Zbiórka Pomóżmy Bezie żyć - zdjęcie główne

Pomóżmy Bezie żyć

1 599 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Dave Samsel - awatar

Dave Samsel

Organizator zbiórki

Nazywamy się Marta i Dawid, a to nasz piesek Beza. Beza ma 2latka i jest radosnym pieskiem dającym nam dużo szczęścia. Po wielu badaniach niestety dziś nasze szczęście przerwała choroba. Beza ma blok przedsionkowo-komorowy. Choroba bardzo szybko postępuje i musimy wszczepić operacyjnie rozrusznik do jej małego serduszka, które chce bić jak najdłużej. U tak małych piesków takie zabiegi najbliżej i profesjonalnie robi klinika we Wrocławiu, a koszt uratowania Bezy to minimum 6 tysięcy zlotych + dodatkowo koszty leków, dojazdów do specjalistów i ciągłego leczenia holterowskiego. Mamy do Was wielką prośbę. Pomóżcie nam ją uratować, liczy się każda złotówka. Niedługo zamieszczę wyniki badań kardiologicznych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.2019
  18.07.2019

  Razem z Bezikiem życzymy szybkiego powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia! :*

  • Dave Samsel - awatar

   Dave Samsel - Organizator zbiórki

   18.07.2019
   18.07.2019

   Dziękujemy za miłe słowa ♡

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2019
  17.07.2019

  Trzymam kciuki żeby wszystko się udało. Powodzenia !!!!

  • Dave Samsel - awatar

   Dave Samsel - Organizator zbiórki

   17.07.2019
   17.07.2019

   Dziękujemy ♡

 • Sylwia Porzeczka - awatar

  Sylwia Porzeczka

  04.07.2019
  04.07.2019

  Powodzenia!

  • Dave Samsel - awatar

   Dave Samsel - Organizator zbiórki

   04.07.2019
   04.07.2019

   Dziękujemy ♡

 • Janek Kos - awatar

  Janek Kos

  13.06.2019
  13.06.2019

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.2019
  10.06.2019

1 599 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Dave Samsel - awatar

Dave Samsel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Ulka - awatar
Ulka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Dygas - awatar
Dominika Dygas
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Porzeczka - awatar
Sylwia Porzeczka
20
Maja Szafraniak - awatar
Maja Szafraniak
10
Krzysztof Jarocki - awatar
Krzysztof Jarocki
10
Damian Molicki - awatar
Damian Molicki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij