Zbiórka Pomoc dla rodziny po tragediach - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla rodziny po tragediach

Zbiórka Pomoc dla rodziny po tragediach - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny po tragediach

20 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Kamil Grochowalski - awatar

Kamil Grochowalski

Organizator zbiórki

"Na nowy start po pożarze"


10 lat temu doszło do ogromnego pożaru na poddaszu tj. w naszym mieszkaniu. Pożar wybuchł 3 listopada 2009 roku około godziny 3.30 nad ranem. Spowodowane było dziurawymi kominami, a niestety całe poddasze jest z drewna.

Spalił się dach, łazienka oraz kuchnia. Pokoje zostały zalane przez strażaków podczas gaszenia. Większość rzeczy nie nadawała się do użytku. Około pół roku mieszkaliśmy nad jeziorem w MOS - Miejski ośrodek sportu.

Ojciec starał się remontować mieszkanie. Trzeba było pokupywać materiały budowlane jak i rzeczy codziennego użytku.

4 lata po tej tragedii znowu zapaliła się sadza w kominie. Naszczęście obyło się bez większegopożaru.

W 2017 roku przez nasz region przeszły nawałnice. Zerwało nam dach. Pozalewało całe mieszkanie. Pokój, łazienka, kuchnia. Wszędzie dziury w sufitach i woda ciekła "ciurkiem".

Otrzymaliśmy część pomocy finansowej do remontu.

Niestety moi rodzice nie zdążyli skończyć remontu i zebrać potrzebnych faktur do rozliczenia w Mops-ie (miejski iśrodek pomocy społecznej). Całąkwotę teraz trzeba oddać.

Mój Ojciec lat 47 przez te lata,przez te klęski popadł w długi.

Wcześniej był alkoholikiem lecz przeszdł odwyk i do dnia dzisiejszego nie pije - ani kropli.

Przeszedł walkę z depresją.

Moja siostra Anna lat 13 jest chora na astmę oskrzelową.

Mój brat Jakub lat 18 urodził się z podejrzeniem porażenia mózgowego. Lekarze nie dawali wiele szans, że uda się go wyprowadzić z tego, jednakże po wielu latach rechabilitacji jest w pełni sprawny.

Bratu pozostał niedosłuch na jedno ucho do 90%, na drugie 45%. Nosi aparaty słuchowe. Ma również Astmę oskrzelową oraz niedoczynność tarczycy.

Ja lat 22 - założyciel zbiórki - mam astmę oskrzelową, jestem przed przeszczepem zastawki aortalnej w sercu. Mam niedoczynność tarczycy. Biorę leki na stałe. Mam również problemy z kośćmi. Jednakże staram się rodzinie pomagać tyle na ile jestem w stanie

Moja mama jest na rencie chorobowej - dostaje około 400 zł miesięcznie ( jak za to przeżyć?) Leczy się na depresję, ma stany lękowe. Częstoprzebywa w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie na terapii.


Przez te wszystkie "klęski żywiołowe", "remonty" itd. moja rodzina popadła w długi. Długi wynoszą około 70 tyś zł. Przy takim stanie naszej rodziny - nawet jak się "zepniemy" ciężko będzie całość spłacić.

Ojciec stara się pracować. Na leki i na jedzenie stara się zarabiać. Niestety na długi już nie wystarcza.


Chcę pomóc mojej rodzinie wyjść w końcu na prostą by mogli normalnie żyć, niż żyć z myślą, że do drzwi w każdej chwili może zapukać komornik.


Większość zebranej kwoty pójdzie w remont mieszkania. 


Trzeba było pościągać sufity, wszystkie regipsy i podłogi. 


Przy ściąganiu sufitu część stropu się zawaliła ze względu iż belki dachowe itp są ponadpalane i do dzisiaj nie powymieniane ze względu na brak środków finansowych. 


Do wyremontowania zostały:


Łazienka - ściany i sufit, 


Kuchnia - podłoga i ściany, 


Pokoje - sufity i ściany. 

Za każdą złotówkę przekazaną na zbiórkę z góry i z całego serca dziękuję. Po zakończeniu zbiórki będzie podziękowanie w mediach dla wszystkich którzy nas wesprą.


http://www.palukitv.pl/teksty/przestrzen-lokalna/inne/20316-mogla-sie-spalic-kamienica.html


https://pomorska.pl/pozar-kamienicy-w-zninie/ar/7397304


http://palukitv.pl/teksty/przestrzen-lokalna/inne/8941-spalil-sie-strych-willi.html

https://www.youtube.com/watch?v=j1BKAPK0rFQ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Kamil Grochowalski - awatar

Kamil Grochowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij