Zbiórka Pomóżmy bezdomnej i chorej Oli - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy bezdomnej i chorej Oli Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy bezdomnej i chorej Oli - zdjęcie główne

Pomóżmy bezdomnej i chorej Oli

411 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Sobkowicz - awatar

Anna Sobkowicz

Organizator zbiórki

Jestem ciocią 20 letniej Oli. Ola mimo tak młodego wieku w swoim życiu już bardzo dużo przeszła. Jest upośledzona w stopniu lekkim, ma padaczkę napadową, tężyczkę i podejrzenie alkoholowego zespołu płodowego.  Stan zdrowia uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. W wieku 7 lat została zabrana ze swojej biologicznej rodziny i umieszczona w pierwszej rodzinie zastępczej, tak rozpoczęła się jej tułaczka, która trwa do dziś. Niestety Ola zmuszona została do powrotu do domu z którego została zabrana, domu pełnego alkoholu w którym jest ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej, domu w którym nie ma nawet ogrzewania czy ciepłej wody.  Instytucje, które powinny pomagać w takich sytuacjach zawiodły na całej linii, Ola została sama ze swoją bezdomnością i problemami, które zwyczajnie ja przerastają.

Bardzo chce Oli pomóc, sprawić ze może po raz pierwszy w życiu będzie miała miejsce, które będzie mogła nazwać swoim domem.

Możesz zmienić los Oli.

Będę wdzięczna za każda wpłatę.

Dziękuję


English version


Ola is 20 years old but despite her young age she has already gone through a lot. She has mental health issues, epileptic seizures, tetany and suspected Fetal Alcohol Syndrome. 

The age of 7 she was taken from her biological family and placed into her first foster family. She had to live in one place after another, and this continues to this day. Unfortunately Ola was returned to the family home from which she was originally taken. A house full of alcohol in which she is a victim of physical and psychological violence. A house in which there is no heating or hot water.

Last year she was also a passenger in a car which had a serious accident, and her leg was very badly broken. She will feel the effects of this for the rest of her life.
The institutions that should help in such situations have failed all along the line. Ola was alone and homeless, and with problems that are simply overwhelming her. Ola never complains or asks for anything. I really want to help Ola and hope for the first time in her life that she will have a place that she can call her home. A safe place without stress or cold, and where she will be able to live a normal life. I will be grateful for every donation. You can help change her fate. Thank you.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
411 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Sobkowicz - awatar

Anna Sobkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Andriana Jitariu - awatar
Andriana Jitariu
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hope Griffin - awatar
Hope Griffin
40
Patricia Rose - awatar
Patricia Rose
50
Gosia - awatar
Gosia
20
parola12 - awatar
parola12
50
Kamila Sobkowicz - awatar
Kamila Sobkowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij