Zbiórka ! PoMOC dla Sebastiana ! - zdjęcie główne

! PoMOC dla Sebastiana !

131 460 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 073 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Botwina - awatar

Agnieszka Botwina

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą wsparcia dla naszego kolegi Sebastiana Nowakowskiego.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że nasz bliski kolega Sebastian zmaga się z okropną chorobą jaką jest rak. Jest to dla nas wielki szok. 

Postanowiliśmy działać - pomóc Sebastianowi i jego rodzinie zebrać fundusze na leczenie / na walkę z chorobą. 

Sebastian jest wspaniałym człowiekiem. Wesoły, zabawny, pełen pomysłów, zawsze chętny do pomocy... nie ma dla niego rzeczy niemożliwych... Zawsze wspierający społeczność lokalną - jako instruktor harcerski, wychowawca młodzieży, członek OSP... 

Człowiek o wielkim sercu, który teraz tego serca potrzebuje od nas... prosimy, nie bądźcie obojętni...pomóżcie...


Poznajcie historię naszego kolegi Sebastiana:

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Dzień dobry, 

Mam na imię Przemek, jednak od małego wszyscy zwracają się do mnie Sebastian. Mam 43 lata, jestem mężem i tatą dwójki wspaniałych dzieciaków. Maja 11 lat i Jakub 9 lat.

We wrześniu 2018 r. zdiagnozowano u mnie RAKA JELITA GRUBEGO. Pierwszy tomograf pokazał również "coś"na płucach. Jednak każdy lekarz, u którego byliśmy (a byliśmy u wielu) mówił: ,, Proszę się nie denerwować, rak jelita grubego najpierw robi przerzuty do wątroby więc to raczej nie przerzuty"

Niestety lekarze mieli złe przeczucia a wynik w badaniu PET był jednoznaczny ,, PRZERZUTY do PŁUC w ilości 3 małych guzków" Jakby tego było mało po operacji na jelicie, która miała miejsce w październiku 2018 r. lekarz chirurg poinformował mnie, że są także przerzuty do OTRZEWNEJ.

Pierwsza wizyta u lekarza onkologa była najgorszym dniem w moim życiu. Usłyszałem ,,NIE WYLECZYMY PANA - pozostaje TYLKO LECZENIE PALIATYWNE" czyli takie, które podtrzymuje życie pacjenta !!!

Nie jestem w stanie opisać jak bardzo w tamtym momencie się załamaliśmy, to był jedynie płacz, płacz i jeszcze raz płacz. Potrzebowaliśmy kilku m-cy żeby się z tą diagnozą oswoić...

W między czasie czekaliśmy jeszcze na wyniki dotyczące mutacji, po szczegółowych badaniach okazało się, że nie mam mutacji KRAS dzięki czemu zostałem zakwalifikowany do terapii celowanej. Na chwilę obecną jestem po 6 cyklach chemioterapii (3 dni w szpitalu co 2 tygodnie) ,a pierwsze wyniki TK wykazały, że leczenie działa - guzki na płucach się zmniejszają, jeden z nich jest w trakcie rozpadu. Daje to nam SIŁĘ I WIARĘ na lepsze jutro.

Poza metodami konwencjonalnymi wspomagam się również suplementami oraz metodami alternatywnymi, które w połączeniu z chemioterapią mogą zatrzymać lub cofnąć wszystkie zmiany. W chwili obecnej leczę komórki macierzyste, czyli te,z których powstają przerzuty. Lekarz, który dał mi nadzieję poza leczeniem komórek macierzystych zaproponował również hipertermie czy też elektroterapię na zmiany w otrzewnej.
 

Wszystkie te metody leczenia nie są refundowane przez NFZ i wymagają dużego nakładu finansowego. Niestety w naszej obecnej sytuacji materialnej nie jesteśmy w stanie sami podołać tak ogromnym wydatkom dlatego BARDZO WAS prosimy o nawet najmniejszą wpłatę, o mały gest, o pomoc w walce z tą okropną chorobą.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bardzo mocno wszystkich prosimy o wsparcie w postaci wpłaty finansowej na leczenie naszego kolegi Sebastiana.  

Liczy się każdy gest... dla nas każda wpłata będzie na wagę złota...

Za każdą wpłatę z całego serca dziękujemy ❤

P.S. Zarówno Sebastian, jak i jego żona wiedzą i wyrażają zgodę na organizowaną przez nas zbiórkę przez pomagam.pl


Aktualizacje


 • Agnieszka Botwina - awatar

  Agnieszka Botwina

  02.04.2019
  02.04.2019

  Kochani PoMOC ma MOC... jakie to MOCne i prawdziwe słowa...

  Na naszym koncie pomagam.pl widnieje już kwota ponad 57 tyś.zł. Wspaniały wynik ❤
  Muszę napisać, iż jesteście niesamowici... bo to właśnie dzięki WAM osiągnęliśmy już tak wiele...

  Dziękujemy WAM wszystkim za okazaną pomoc, wsparcie i serce ❤

  Dziękujemy także serwisowi internetowemu WP.PL oraz gazecie MOCNE STRONY za wsparcie i zamieszczenie artykułu o naszej akcji PoMOC ma MOC.

  Pomagamy, wspieramy, udostępniamy... ❤

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  💪💪💪

 • Anna Jędrzejczyk - awatar

  Anna Jędrzejczyk

  14.04.2019
  14.04.2019

  Z serca dla serca.Walcz :)

 • Dorka Markowska licytacja 2019/203 - awatar

  Dorka Markowska licytacja 2019/203

  11.04.2019
  11.04.2019

  szybkiego powrotu do zdrowia 😘

 • Licytacja 2019/211 - awatar

  Licytacja 2019/211

  11.04.2019
  11.04.2019

  Powodzenia! Trzymamy kciuki!

 • AgnieszkaBotwina - awatar

  AgnieszkaBotwina

  09.04.2019
  09.04.2019

  Wpłata za aukcję 2019/191 !

131 460 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 073 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Botwina - awatar

Agnieszka Botwina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 073

Kamil Kamiński - awatar
Kamil Kamiński
50
Mateusz - awatar
Mateusz
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
20
Muchovvsky - awatar
Muchovvsky
10
przelew z SP2 - awatar
przelew z SP2
2 890
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rada Rodziców SP2 Piastów i kino Baśń - awatar
Rada Rodziców SP2 Piastów i kino Baśń
2 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij