Zbiórka Pomoc dla rodziny po tragediach - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla rodziny po tragediach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla rodziny po tragediach - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny po tragediach

20 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Grochowalski - awatar

Kamil Grochowalski

Organizator zbiórki

"Na nowy start po pożarze"


10 lat temu doszło do ogromnego pożaru na poddaszu tj. w naszym mieszkaniu. Pożar wybuchł 3 listopada 2009 roku około godziny 3.30 nad ranem. Spowodowane było dziurawymi kominami, a niestety całe poddasze jest z drewna.

Spalił się dach, łazienka oraz kuchnia. Pokoje zostały zalane przez strażaków podczas gaszenia. Większość rzeczy nie nadawała się do użytku. Około pół roku mieszkaliśmy nad jeziorem w MOS - Miejski ośrodek sportu.

Ojciec starał się remontować mieszkanie. Trzeba było pokupywać materiały budowlane jak i rzeczy codziennego użytku.

4 lata po tej tragedii znowu zapaliła się sadza w kominie. Naszczęście obyło się bez większegopożaru.

W 2017 roku przez nasz region przeszły nawałnice. Zerwało nam dach. Pozalewało całe mieszkanie. Pokój, łazienka, kuchnia. Wszędzie dziury w sufitach i woda ciekła "ciurkiem".

Otrzymaliśmy część pomocy finansowej do remontu.

Niestety moi rodzice nie zdążyli skończyć remontu i zebrać potrzebnych faktur do rozliczenia w Mops-ie (miejski iśrodek pomocy społecznej). Całąkwotę teraz trzeba oddać.

Mój Ojciec lat 47 przez te lata,przez te klęski popadł w długi.

Wcześniej był alkoholikiem lecz przeszdł odwyk i do dnia dzisiejszego nie pije - ani kropli.

Przeszedł walkę z depresją.

Moja siostra Anna lat 13 jest chora na astmę oskrzelową.

Mój brat Jakub lat 18 urodził się z podejrzeniem porażenia mózgowego. Lekarze nie dawali wiele szans, że uda się go wyprowadzić z tego, jednakże po wielu latach rechabilitacji jest w pełni sprawny.

Bratu pozostał niedosłuch na jedno ucho do 90%, na drugie 45%. Nosi aparaty słuchowe. Ma również Astmę oskrzelową oraz niedoczynność tarczycy.

Ja lat 22 - założyciel zbiórki - mam astmę oskrzelową, jestem przed przeszczepem zastawki aortalnej w sercu. Mam niedoczynność tarczycy. Biorę leki na stałe. Mam również problemy z kośćmi. Jednakże staram się rodzinie pomagać tyle na ile jestem w stanie

Moja mama jest na rencie chorobowej - dostaje około 400 zł miesięcznie ( jak za to przeżyć?) Leczy się na depresję, ma stany lękowe. Częstoprzebywa w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie na terapii.


Przez te wszystkie "klęski żywiołowe", "remonty" itd. moja rodzina popadła w długi. Długi wynoszą około 70 tyś zł. Przy takim stanie naszej rodziny - nawet jak się "zepniemy" ciężko będzie całość spłacić.

Ojciec stara się pracować. Na leki i na jedzenie stara się zarabiać. Niestety na długi już nie wystarcza.


Chcę pomóc mojej rodzinie wyjść w końcu na prostą by mogli normalnie żyć, niż żyć z myślą, że do drzwi w każdej chwili może zapukać komornik.


Większość zebranej kwoty pójdzie w remont mieszkania. 


Trzeba było pościągać sufity, wszystkie regipsy i podłogi. 


Przy ściąganiu sufitu część stropu się zawaliła ze względu iż belki dachowe itp są ponadpalane i do dzisiaj nie powymieniane ze względu na brak środków finansowych. 


Do wyremontowania zostały:


Łazienka - ściany i sufit, 


Kuchnia - podłoga i ściany, 


Pokoje - sufity i ściany. 

Za każdą złotówkę przekazaną na zbiórkę z góry i z całego serca dziękuję. Po zakończeniu zbiórki będzie podziękowanie w mediach dla wszystkich którzy nas wesprą.


http://www.palukitv.pl/teksty/przestrzen-lokalna/inne/20316-mogla-sie-spalic-kamienica.html


https://pomorska.pl/pozar-kamienicy-w-zninie/ar/7397304


http://palukitv.pl/teksty/przestrzen-lokalna/inne/8941-spalil-sie-strych-willi.html

https://www.youtube.com/watch?v=j1BKAPK0rFQ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Grochowalski - awatar

Kamil Grochowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij