Zbiórka Paczka dla bezdomnego zwierzaka - miniaturka zdjęcia

Paczka dla bezdomnego zwierzaka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Paczka dla bezdomnego zwierzaka - zdjęcie główne

Paczka dla bezdomnego zwierzaka

100 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy nowo powstałym stowarzyszeniem działającym na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt. Mimo iż stowarzyszenie działa dopiero od lipca 2017r, pomagamy zwierzakom już od ponad 3 lat, w ciągu których znaleźliśmy nowe domy dla ponad 170 zwierząt. Jesteśmy grupą miłośników zwierząt - w organizowanych wolontariatach udział bierze głównie młodzież. Niestety rąk do pracy jest niewiele a potrzeby są ogromne. W chwili obecnej pod opieką mamy kilkanaście psów i kilka kotów. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym wszystko co tylko możliwe jednak czasem jest to nierealne z powodów finansowych. W tak ciężkim okresie jakim jest zima pragniemy zapewnić naszym zwierzakom wszystko co niezbędne. Pragniemy zebrać potrzebna kwotę na zakup karmy i opiekę weterynaryjną. Każdy z wolontariuszy robi co może aby zwierzaki miały u nas dobrze, czuły się bezpieczne i kochane oraz znalazły nowe cudowne domy. Wsparcie finansowe nawet w niewielkiej kwocie jest dla nas na wagę złota. Każda złotówka przez Państwa zbliża nas do upragnionego celu – pełnych brzuszków naszych podopiecznych!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kunowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Podaj Łapę" - awatar

  Kunowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Podaj Łapę"

  01.12.2017
  01.12.2017

  Oto jedna z naszych podopiecznych - spokojna i łagodna suczka o imieniu Kani. Sunia została znaleziona ze sznurkiem na szyi (prawdopodobnie zerwała się i uciekła) w kanale samochodowym. Sunia urodziła się jedynie ze szczątkami macicy w sporej części przyrośniętymi do ściany pęcherza. Sunia ma problemy z utrzymaniem moczu.

  Zdjęcie aktualizacji 9 909

100 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij