Zbiórka POMOCY Nie mamy jak pomagać - zdjęcie główne

POMOCY Nie mamy jak pomagać

7 095 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Błagamy o pomoc !!!

Kochani nasza dalsza działalność do końca roku stoi pod znakiem zapytania :(

Skończyły się pieniążki na leczenie zwierząt, które trafiają pod naszą opiekę. Codziennie mamy kilka zgłoszeń nowych interwencji i próśb o pomoc. Odebranie potrzebującego zwierzęcia to dopiero początek drogi i problemów. Te zwierzęta są chore, wymagają długoterminowego, często bardzo drogiego leczenia.  Niektóre aby kiedykolwiek mogły znaleźć dom potrzebują opieki behawioralnej. 

Mamy zwierzęta w hotelach i nieopłacone rachunki w lecznicach na kilka tysięcy złotych. Błagamy o pomoc. Nasze konto jest puste. Mamy dopiero wrzesień, a do końca roku zostało jeszcze kilka miesięcy :(

Nie wiemy już co robić i jak utrzymać te zwierzęta. 

Nie wyobrażamy sobie chwili gdy pojedziemy na interwencje, będzie cierpiące potrzebujące pomocy, chore zwierzę, a my nie udzielimy pomocy bo nie będzie czym zapłacić i za co uratować tego życia… 

Rocznie jeździmy na kilkaset interwencji.

Miesięcznie leczymy kilkadziesiąt zwierząt !!

Nasza działalność to wolontariat. Za pracę, którą wykonujemy na rzecz zwierząt w wolnych chwilach nie pobieramy żadnego wynagrodzenia. Jeździmy na interwencje po swojej pracy zawodowej często do bardzo późnych godzin nocnych. Współpracujemy z policją, strażą miejską, schroniskami i innymi organizacjami. Chcemy to nadal robić aby na świecie było mniej cierpienia, ale bez Waszej pomocy nie będziemy w stanie.

Dzięki temu filmikowi możecie poznać nas bliżej:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1042883799213055&id=262175843950525

Maltretowane, chore, głodzone, więzione zwierzęta czekają na naszą pomoc !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.06.2021
  11.06.2021

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.2021
  04.06.2021

  Dziękuję za Wasz trud i poświęcenie. Robicie kawał dobrej roboty🍀

 • Floki - awatar

  Floki

  03.06.2021
  03.06.2021

  Trzymamy kciuki za uratowanie wszystkich zwierzątek z interwencji i wielkie dzięki za Waszą pracę❤️

 • ewekij - awatar

  ewekij

  03.06.2021
  03.06.2021

  trzymam kciuki za Was. dziekuje za pomoc zwierzaczkom!

 • Agnieszka Kiel, Megi i DJ Karmel - awatar

  Agnieszka Kiel, Megi i DJ Karmel

  08.04.2021
  08.04.2021

  Powodzenia w walce o zdrowie Nagroda w konkursie na kocie jajo

7 095 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 136

Jechanka - awatar
Jechanka
25
Patryk - awatar
Patryk
10
Sara - awatar
Sara
50
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Roman - awatar
Roman
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij