Pomóż Grzesiowi stanąć na nogi

14 154 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
Magdalena Angulska - awatar

Magdalena Angulska

Organizator zbiórki

Zakład mojego Taty splądrowano i spalono

Mój tata, Grzegorz Angulski prowadzi Zakład Elektromechaniki Pojazdowej V-Tech w Mrozach Wielkich koło Ełku. A przynajmniej prowadził do teraz. Nad ranem 25 marca obudził tatę sąsiad. Jadąc do pracy zauważył dym wydobywający się z zakładu. Tata wybiegł z domu, Mama wezwała straż. Próbował ratować auta klientów znajdujące się w środku. Do przyjazdu straży oboje gasili pożar gaśnicami.

Na co zbieram środki?

W ciągu jednej nocy tata stracił nie tylko dorobek życia, ale i miejsce pracy. Sam budynek był ubezpieczony, ale nie zostało w nim praktycznie nic. Wszystkie sprzęty i narzędzia, których nie udało się złodziejom zabrać, zostały spalone. Poza tym była tam masa części, śrubek, blokad, rzeczy drobnych, których oszacowanie wartości jest wręcz niemożliwe, tym bardziej że zamieniły się w jedną spaloną masę. Sam wózek z podstawowymi kluczami do pracy kosztuje ok. 4 tyś. złotych. 

Co zginęło

Ciężko jest nawet zabrać się do spisywania wszystkiego. Bo nie ma nic. Od programu diagnostycznego WAS po wszelkiego rodzaju klucze, których specjalistycznych nazw nie jestem w stanie nawet wymienić, a które kompletowane były przez cały okres działalności zakładu czyli ponad 8 lat.

Dlaczego

Mój tata jest dobrym i prawym człowiekiem, a do tego świetnym specjalistą. Jestem z niego dumna, że był w stanie stworzyć od zera zakład pracy, który sam zaczyna tworzyć miejsca pracy. Nie znam drugiego takiego człowieka i wiem też że sam nigdy nie poprosi o pomoc, bo zawsze są bardziej potrzebujący od niego.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, teraz, tuż po zdarzeniu, to właśnie Wasza szybka reakcja może mu pomóc po prostu wrócić do pracy.

Aktualności


 • Magdalena Angulska - awatar

  Jesteście niesamowici! Zbiórka trwa!

  31.03.16
  31.03.16

  Przekroczyliście już nasze najśmielsze oczekiwania! Nie sądziliśmy, że w ogóle uda nam się zebrać 10 tyś. a jest już ponad 12 tyś. !!! Zbieramy dalej! Straty zostały już oszacowane i są na ponad 120 tyś. złotych tak więc każda złotówka jest ważna. Dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny :)

Komentarze


 • ewa - awatar

  ewa

  04.04.16
  04.04.16

  Zyczę wytrwałości i zdrowia.

 • Anna - awatar

  Anna

  03.04.16
  03.04.16

  Trzymajcie się kochani, będzie dobrze!

 • Jola - awatar

  Jola

  02.04.16
  02.04.16

  Dusiu to dla Ciebie :))).

 • Aldona - awatar

  Aldona

  02.04.16
  02.04.16

  Człowiekowi brak słów w obliczu takiego dramatu... Trzymajcie się!

 • Barbara - awatar

  Barbara

  01.04.16
  01.04.16

  Dla Was Kochani, choć odrobinę...

14 154 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
Magdalena Angulska - awatar

Magdalena Angulska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 253

IWONA-PISARCZUK-MISZCZAK - awatar
IWONA-PISARCZUK-MISZCZAK
10
Dawid - awatar
Dawid
100
Joanna - awatar
Joanna
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Elżbieta - awatar
Elżbieta
100
Krystyna - awatar
Krystyna
20
ciamciaramciam - awatar
ciamciaramciam
200
ewa - awatar
ewa
50
Edyta - awatar
Edyta
20
Janina - awatar
Janina
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij