Zbiórka Pomóż Kacprowi spełnić marzenie - miniaturka zdjęcia

Pomóż Kacprowi spełnić marzenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Kacprowi spełnić marzenie - zdjęcie główne

Pomóż Kacprowi spełnić marzenie

260 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Ania Onyszkiewicz - awatar

Ania Onyszkiewicz

Organizator zbiórki

        Kacper większość swojego chłopięcego życia spędził przykuty do szpitalnego łóżka lub do wózka inwalidzkiego. Cierpi na rzadką chorobę, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Wysoka łamliwość kości powoduje, że podnosząc kubek może złamać rękę, a zwykłe kichnięcie może spowodować pęknięcie kręgosłupa (takie przejścia też już ma za sobą)…

Mimo trudnej sytuacji, w jakiej się znalazł, emanuje olbrzymim optymizmem i niespotykaną radością życia. Rzadko się zdarza, aby ktoś robił tak sympatyczne pierwsze wrażenie jak Kacper. Jest wielkim pasjonatem gier komputerowych i sportu. Przede wszystkim koszykówką i siatkówką.

Niestety choroba, na którą cierpi Kacper powoduje, że nie będzie mógł prawdopodobnie nigdy uprawiać sportu. Zwykłe chodzenie często sprawia mu problem, dlatego też musi poruszać się na wózku.

Mimo tego Kacper jest prawdziwym twardzielem i nigdy się nie poddaje. Szczerze wierzy, że kiedyś jest stan się poprawi i będzie mógł żyć, śmiać się, wygłupiać i psocić tak jak jego rówieśnicy.

Kacper nigdy nie był za granicą. Trudności w poruszaniu się sprawiły, że musiałby być pod ciągłą opieką minimum dwóch osób dorosłych, czego do tej pory nie udało się zorganizować.

Jego marzeniem jest zapomnieć o szarej, smutnej i szpitalnej rzeczywistości i wyjechać do słonecznej i bardzo przyjaznej klimatycznie Sevilli. Chciałby spędzić czas w pięknej scenerii z dala od problemów z którymi na co dzień musi się borykać.

Aby spełnić marzenie Kacpra potrzebujemy Twojej pomocy. Zapraszamy do wsparcia celu i tym samym pomocy w realizacji marzenia Kacpra. Będzie to dla niego wspaniałe doświadczenie, które z pewnością stanowić będzie kolejny krok w jego rozwoju i pomoże mu zyskać dodatkowe siły do walki z chorobą.

Jeśli nie możesz pomóc wpłatą – udostępnij informacje o zbiórce.

Wielkie dzięki!

Ania - wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie 


http://www.mammarzenie.org/marzyciele/8666-Kacper/ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
260 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Ania Onyszkiewicz - awatar

Ania Onyszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kotecka - awatar
Anna Kotecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij