Zbiórka Pomóż Kacperkowi mówić :) - miniaturka zdjęcia

Pomóż Kacperkowi mówić :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Kacperkowi mówić :) - zdjęcie główne

Pomóż Kacperkowi mówić :)

5 677 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Nałęcz - awatar

Agnieszka Nałęcz

Organizator zbiórki

  Mam na imię Kacperek.

   - Zapewne tak by się przedstawił syn, 

    gdyby potrafił.


       Kacperek ma 12 lat. Niestety od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od kilku lat jest intensywnie rehabilitowanyi dzięki temu jest dość sprawny ruchowo, ale ma ogromne problemy z mową, syn dzięki ćwiczeniom z neurologopedą mówi pojedyńcze słowa, dlatego nie chce i nie mogę przerwać terapii logopedycznej, która tak pomaga mojemu aniołkowi Kacprowi. Tą terapie ma 3 razy w tygodniu, niestety jest ona prywatna i bardzo kosztowna - koszt 45min wynosi 70zł.

      Teraz troszkę opowiem o sobie. Jestem dzielną, ale samotną mamą. Nie mogę na tą chwilę pójść do pracy, chodż naprawdę bardzo bym chciała. Jestem osobą niedyspozycyjną dla pracodawcy, gdyż muszę syna dowozić na rehabilitacje i są to niestety godziny szczytowe. Staram się jak mogę by zapewnić Kacperkowi w miare systematczną rehabilitację, zbieraliśmy nawet plastikowe nakrętki we wrześniu ubiegłego roku, dzięki którym synek wyjechał na turnus rehabilitacyjny, na którym zasugierowano koloroterapię. 

 Co to jest koloroterapia?

KOLOROTERAPIA -  Jest to lampa, która emituje fale z zakresu światła widzialnego oraz podczerwieni. Dzięki zróżnicowanym długościom fal przenikają one przez ciało na różne głębokośći, co sprawia aktywację wielu komórek. Każdy kolor inaczej jest odbierany przez siatkówkę oka i inny sygnał wysyłany jest do mózgu. Mózg z kolei przekazuje informację do odpowiedniego gruczołu dokrewnego, wywołująć reakcję hormonalną, które wpływają na funkcjonowanie organizmu.

    Ja jako mama bardzo kochająca swoje dziecko bardzo bym chciała zakupić taką niezbędną lampę, aby terapia mogła odbywać się w domu w odpowiednim oczywiśćie przeszkoleniu, ale to koszt 8 tysięcy, na który nie mogę sobie pozwolić.

   Bardzo będę wdzięczna za każdą nawet najmniejszą pomoc.  

                                                         Mama Kacperka - AGNIESZKA


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.2019
  13.04.2019

  (1 list do koryntian werset 13)Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość.Poemat boga z człowiekiem. Maria Valtorta

 • Kinga Nowicka - awatar

  Kinga Nowicka

  05.02.2019
  05.02.2019

  Wszystkiego Dobrego!!!!!!

 • Justyna Nosorowska - awatar

  Justyna Nosorowska

  16.01.2019
  16.01.2019

  Uda nam się.

  • Agnieszka Nałęcz - awatar

   Agnieszka Nałęcz - Organizator zbiórki

   01.02.2019
   01.02.2019

   Jestem dobrej myśli, dziękuję za dobre słowo.

5 677 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Nałęcz - awatar

Agnieszka Nałęcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Marcin M - awatar
Marcin M
16
Michał Misiek Szymanowski - awatar
Michał Misiek Szymanowski
10
Aneta Hajda - awatar
Aneta Hajda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Gutowska - awatar
Anna Gutowska
20
Paulina Sielawa - awatar
Paulina Sielawa
50
Wasiluk Katarzyna - awatar
Wasiluk Katarzyna
8
Weronika Kownacka - awatar
Weronika Kownacka
10
Sylwia Bałazy - awatar
Sylwia Bałazy
50
Wasiluk Katarzyna - awatar
Wasiluk Katarzyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij