Zbiórka Psy są ich oczami pomóżmy razem - miniaturka zdjęcia

Psy są ich oczami pomóżmy razem Jak założyć taką zbiórkę?

Psy są ich oczami pomóżmy razem

11 966 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 355 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jestem oczami swojego opiekuna.

Pomóż nam wyszkolić psy przewodniki. Dajmy osobom niewidomym prawdziwą samodzielność i niezależność.

Zamknij oczy i spróbuj dojść na najbliższy przystanek bez czyjejkolwiek pomocy.Ta nieporadność jest codziennością osób niewidomych. Ich oczami stają się psy przewodniki - najwierniejsi przyjaciele i pomocnicy

"Pies Przewodnik" - fundacja stworzona, aby nieść bardzo wyjątkową pomoc innym. Zajmujemy się specjalistycznym szkoleniem psów przewodników dla osób niewidomych oraz nieodpłatnym ich przekazywaniem.Prowadzimy pełny proces nauki psa, który w przyszłości zastąpi oczy swojego nowego opiekuna. Każdy szczeniak jest przez nas sprawdzany, przechodzi szereg testów, aby dowiedzieć się czy dany pies ma predyspozycje do tak odpowiedzialnej pracy w przyszłości. Przez okres średnio 2 lat każdy pies jest uczony specjalistycznego prowadzenia osoby niewidomej: pokonywania krawężników, schodów, informowanie o zagrożeniach: ulica, samochody, stojące przeszkody czy nagle pojawiające się obiekt pod nogami. Odpowiedzialność jaka powierzana jest psu przewodnikowi jest bardzo duża - to ludzkie życie, dlatego psy i cały proces szkolenia musi być przeprowadzony profesjonalnie i bardzo dokładnie: od pierwszego dnia pojawienia się szczeniaka w Fundacji do ostatniego dnia czyli ostatecznego przekazania psa nowemu opiekunowi w momencie, gdy połączy ich już więź i pełne zrozumienie. Taki pies nauczony jest opanowania w najbardziej stresujących sytuacjach: alarm ewakuacyjny, tłum ludzi na stacja metra, zaczepiające obce osoby.  W każdej z tych sytuacji zachowuje pełny spokój i stara się jak najlepiej i najbezpieczniej przeprowadzić osobę niewidomą do wyznaczonego celu nie zwracając uwagi na bodźce zewnętrzne.

Osoba niewidoma, dzięki tak przeszkolonemu psu zyskuje pełną niezależność - najcenniejszą rzecz w życiu.

Joanna Witkowska - Prezes Fundacji "Pies Przewodnik" 

Asia jest osoba niewidomą, w codzienności wspiera ją Bunia - pies przewodnik.

Dzięki Waszej pomocy możemy wyszkolić kolejnego psa, który zastąpi oczy swojego opiekuna.

Bądź razem z nami na

Instagram https://www.instagram.com/fundacja_pies_przewodnik/?hl=pl

Facebook https://www.facebook.com/FundacjaPiesPrzewodnik

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA "PIES PRZEWODNIK" - awatar

  FUNDACJA "PIES PRZEWODNIK"

  01.02.2024
  01.02.2024

  🦮 Siedmiu wspaniałych! U nas to nie film – to rzeczywistość! Szkolimy siedmiu wspaniałych psich adeptów, żeby w niedalekiej przyszłości stali się przewodnikami osób niewidomych i odmienili ich życie.

  ☝🏻Proces szkolenia jest długi i kosztowny, a tylko dwa psy mają finansowanie z projektu PFRON.

  🫶🏻Potrzeby są ogromne środki. Założyliśmy zbiórkę, bo bez Waszego wsparcia nie damy rady.

  🐶 Przed nami wielkie wyzwanie. Do czerwca chcemy zebrać 100 tysięcy złotych. Pamiętajcie, każda złotówka przybliża nas do upragnionego celu!  Dziękujemy 🫶🏻

  https://zrzutka.pl/7js9nc

Komentarze


 • karolina - awatar

  karolina

  07.05.2020
  07.05.2020

  ❤❤❤❤

  • FUNDACJA "PIES PRZEWODNIK" - awatar

   FUNDACJA "PIES PRZEWODNIK" - Organizator zbiórki

   07.05.2020
   07.05.2020

   Pani Karolino. Dziękujemy, że jest Pani z nami :-) Ślemy uściski od naszych wspaniałych psich przyjaciół ❤❤❤❤

11 966 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 355 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 355

Wojtua - awatar
Wojtua
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Lucky - awatar
Lucky
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Joanna Obstawska - awatar
Joanna Obstawska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Stefańczyk - awatar
Katarzyna Stefańczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Obstawska - awatar
Joanna Obstawska
50
Karolina Lu - awatar
Karolina Lu
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij