Zbiórka Lokalny katalog pomocy 1% - zdjęcie główne

Lokalny katalog pomocy 1%

111 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Konrad Szymański - awatar

Konrad Szymański

Organizator zbiórki

Jestem mieszkańcem miasta Kłobuck (śląskie) lokalnym patriotą i czynnym uczestnikiem lokalnych akcji charytatywnych (zbiórek, koncertów, akcji online ...), które wspieram rozgłaszając o ich miejscu, celu i czasie oraz o wynikach po zakończeniu.

Tworzę stronę WWW na której będzie alfabetyczny spis osób z całego powiatu kłobuckiego, które mogą poprzez swoje fundacje skorzystać z 1% podatku.

Kontaktując się z pierwszymi osobami przekonałem się że często zaangażowanie w leczenie, rehabilitację, wyjazdy nie pozwala tym osobom i ich opiekunom regularnie funkcjonować w społeczeństwie, informować o swoim istnieniu, a nawet znać się nawzajem z innymi osobami z sąsiedztwa w podobnej sytuacji. Ulotki z apelem o pomoc giną natomiast w gąszczu innych.

Przygotowałem interaktywny formularz, układ strony wraz z instrukcją i sugestiami do do wypełnienia PIT'u. Strona ta w przyszłości ma posłużyć sąsiednim powiatom, po prostej podmianie treści na niej zawartej.

1% podatku to pomoc całkowicie darmowa i większość osób chętnie ofiarowuje ją na rzecz innych, jednak dodatkowo łącząc to z potrzebą wzajemnego wsparcia lokalnego może przynieść jeszcze lepsze efekty.

Kwota będzie przeznaczona na opłacenie domeny, hostingu, oraz modyfikacje kodu HTML/CSS/PHP niezbędne do intuicyjnej nawigacji po stronie i przejrzystości podanych danych.

Potrzeba pomocy innym zrodziła się z własnego doświadczenia wieloletniej rehabilitacji skutków uzależnienia w rodzinie.

Osobom zainteresowanym mogę udostępnić wgląd w postęp prac.

DZIĘKUJĘ!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
111 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Konrad Szymański - awatar

Konrad Szymański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij