Zbiórka Pomóżmy Kajtkowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Kajtkowi

2 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Rożek - awatar

Izabela Rożek

Organizator zbiórki


Kajtek to 2,5 letni York, nasz wychowanek, przyjaciel, przylepa, mały piłkarz i kierowca. 

Pierwsze objawy choroby dały o sobie znać, gdy Kajtek miał 8 miesięcy. Badania tzn. wyniki poziomu amoniaku, kwasów żółciowych, wątroby i USG wykazały u Kajtka zespolenie wrotno-oboczne. Jest to choroba nieuleczalna, ale operacja daje szansę na przeżycie.

Początkowo wystarczała właściwa niskobiałkowa dieta.  Niestety ostatnio nawracający podwyższony stan amoniaku, powoduje zatrucie organizmu ( zwłaszcza mózgu), a tym samym wywołuje skutki neurologiczne. Nie możemy zwlekać, konieczna jest operacja. Jest to jedyna szansa na to, aby Kajtek mógł żyć. Bez zabiegu nie ma żadnych szans na przeżycie.

Koszty dotychczasowego leczenia zachowawczego, planowana operacja oraz koszty rekonwalescencji przekraczają nasze możliwości finansowe.

Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w sfinansowaniu operacji Kajtka.   

Dziękujemy, 

Kajtek, Iza i Robert

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Rożek - awatar

  Izabela Rożek

  23.08.2019
  23.08.2019

  Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy wsparli nas dobrym słowem, zainteresowaniem. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli Kajtkowi w tym, żeby operacja doszła do skutku! To dzięki Wam daliśmy radę! Bardzo dziękuję za empatię i wielkie serce. Jak to mówi mój syn - "karma wraca".
  Kajtuś pozdrawia i mówi :" z humorem warto żyć! 😉".

  Zdjęcie aktualizacji 36 186

Komentarze


 • Pati - awatar

  Pati

  14.08.2019
  14.08.2019

  Dużo zdrówka Kajtusiu ;)

  • Izabela Rożek - awatar

   Izabela Rożek - Organizator zbiórki

   14.08.2019
   14.08.2019

   Serdecznie dziękuję. 🐶😉❤️

 • Helena Kambouris - awatar

  Helena Kambouris

  29.07.2019
  29.07.2019

  I love you Kajtek!

  • Izabela Rożek - awatar

   Izabela Rożek - Organizator zbiórki

   29.07.2019
   29.07.2019

   Omg Helenka! Thank you my sweetheart❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. We love you!

 • Maryann Kambouris - awatar

  Maryann Kambouris

  29.07.2019
  29.07.2019

  We are praying for you Kajtek! Lots of Love!❤️

  • Izabela Rożek - awatar

   Izabela Rożek - Organizator zbiórki

   29.07.2019
   29.07.2019

   Thank you Maryann ❤️

2 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Rożek - awatar

Izabela Rożek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Dawid - awatar
Dawid
30
Pati - awatar
Pati
20
Mirka - awatar
Mirka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patrycja Pinczuk - awatar
Patrycja Pinczuk
20
Marzena - awatar
Marzena
20
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz - awatar
Mateusz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij