Zbiórka Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑 - miniaturka zdjęcia

Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑 - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑

117 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Wójkowska - awatar

Ania Wójkowska

Organizator zbiórki

Witam ! Kochani , potrzebna pomoc dla małej księżniczki Zosi 👑 Rodzicom Zosi z dnia na dzień zawalił się cały świat 😥😥!!  Oliwia ( mama Zosi ) zauważyła wcześniej że coś się dzieje , gdy zgłosiła się do swojej  placówki  zdrowotnej lekarze stwierdzili że mama Zosi za bardzo histeryzuje . Mimo że prosiła o pomoc nikt nie podjął się zbadania dziecka które cierpiało. Zosia po utracie przytomności trafiła do szpitala w Toruniu , po tym zajściu Zosi zaczęła zanikać mowa oraz chód . Po badaniu  Rezonansem Magnetycznym wyszedł zły wynik . U Zosi w główce wyszedł hipoplastyczny mały móżdżek oraz płyn mózgowo rdzeniowy w zwiększonej ilości ,którego jest za dużo. Od razu padło podejrzenie zespołu Dandy'ego-walkera , lecz równie dobrze może być to inny zespół , co wyjdzie dopiero po konkretnych badaniach.  Na dzień dzisiejszy Zosia nie mówi , ma szeroki chód , źle stawia stopki , ma zaburzenia równowagi ,ma za wysokie napięcie mięśniowe które wpływa na kręgosłup. Przyjmuje  leki na padaczkę , widoczne u Zosi są cechy dysmorficzne na twarzy. Pieniążki potrzebne są na codzienną rehabilitację Zosi . W najbliższym czasie Zosia będzie potrzebować ortezy która będzie jej potrzebna w codziennym funkcjonowaniu . Byli byśmy bardzo wdzięczny za pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na leczenie Zosi. Kochani !!każda mała cegiełka w kwocie 1 zł bardzo pomoże i odciąży rodzinę Zosi i pomoże im w normalnym życiu . 💗💗

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
117 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Wójkowska - awatar

Ania Wójkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Wójkowska - awatar
Monika Wójkowska
30
Asia Truszkowska - awatar
Asia Truszkowska
20
Wiolkaa Brejdak - awatar
Wiolkaa Brejdak
5
Kamila Piotr Wójkowscy - awatar
Kamila Piotr Wójkowscy
10
Monika Bajac - awatar
Monika Bajac
20
Ania Wójkowska - awatar
Ania Wójkowska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij