Zbiórka Wsparcie prawne Justyny Sochy - miniaturka zdjęcia

Wsparcie prawne Justyny Sochy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie prawne Justyny Sochy - zdjęcie główne

Wsparcie prawne Justyny Sochy

74 950 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Królik - awatar

Iza Królik

Organizator zbiórki

Uwaga! Widoczna na liczniku zbiórki zebrana kwota dotyczy pokrycia kosztów obsługi prawnej od września 2022 r. Pokazuje to skalę rokrocznych wydatków w tym tylko zakresie, i podkreśla ogromne znaczenie Waszego systematycznego comiesięcznego wsparcia.

.....................................................................................

Aktualizacja 23.03.2023 Wsparcie prawne dla Justyny Sochy

Dzięki waszemu zaufaniu udało się uregulować należności z ubiegłego roku. Aktualnie potrzeby to:

Opłata za pracę kancelarii prawnej za styczeń - 8300 zł, za luty 12 300 zł i za marzec -12 300 zł. 

"Nie chcemy urządzać się w nocniku.Chcemy zmienić system. To codzienna żmudna praca. Tragiczne historie.Nadzieja. Przekonanie, że idziemy właściwą drogą.Możemy ją kontynuować dzięki Waszemu zaufaniu i wsparciu.Zbieram środki na fakturę za styczeń i luty (styczeń 8300 zł oraz luty i marzec po 12300 zł). Ufam, że z Waszą pomocą się uda!" 

Justyna Socha

........................................................................................


Wsparcie prawne dla Justyny Sochy

W związku z wieloletnią działalnością społeczną Justyny w obszarze wiadomych zagadnień bardzo mocno chronionych przez system, jest ona od lat coraz bardziej agresywnie atakowana i ponosi konsekwencje oraz szeroko pojęte koszty walki o poszanowanie elementarnych praw człowieka i pacjenta w zakresie medycyny.

Przeciw niej toczą się obecnie następujące sprawy:

- o rzekome wtargnięcie na teren festiwalu "Rock na bagnie" tylko dla zaszczepionych, skąd policja nielegalnie wywiozła Justynę odbierając jej wolność na dobę i poddając trzykrotnej rewizji osobistej

- o opublikowanie apelu córek zmarłej pracownicy szpitala, pt. "Cicha eutanazja"

- kilkanaście spraw dotyczących grzywien za organizację protestów i nie respektowanie nielegalnych obostrzeń (Justyna zgłosiła ponad 50 protestów od 2020 roku!)

- prokuratura prowadzi postępowanie przygotowawcze (bez postawionych zarzutów) w sprawie z zawiadomienia byłego posła - donosiciela wierzącego w zabójczego wirusa i zbawczą politykę państwa. Do wszczęcia postępowania użyto wykaz "zrzutek" (z siedmiu lat), na koszty działalności prawnej i społecznej, przygotowany przez fundację powiązaną z byłym dyrektorem Ministerstwa Finansów.

- Justyna wystąpiła natomiast na drogę prawną przeciwko państwu polskiemu, za niesprawiedliwy wyrok w sprawie wytoczonej jej w 2016 r. przez medialnego eksperta dr Pawła Grzesiowskiego, któremu nie spodobało się iż został uwzględniony w oficjalnej petycji "Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej" - Justyna została obciążona w tej sprawie kwotą 20 000 zł plus zwrotu kosztów prawnych.

Pomimo wszystkich przeciwności, nadal największym pragnieniem Justyny jest kontynuowanie walki o zmianę systemu i likwidację tyranii medycznej, aż do osiągnięcia tych celów.

CELEM WALKI W SĄDACH JEST LIKWIDACJA PRZYMUSU I PEŁNA DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ, ORAZ RESPEKTOWANIE PRAWA PACJENTA DO ŚWIADOMEJ ZGODY NA KAŻDE DZIAŁANIE MEDYCZNE!

W związku z tym pilnie potrzebne są środki na kontynuację następujących spraw:

➡️ 34 skargi na przymus szczepień w Europejskim Trybunale Praw Człowieka

➡️ 47 skarg na przymus szczepień w Trybunale Konstytucyjnym w Polsce

➡️ 30 spraw o błędy medyczne, powikłania poszczepienne u dzieci (autyzm, skażenia BCG)

➡️ ok. 100 spraw osób zatrzymanych podczas legalnego Marszu o Wolność 24.10.2020 (odszkodowania i zaskarżenia zatrzymań)

➡️ ok. 1200 spraw o przymus szczepień dzieci, które muszą dotrzeć do trybunałów, żeby zmienić system

➡️ pomoc lekarzom i inne

Wspierajmy Justynę jej i Fundację STOP NOP Wolność i Zdrowie, aby ta ważna praca mogla być kontynuowana, z nadzieja na pomyślny dla nas i naszych dzieci finał!

Przyjaciele.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila G. - awatar

  Kamila G.

  20.04.2023
  20.04.2023

  💪✊✊

 • Lila :) Niech moc będzie z Tobą X+ - awatar

  Lila :) Niech moc będzie z Tobą X+

  30.03.2023
  30.03.2023

  Przesyłam dużo pozytywnej energii. Aby Twoja siła i wola walki wciąż wzrastała, dawała nam nadzieję, wiarę w normalność ... i ludzi.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2023
  29.03.2023

  Dzięki Waszej trudnej pracy i pasji w odkrywaniu Prawdy wielu się budzi. A Ci, którzy czynią Zło za pieniądze lub z niewiedzy tracą siły. Pani Justyno życzę Zdrowia. Serdeczności.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2023
  28.03.2023

  Wspieram całym ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2023
  23.03.2023

  nie poddawaj się

74 950 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Królik - awatar

Iza Królik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 126

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Chris R. - awatar
Chris R.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja - awatar
Alicja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
My Lesiuki - awatar
My Lesiuki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij