Zbiórka Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑 - miniaturka zdjęcia

Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑

Zbiórka Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑 - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla Zosieńki 👑

117 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Ania Wójkowska - awatar

Ania Wójkowska

Organizator zbiórki

Witam ! Kochani , potrzebna pomoc dla małej księżniczki Zosi 👑 Rodzicom Zosi z dnia na dzień zawalił się cały świat 😥😥!!  Oliwia ( mama Zosi ) zauważyła wcześniej że coś się dzieje , gdy zgłosiła się do swojej  placówki  zdrowotnej lekarze stwierdzili że mama Zosi za bardzo histeryzuje . Mimo że prosiła o pomoc nikt nie podjął się zbadania dziecka które cierpiało. Zosia po utracie przytomności trafiła do szpitala w Toruniu , po tym zajściu Zosi zaczęła zanikać mowa oraz chód . Po badaniu  Rezonansem Magnetycznym wyszedł zły wynik . U Zosi w główce wyszedł hipoplastyczny mały móżdżek oraz płyn mózgowo rdzeniowy w zwiększonej ilości ,którego jest za dużo. Od razu padło podejrzenie zespołu Dandy'ego-walkera , lecz równie dobrze może być to inny zespół , co wyjdzie dopiero po konkretnych badaniach.  Na dzień dzisiejszy Zosia nie mówi , ma szeroki chód , źle stawia stopki , ma zaburzenia równowagi ,ma za wysokie napięcie mięśniowe które wpływa na kręgosłup. Przyjmuje  leki na padaczkę , widoczne u Zosi są cechy dysmorficzne na twarzy. Pieniążki potrzebne są na codzienną rehabilitację Zosi . W najbliższym czasie Zosia będzie potrzebować ortezy która będzie jej potrzebna w codziennym funkcjonowaniu . Byli byśmy bardzo wdzięczny za pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na leczenie Zosi. Kochani !!każda mała cegiełka w kwocie 1 zł bardzo pomoże i odciąży rodzinę Zosi i pomoże im w normalnym życiu . 💗💗

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
117 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Ania Wójkowska - awatar

Ania Wójkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Wójkowska - awatar
Monika Wójkowska
30
Asia Truszkowska - awatar
Asia Truszkowska
20
Wiolkaa Brejdak - awatar
Wiolkaa Brejdak
5
Kamila Piotr Wójkowscy - awatar
Kamila Piotr Wójkowscy
10
Monika Bajac - awatar
Monika Bajac
20
Ania Wójkowska - awatar
Ania Wójkowska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij