Zbiórka Operacja dla Tajgi - zdjęcie główne

Operacja dla Tajgi

2 552 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Pawlak - awatar

Aleksandra Pawlak

Organizator zbiórki

Witam zwracam się do was z prośbą o pomoc. Potrzebujemy pieniędzy na operacje dla mojej suni - Tajgi rasy polski pies gończy. Wszystko zaczęło się 11 miesięcy temu kiedy to doszło do nieszczęśliwego wypadku - została potrącona przez samochód. Pojechaliśmy w trybie natychmiastowym do weterynarza i jak się okazało narządy wewnętrzne nie zostały uszkodzone lecz ucierpiała noga. Zerwała wiązadło, pozornie nie było to coś bardzo poważnego. Pojechaliśmy do weterynarza w innym mieście i zapłaciliśmy za kosztowną operacje przeszczepu na sztuczne wiązadło. Po rehabilitacji i podawaniu leków wszystko wydawało się okej, aż nagle suczka zaczęła kuleć. Udaliśmy się do jednej z najlepszych klinik w województwie wielkopolskim na zdjęcia rentgenowskie. Zrobiliśmy morfologie, kilka innych dodatkowych zdjęć nogi i testy, które wskazał weterynarz. Dzień po dniu dojeżdżaliśmy do kliniki na wizyty mimo, iż mamy do niej dość daleko. Jak się okazało doszło do stanu zapalnego i zwyrodnienia. Stan zapalny wyleczymy ale zwyrodnienie jest nieuleczalne. Dnia 24.11.20 znowu pojechaliśmy do weterynarza na zabieg płukania kolana. Dostaliśmy kilka opcji ,,powstrzymywania,, choroby, niestety żadna z metod jej nie zwalczy. Wszystkie opcje są bardzo drogie a pies musi być ciągle na lekach. Postanowiliśmy poddać Tajgę kolejnej operacji która zatrzyma postępowanie choroby na najbliższe 2/3 lata. Jest za młoda na kilka innych zabiegów więc będziemy musieli trochę poczekać. Nie jesteśmy na tą chwile w stanie zapłacić takiej sumy pieniędzy. Cały okres leczenia przekroczył w tym tygodniu 600 zł, do tego musimy doliczyć koszty leków. Byłabym ogromnie wdzięczna gdybyście wsparli w jakiś sposób zbiórkę. Każda złotówka się liczy! Na tą chwile staramy się zatrzymać chorobę. Po 2 latach podejmiemy się innych metod gdy będzie starsza, a zabiegi będą mogły zostać wykonane. Sunia potrzebuje tej operacji jak najszybciej aby mogła zacząć przyjmować odpowiednie leki. Zostały nam 2 tygodnie do uzbierania tych pieniędzy.  Z góry dziękuje za każdy datek!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Pawlak - awatar

  Aleksandra Pawlak

  05.12.2020
  05.12.2020

  Został ostatni tydzień na uzbieranie całej sumy. Brakuje już tak niewiele... Kochani jesteście wielcy! Bardzo wam dziękuję. Każda złotówka wpłacona na Tajgę to olbrzymia pomoc dla mnie i dla mojej rodziny na sfinansowanie operacji!

Komentarze


 • Kniaź - awatar

  Kniaź

  30.11.2020
  30.11.2020

  zdrówka 🤞

 • Julia - awatar

  Julia

  26.11.2020
  26.11.2020

  Za pomoc dla pieska

2 552 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Pawlak - awatar

Aleksandra Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
anonimowa - awatar
anonimowa
50
jagienka355 - awatar
jagienka355
50
Jagienka 355 - awatar
Jagienka 355
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Lubas - awatar
Aneta Lubas
50
Ewa Szlagor - awatar
Ewa Szlagor
100
Wisia - awatar
Wisia
20
Danusia - awatar
Danusia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij