Zbiórka Pomoc chłopcu w odzyskaniu mowy! - miniaturka zdjęcia

Pomoc chłopcu w odzyskaniu mowy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc chłopcu w odzyskaniu mowy! - zdjęcie główne

Pomoc chłopcu w odzyskaniu mowy!

26 835 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 450 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Paszko - awatar

Damian Paszko

Organizator zbiórki


Witam, nazywam się Damian Paszko i chciałbym poprosić ludzi dobrej woli o pomoc, dla mojego brata Dominika. W dniu 11 kwietnia 2018 w miejscowości Biały Bór (Podkarpacie) doszło do tragicznego zdarzenia w którym ucierpiał 15 letni Dominik. Doznał On poważnego urazu tchawicy, krtani oraz przełyku. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Mielcu, skąd został przewieziony na Oddział Kliniczny Torakochirurgii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Przeszedł kilkugodzinną operację ratowania życia i zdrowia.

Dominik był zdrowym, aktywnym nastolatkiem. Aktualnie już oddycha samodzielnie. Porozumiewa się za pomocą ruchu rąk. Czeka go długa i bardzo męcząca rehabilitacja, aby znów miał możliwość normalnie funkcjonować. Jest jednak nadzieja i spora szansa, aby odzyskać to, zostało mu zabrane. Mozolna rehabilitacja od pierwszego dnia na to pozwoli. Dominik nie skarży się na swój los, tylko walczy. Każdego dnia od rana do wieczora opiekuje się Nim mama Agata, jej rola jest bardzo ważna w trakcie jego codziennej pracy. Jej siła, upór i determinacja mają ogromną wartość terapeutyczną. Mama Dominika – Agata rzuciła wszystko, by być przy nim w tych ciężkich dla Niego chwilach. Cała rodzina w Polsce i poza jej granicami zbiera pieniądze na leczenie Dominika. Jednakże ze względu na duże koszty zabiegów oraz wizyt lekarskich, środki te przestają być wystarczające. Bardzo więc proszę o udostępnianie zbiórki i jeśli to możliwe – wpłacenie jakichkolwiek środków na rehabilitację i leczenie Dominika. Dominik potrzebuje Naszej pomocy. Serdecznie dziękuję za poświęconą uwagę. Brat Dominika – Damian Paszko.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aneta - awatar

  Aneta

  10.05.2018
  10.05.2018

  Dominiku wracaj do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2018
  08.05.2018

  Bóg kazał Ci żyć, powodzenia chłopaku! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2018
  08.05.2018

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2018
  07.05.2018

  Zdrowia życzę, Agatko siły.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.2018
  04.05.2018

  Oby Dominik wyzdrowial. Duzo szczescia zycze.

26 835 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 450 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Paszko - awatar

Damian Paszko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 450

Zdrowiej kochany :) - awatar
Zdrowiej kochany :)
20
MagdaOdEmdzeja - awatar
MagdaOdEmdzeja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mateusz - awatar
Mateusz
30
Józef - awatar
Józef
20
Patrycja - awatar
Patrycja
87
MarcinK - awatar
MarcinK
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij