Zbiórka PomocnaDłońRiviery - dla medyków - zdjęcie główne

PomocnaDłońRiviery - dla medyków

6 636 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby

Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni potrzebuje naszego wsparcia w walce z koronawirusem! Centrum Riviera we współpracy ze stowarzyszeniem In gremio z Gdyni zachęca do pomocy i udziału w zbiórce. #PomocnaDłońRiviery

Pomóż nam wesprzeć Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej  i razem udowodnijmy, że wirus nie ma szans z mieszkańcami Gdyni

Każdego dnia setki osób w całym kraju padają ofiarą koronawirusa. Dla własnego bezpieczeństwa większość z nas zostaje w domach, podczas gdy inni - w tym lekarze, sanitariusze i medycy - walczą o życie chorych na COVID-19. Do tych cichych bohaterów należy m.in. cały zespół Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni - jednej z dwóch placówek w całym Trójmieście, do których trafiają obecnie osoby zakażone koronawirusem, wymagające hospitalizacji.   

Życie pacjentów zależy od profesjonalnego sprzętu medycznego wysokiej jakości, dlatego część pieniędzy ze zbiórki przeznaczymy na zakup respiratora. Natomiast, by personel medyczny mógł nieustannie trwać przy chorych i udzielać im niezbędnej pomocy, sam musi pozostać w zdrowiu i odpowiednio zabezpieczać się przed zakażeniem. W tym celu niezbędne są środki ochrony osobistej - gumowe rękawiczki, maseczki, przyłbice, kombinezony, gogle… Wszystko, co stanowi dzisiaj sprzęt deficytowy i niebotycznie drogi, a tak potrzebny w walce o życie. 

Największa fala zachorowań niestety nadal przed nami. Połączmy siły, byśmy razem mogli wspomóc szpital i dostarczyć lekarzom niezbędne środki do walki z wirusem! Pomóżmy im chronić siebie, by oni mogli walczyć o życie innych! 

Mieszkańcy Gdyni już wielokrotnie udowadniali, że są wyjątkową społecznością - i to się nigdy nie zmieni, bo potrafimy być razem! Wspieramy się wzajemnie niezależnie od okoliczności i żaden wirus nie stanie nam na przeszkodzie. 

Dołącz do zbiórki, dorzuć chociaż niewielką kwotę od siebie, zachęć znajomych, by zrobili to samo - każda pomoc się liczy!  #pomagajzRivierą

Zbiórka organizowana jest w ramach akcji Pomocna Dłoń Riviery. 

__________________________________________________________

Pomocna Dłoń Riviery to szereg działań skupiających się na pomocy osobom i instytucjom, które potrzebują wsparcia na skutek pandemii. Celem akcji jest wsparcie lokalnej społeczności - osób starszych, ubogich, szpitali oraz ratowników medycznych, a także dzieci z rodzin potrzebujących. Organizatorem zbiórki jest stowarzyszenie In gremio z Gdyni

6 636 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
dorota - awatar
dorota
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
275
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
175
Ewelina - awatar
Ewelina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gosia - awatar
Gosia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij