Na operację dla Yupiego

221 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Wirkus - awatar

Daria Wirkus

Organizator zbiórki

Hejka jestem Daria, bardzo bym chciała prosić Was o pomoc dla mojego pieska.. 

Yupi jest 11 letnim bardzo przyjaznym pieskiem. Jest z Nami odkąd skończył 6 miesięcy. 

Od 2015 zaczął chorować na serce, później wątroba, trzustka, a jeszcze niedawno jakby tego było mało okazało się, że nasz pupil choruję również na padaczkę.. Piesek przyjmuje codziennie leki, dzięki nim czuję się naprawdę dobrze. Miesięczny koszt leków wynosi naprawdę sporo. 

Wczoraj okazało się, że nasz kochany piesek potrzebuje operacji kolana dokładniej rzepki, bo bez tego zostanie kaleką.. Sam koszt operacji to około 900 złotych. Po operacji, będzie musiał przejść rehabilitację i przyjmować leki, by wrócić do zdrowia. Koszt operacji, rehabilitacji i leków, wiąże się niestety z wysokimi kosztami.. Yupi jak najszybciej musi przejść tą operację, ponieważ jest ryzyko, że rzepka mu wyskoczy i nie wskoczy z powrotem co wiąże się z trwałym kalectwem.. 

Mimo chorego serduszka i jedenastu lat zdecydowaliśmy się na operację. Niestety jest ryzyko, że piesek może nie wybudzić się z narkozy, ale weterynarz mówił, że ryzyko jest zawsze.. Nie wyobrażamy sobie, by piesek został kaleką na całe życie, co wiązałoby się później i tak z jego uspaniem, by się nie męczył.. Koszty, które ponosimy (leki i kontrole) wynoszą sporo, więc prosimy o pomoc dla naszego psiaka..Chcemy by znowu mógł biegać i cieszyć się życiem.. W tym momencie nasz pupil leży cały dzień w legowisku i wychodzi z niego tylko wtedy kiedy musi wyjść na dwór.. Pieniążki, ze zbiórki przekażemy na operację. Yupi bardzo wiele dla mnie i mojej rodziny znaczy, stąd ta zbióka..  Z góry bardzo dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy wpłacony grosz dla naszego psiaka :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
221 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Wirkus - awatar

Daria Wirkus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Klaudia - awatar
Klaudia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
kusicielka - awatar
kusicielka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij