Pomóż Grzesiowi stanąć na nogi

14 154 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
Magdalena Angulska - awatar

Magdalena Angulska

Organizator zbiórki

Zakład mojego Taty splądrowano i spalono

Mój tata, Grzegorz Angulski prowadzi Zakład Elektromechaniki Pojazdowej V-Tech w Mrozach Wielkich koło Ełku. A przynajmniej prowadził do teraz. Nad ranem 25 marca obudził tatę sąsiad. Jadąc do pracy zauważył dym wydobywający się z zakładu. Tata wybiegł z domu, Mama wezwała straż. Próbował ratować auta klientów znajdujące się w środku. Do przyjazdu straży oboje gasili pożar gaśnicami.

Na co zbieram środki?

W ciągu jednej nocy tata stracił nie tylko dorobek życia, ale i miejsce pracy. Sam budynek był ubezpieczony, ale nie zostało w nim praktycznie nic. Wszystkie sprzęty i narzędzia, których nie udało się złodziejom zabrać, zostały spalone. Poza tym była tam masa części, śrubek, blokad, rzeczy drobnych, których oszacowanie wartości jest wręcz niemożliwe, tym bardziej że zamieniły się w jedną spaloną masę. Sam wózek z podstawowymi kluczami do pracy kosztuje ok. 4 tyś. złotych. 

Co zginęło

Ciężko jest nawet zabrać się do spisywania wszystkiego. Bo nie ma nic. Od programu diagnostycznego WAS po wszelkiego rodzaju klucze, których specjalistycznych nazw nie jestem w stanie nawet wymienić, a które kompletowane były przez cały okres działalności zakładu czyli ponad 8 lat.

Dlaczego

Mój tata jest dobrym i prawym człowiekiem, a do tego świetnym specjalistą. Jestem z niego dumna, że był w stanie stworzyć od zera zakład pracy, który sam zaczyna tworzyć miejsca pracy. Nie znam drugiego takiego człowieka i wiem też że sam nigdy nie poprosi o pomoc, bo zawsze są bardziej potrzebujący od niego.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, teraz, tuż po zdarzeniu, to właśnie Wasza szybka reakcja może mu pomóc po prostu wrócić do pracy.

Aktualizacje


 • Magdalena Angulska - awatar

  Jesteście niesamowici! Zbiórka trwa!

  31.03.2016
  31.03.2016

  Przekroczyliście już nasze najśmielsze oczekiwania! Nie sądziliśmy, że w ogóle uda nam się zebrać 10 tyś. a jest już ponad 12 tyś. !!!

  Zbieramy dalej!
  Straty zostały już oszacowane i są na ponad 120 tyś. złotych tak więc każda złotówka jest ważna.

  Dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny :)

Komentarze


 • ewa - awatar

  ewa

  04.04.2016
  04.04.2016

  Zyczę wytrwałości i zdrowia.

 • Anna - awatar

  Anna

  03.04.2016
  03.04.2016

  Trzymajcie się kochani, będzie dobrze!

 • Jola - awatar

  Jola

  02.04.2016
  02.04.2016

  Dusiu to dla Ciebie :))).

 • Aldona - awatar

  Aldona

  02.04.2016
  02.04.2016

  Człowiekowi brak słów w obliczu takiego dramatu... Trzymajcie się!

 • Barbara - awatar

  Barbara

  01.04.2016
  01.04.2016

  Dla Was Kochani, choć odrobinę...

14 154 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
Magdalena Angulska - awatar

Magdalena Angulska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 253

IWONA-PISARCZUK-MISZCZAK - awatar
IWONA-PISARCZUK-MISZCZAK
10
Dawid - awatar
Dawid
100
Joanna - awatar
Joanna
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Elżbieta - awatar
Elżbieta
100
Krystyna - awatar
Krystyna
20
ciamciaramciam - awatar
ciamciaramciam
200
ewa - awatar
ewa
50
Edyta - awatar
Edyta
20
Janina - awatar
Janina
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij