Zbiórka ! PoMOC dla Sebastiana ! - miniaturka zdjęcia

! PoMOC dla Sebastiana !

Zbiórka ! PoMOC dla Sebastiana ! - zdjęcie główne

! PoMOC dla Sebastiana !

131 410 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 072 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Botwina - awatar

Agnieszka Botwina

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą wsparcia dla naszego kolegi Sebastiana Nowakowskiego.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że nasz bliski kolega Sebastian zmaga się z okropną chorobą jaką jest rak. Jest to dla nas wielki szok. 

Postanowiliśmy działać - pomóc Sebastianowi i jego rodzinie zebrać fundusze na leczenie / na walkę z chorobą. 

Sebastian jest wspaniałym człowiekiem. Wesoły, zabawny, pełen pomysłów, zawsze chętny do pomocy... nie ma dla niego rzeczy niemożliwych... Zawsze wspierający społeczność lokalną - jako instruktor harcerski, wychowawca młodzieży, członek OSP... 

Człowiek o wielkim sercu, który teraz tego serca potrzebuje od nas... prosimy, nie bądźcie obojętni...pomóżcie...


Poznajcie historię naszego kolegi Sebastiana:

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Dzień dobry, 

Mam na imię Przemek, jednak od małego wszyscy zwracają się do mnie Sebastian. Mam 43 lata, jestem mężem i tatą dwójki wspaniałych dzieciaków. Maja 11 lat i Jakub 9 lat.

We wrześniu 2018 r. zdiagnozowano u mnie RAKA JELITA GRUBEGO. Pierwszy tomograf pokazał również "coś"na płucach. Jednak każdy lekarz, u którego byliśmy (a byliśmy u wielu) mówił: ,, Proszę się nie denerwować, rak jelita grubego najpierw robi przerzuty do wątroby więc to raczej nie przerzuty"

Niestety lekarze mieli złe przeczucia a wynik w badaniu PET był jednoznaczny ,, PRZERZUTY do PŁUC w ilości 3 małych guzków" Jakby tego było mało po operacji na jelicie, która miała miejsce w październiku 2018 r. lekarz chirurg poinformował mnie, że są także przerzuty do OTRZEWNEJ.

Pierwsza wizyta u lekarza onkologa była najgorszym dniem w moim życiu. Usłyszałem ,,NIE WYLECZYMY PANA - pozostaje TYLKO LECZENIE PALIATYWNE" czyli takie, które podtrzymuje życie pacjenta !!!

Nie jestem w stanie opisać jak bardzo w tamtym momencie się załamaliśmy, to był jedynie płacz, płacz i jeszcze raz płacz. Potrzebowaliśmy kilku m-cy żeby się z tą diagnozą oswoić...

W między czasie czekaliśmy jeszcze na wyniki dotyczące mutacji, po szczegółowych badaniach okazało się, że nie mam mutacji KRAS dzięki czemu zostałem zakwalifikowany do terapii celowanej. Na chwilę obecną jestem po 6 cyklach chemioterapii (3 dni w szpitalu co 2 tygodnie) ,a pierwsze wyniki TK wykazały, że leczenie działa - guzki na płucach się zmniejszają, jeden z nich jest w trakcie rozpadu. Daje to nam SIŁĘ I WIARĘ na lepsze jutro.

Poza metodami konwencjonalnymi wspomagam się również suplementami oraz metodami alternatywnymi, które w połączeniu z chemioterapią mogą zatrzymać lub cofnąć wszystkie zmiany. W chwili obecnej leczę komórki macierzyste, czyli te,z których powstają przerzuty. Lekarz, który dał mi nadzieję poza leczeniem komórek macierzystych zaproponował również hipertermie czy też elektroterapię na zmiany w otrzewnej.
 

Wszystkie te metody leczenia nie są refundowane przez NFZ i wymagają dużego nakładu finansowego. Niestety w naszej obecnej sytuacji materialnej nie jesteśmy w stanie sami podołać tak ogromnym wydatkom dlatego BARDZO WAS prosimy o nawet najmniejszą wpłatę, o mały gest, o pomoc w walce z tą okropną chorobą.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bardzo mocno wszystkich prosimy o wsparcie w postaci wpłaty finansowej na leczenie naszego kolegi Sebastiana.  

Liczy się każdy gest... dla nas każda wpłata będzie na wagę złota...

Za każdą wpłatę z całego serca dziękujemy ❤

P.S. Zarówno Sebastian, jak i jego żona wiedzą i wyrażają zgodę na organizowaną przez nas zbiórkę przez pomagam.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Botwina - awatar

  Agnieszka Botwina

  02.04.19
  02.04.19

  Kochani PoMOC ma MOC... jakie to MOCne i prawdziwe słowa... Na naszym koncie pomagam.pl widnieje już kwota ponad 57 tyś.zł. Wspaniały wynik ❤ Muszę napisać, iż jesteście niesamowici... bo to właśnie dzięki WAM osiągnęliśmy już tak wiele... Dziękujemy WAM wszystkim za okazaną pomoc, wsparcie i serce ❤ Dziękujemy także serwisowi internetowemu WP.PL oraz gazecie MOCNE STRONY za wsparcie i zamieszczenie artykułu o naszej akcji PoMOC ma MOC. Pomagamy, wspieramy, udostępniamy... ❤

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.19
  14.06.19

  💪💪💪

 • Anna Jędrzejczyk - awatar

  Anna Jędrzejczyk

  14.04.19
  14.04.19

  Z serca dla serca.Walcz :)

 • Dorka Markowska licytacja 2019/203 - awatar

  Dorka Markowska licytacja 2019/203

  11.04.19
  11.04.19

  szybkiego powrotu do zdrowia 😘

 • Licytacja 2019/211 - awatar

  Licytacja 2019/211

  11.04.19
  11.04.19

  Powodzenia! Trzymamy kciuki!

 • AgnieszkaBotwina - awatar

  AgnieszkaBotwina

  09.04.19
  09.04.19

  Wpłata za aukcję 2019/191 !

131 410 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 072 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Botwina - awatar

Agnieszka Botwina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 072

Mateusz - awatar
Mateusz
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
20
Muchovvsky - awatar
Muchovvsky
10
przelew z SP2 - awatar
przelew z SP2
2 890
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rada Rodziców SP2 Piastów i kino Baśń - awatar
Rada Rodziców SP2 Piastów i kino Baśń
2 000
Zbiórka na Koncercie Pieśni Pasyjnych - awatar
Zbiórka na Koncercie Pieśni Pasyjnych
795

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij