Zbiórka Paczka dla bezdomnego zwierzaka - miniaturka zdjęcia

Paczka dla bezdomnego zwierzaka

Zbiórka Paczka dla bezdomnego zwierzaka - zdjęcie główne

Paczka dla bezdomnego zwierzaka

100 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Jesteśmy nowo powstałym stowarzyszeniem działającym na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt. Mimo iż stowarzyszenie działa dopiero od lipca 2017r, pomagamy zwierzakom już od ponad 3 lat, w ciągu których znaleźliśmy nowe domy dla ponad 170 zwierząt. Jesteśmy grupą miłośników zwierząt - w organizowanych wolontariatach udział bierze głównie młodzież. Niestety rąk do pracy jest niewiele a potrzeby są ogromne. W chwili obecnej pod opieką mamy kilkanaście psów i kilka kotów. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym wszystko co tylko możliwe jednak czasem jest to nierealne z powodów finansowych. W tak ciężkim okresie jakim jest zima pragniemy zapewnić naszym zwierzakom wszystko co niezbędne. Pragniemy zebrać potrzebna kwotę na zakup karmy i opiekę weterynaryjną. Każdy z wolontariuszy robi co może aby zwierzaki miały u nas dobrze, czuły się bezpieczne i kochane oraz znalazły nowe cudowne domy. Wsparcie finansowe nawet w niewielkiej kwocie jest dla nas na wagę złota. Każda złotówka przez Państwa zbliża nas do upragnionego celu – pełnych brzuszków naszych podopiecznych!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Kunowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Podaj Łapę" - awatar

  Kunowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Podaj Łapę"

  01.12.17
  01.12.17

  Oto jedna z naszych podopiecznych - spokojna i łagodna suczka o imieniu Kani. Sunia została znaleziona ze sznurkiem na szyi (prawdopodobnie zerwała się i uciekła) w kanale samochodowym. Sunia urodziła się jedynie ze szczątkami macicy w sporej części przyrośniętymi do ściany pęcherza. Sunia ma problemy z utrzymaniem moczu.

  Zdjęcie aktualności 9 909

100 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij