i opowiedziała mi jego smutną historię.

Cudem, dzięki pomocy wielu osób Pikuś nie pojechał do schroniska, znalazł dom i od kilku dni śpi wtulony w Panią Dorotę.

Pikuś jest starszym pieskiem. Ma chore serce, kuleje na jedną nóżkę i ma rozpacz w paszczy. Muszę pomoc Pani Dorocie opłacić badania krwi, wizytę u kardiologa, ortopedy i czyszczenie zębów. To w pierwszej kolejności. Mam nadzieje, że poza tym okaże się okazem zdrowia i nie będzie potrzebował żadnego specjalistycznego leczenia.

Będę Wam bardzo wdzięczna za każdą, najdrobniejszą wpłatę na diagnostykę i leczenie, a i Pikuś, jestem pewna, nigdy Wam tego nie zapomni❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Romanowska - awatar

  Joanna Romanowska

  18.06.2019
  18.06.2019

  Czekamy na badanie serduszka. Pikuś super pies! Dzielny metropolita warszawski😍

  Zdjęcie aktualizacji 33 072

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  16.06.2019
  16.06.2019

  Oby było lepiej Pikusiu !

1 026 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Romanowska - awatar

Joanna Romanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Elżbieta Kusiakowska - awatar
Elżbieta Kusiakowska
20
Senna.ryba - awatar
Senna.ryba
20
Catherine Zeta - awatar
Catherine Zeta
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Killer Queen - awatar
Killer Queen
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij