Zbiórka Wsparcie prawne Justyny Sochy - miniaturka zdjęcia

Wsparcie prawne Justyny Sochy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie prawne Justyny Sochy - zdjęcie główne

Wsparcie prawne Justyny Sochy

75 653 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 144 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Królik - awatar

Iza Królik

Organizator zbiórki

Uwaga! Widoczna na liczniku zbiórki zebrana kwota dotyczy pokrycia kosztów obsługi prawnej od września 2022 r. Pokazuje to skalę rokrocznych wydatków w tym tylko zakresie, i podkreśla ogromne znaczenie Waszego systematycznego comiesięcznego wsparcia.

.....................................................................................

Aktualizacja 23.03.2023 Wsparcie prawne dla Justyny Sochy

Dzięki waszemu zaufaniu udało się uregulować należności z ubiegłego roku. Aktualnie potrzeby to:

Opłata za pracę kancelarii prawnej za styczeń - 8300 zł, za luty 12 300 zł i za marzec -12 300 zł. 

"Nie chcemy urządzać się w nocniku.Chcemy zmienić system. To codzienna żmudna praca. Tragiczne historie.Nadzieja. Przekonanie, że idziemy właściwą drogą.Możemy ją kontynuować dzięki Waszemu zaufaniu i wsparciu.Zbieram środki na fakturę za styczeń i luty (styczeń 8300 zł oraz luty i marzec po 12300 zł). Ufam, że z Waszą pomocą się uda!" 

Justyna Socha

........................................................................................


Wsparcie prawne dla Justyny Sochy

W związku z wieloletnią działalnością społeczną Justyny w obszarze wiadomych zagadnień bardzo mocno chronionych przez system, jest ona od lat coraz bardziej agresywnie atakowana i ponosi konsekwencje oraz szeroko pojęte koszty walki o poszanowanie elementarnych praw człowieka i pacjenta w zakresie medycyny.

Przeciw niej toczą się obecnie następujące sprawy:

- o rzekome wtargnięcie na teren festiwalu "Rock na bagnie" tylko dla zaszczepionych, skąd policja nielegalnie wywiozła Justynę odbierając jej wolność na dobę i poddając trzykrotnej rewizji osobistej

- o opublikowanie apelu córek zmarłej pracownicy szpitala, pt. "Cicha eutanazja"

- kilkanaście spraw dotyczących grzywien za organizację protestów i nie respektowanie nielegalnych obostrzeń (Justyna zgłosiła ponad 50 protestów od 2020 roku!)

- prokuratura prowadzi postępowanie przygotowawcze (bez postawionych zarzutów) w sprawie z zawiadomienia byłego posła - donosiciela wierzącego w zabójczego wirusa i zbawczą politykę państwa. Do wszczęcia postępowania użyto wykaz "zrzutek" (z siedmiu lat), na koszty działalności prawnej i społecznej, przygotowany przez fundację powiązaną z byłym dyrektorem Ministerstwa Finansów.

- Justyna wystąpiła natomiast na drogę prawną przeciwko państwu polskiemu, za niesprawiedliwy wyrok w sprawie wytoczonej jej w 2016 r. przez medialnego eksperta dr Pawła Grzesiowskiego, któremu nie spodobało się iż został uwzględniony w oficjalnej petycji "Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej" - Justyna została obciążona w tej sprawie kwotą 20 000 zł plus zwrotu kosztów prawnych.

Pomimo wszystkich przeciwności, nadal największym pragnieniem Justyny jest kontynuowanie walki o zmianę systemu i likwidację tyranii medycznej, aż do osiągnięcia tych celów.

CELEM WALKI W SĄDACH JEST LIKWIDACJA PRZYMUSU I PEŁNA DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ, ORAZ RESPEKTOWANIE PRAWA PACJENTA DO ŚWIADOMEJ ZGODY NA KAŻDE DZIAŁANIE MEDYCZNE!

W związku z tym pilnie potrzebne są środki na kontynuację następujących spraw:

➡️ 34 skargi na przymus szczepień w Europejskim Trybunale Praw Człowieka

➡️ 47 skarg na przymus szczepień w Trybunale Konstytucyjnym w Polsce

➡️ 30 spraw o błędy medyczne, powikłania poszczepienne u dzieci (autyzm, skażenia BCG)

➡️ ok. 100 spraw osób zatrzymanych podczas legalnego Marszu o Wolność 24.10.2020 (odszkodowania i zaskarżenia zatrzymań)

➡️ ok. 1200 spraw o przymus szczepień dzieci, które muszą dotrzeć do trybunałów, żeby zmienić system

➡️ pomoc lekarzom i inne

Wspierajmy Justynę jej i Fundację STOP NOP Wolność i Zdrowie, aby ta ważna praca mogla być kontynuowana, z nadzieja na pomyślny dla nas i naszych dzieci finał!

Przyjaciele.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • wladek - awatar

  wladek

  16.09.2023
  16.09.2023

  ORDYNATORZY I POŁOŻNE NA PORODÓWKACH DO "UTYLIZACJI"

 • Sylvester - awatar

  Sylvester

  08.06.2023
  08.06.2023

  Z ogromna doza prawdopodobieństwa można uznać ze to Zwykła Oszustka żebrząca o pieniądze od zwykłych często biednych i nieświadomych do końca osób. Często bardzo biednych, którzy da zmanipulowani przez ta przebiegłą i ohydną Flądrę - nie wpłacacie nic temu Babsku okropnemu zero Tolaerancji - stop głupocie 🙀

 • Jack Niper - awatar

  Jack Niper

  07.06.2023
  07.06.2023

  Pani Socha próbuje wszelkimi sposobami naciągać ludzi na zbiórki - nie dajcie sie omamiać tej czarownicy. Ani grosza na PAFERE. Poczytajcie kto ja wspiera i dlaczego tak sie pcha na Wiejską 4. Potem bedzie mieć was gdzieś jak Kukiez. Obudźcie sie ludzie i nie dajcie sie naciągać potencjalnym oszustkom

 • Kamila G. - awatar

  Kamila G.

  20.04.2023
  20.04.2023

  💪✊✊

 • Lila :) Niech moc będzie z Tobą X+ - awatar

  Lila :) Niech moc będzie z Tobą X+

  30.03.2023
  30.03.2023

  Przesyłam dużo pozytywnej energii. Aby Twoja siła i wola walki wciąż wzrastała, dawała nam nadzieję, wiarę w normalność ... i ludzi.

75 653 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 144 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Królik - awatar

Iza Królik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 144

Tomasz Jankowski - awatar
Tomasz Jankowski
10
Michał Sz - awatar
Michał Sz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
wladek - awatar
wladek
20
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Greg - awatar
Greg
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij