Zbiórka Porzucone Pieski-potrzebna pomoc - miniaturka zdjęcia

Porzucone Pieski-potrzebna pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Porzucone Pieski-potrzebna pomoc - zdjęcie główne

Porzucone Pieski-potrzebna pomoc

6 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kacprzak - awatar

Mateusz Kacprzak

Organizator zbiórki

Tragiczna historia trzech szczeniąt znalezionych przy ruchliwej drodze koło Grójca.

Dzisiejszego ranka jadąc autem zauważyłem te trzy śliczne istoty kręcące sie przy poboczu.

Nie wahając sie zawróciłem żeby im pomóc. To co zobaczyłem nie należało do przyjemnych.

Szczenięta nie były same, była jeszcze ich matka niestety została przywiązana do drzewa przez jakiegoś zwyrodnialca. Suczka była martwa, poświęciła swoje życie dla swoich ślicznych szczeniaków.

Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby tak postąpić ze zwierzęciem.

Pieski musiały tam przebywać co najmniej przez kilka dni i nikt im nie udzielił jakiej kolwiek pomocy chociaż było je z daleka widac :(  Szczeniaki nie wyglądają najgorzej , zapewne dzięki matce która dawała im pokarm zanim skonała :(  Jednak potrzebują pomocy.

Zadzwoniłem po odpowiednie służby i przygarnąłem szczenięta. Jednak są zmarznięte i wymęczone. Mają nie równy oddech i robaki. Nie jedzą same więc musiałem karmić je butelką, co też do łatwych nie należało bo nie mają apetytu.   Potrzebują stałej opieki weterynarza, leków i odpowiedniego pokarmu ale to wszystko jest strasznie drogie.  


Proszę o wsparcie dla tych małych bezbronnych piesków. One nie są niczego winne. Będą wdzięczne za każdą złotówke pomocy.  Wierze że sie uda.

Chce żeby pieski wyzdrowiały, powróciła do nich radość i zapewnić im dobre warunki. Obecnie mają smutne pyszczki i patrzą na mnie ze strachem. 

POZDRAWIAM i DZIĘKUJE.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kacprzak - awatar

Mateusz Kacprzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij