Zbiórka Leczenie przyjaciela rodziny. - miniaturka zdjęcia

Leczenie przyjaciela rodziny. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie przyjaciela rodziny. - zdjęcie główne

Leczenie przyjaciela rodziny.

161 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Gajownik - awatar

Dariusz Gajownik

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych.

Prowadzę zbiórkę na leczenie przyjaciela rodziny którym jest nasz piesek Kubuś. Kubuś jest spokojnym, miłym 6 letnim pieskiem który niestety został skrajnie zaniedbany. 

Tak więc mam na imię Dariusz, pieska poznałem parę lat temu całkiem przypadkowo przeglądając oferty na popularnym do dziś portalu z ogłoszeniami. Natknąłem się wtem na zdjęcie Kubusia z ofertą adopcji ze schroniska i od razu zawitał do mojego serca, nie sposób się było oprzeć temu słodkiemu pyszczkowi...

Po szybkiej decyzji skontaktowałem się ze schroniskiem w celu umówienia wizyty oraz zabrania nowego członka rodziny do domu. Kubuś był bardzo wystraszonym pieskiem, bał się nawet piłeczki. Ale dzięki opiece szybko się zadomowił i odwdzięczał się jak tylko potrafił ciepłem, wesołym merdaniem ogonka i spokojem. 

Kubuś do niedawna był pełny wigoru, niestety jego stan się diametralnie pogorszył...

W związku z założeniem rodziny i pojawieniem się małych stópek musiałem wyprowadzić się z domu rodzinnego. Problemem był wynajem mieszkania gdzie właściciele nie wyrazili zgody na pieska. 

Starałem się odwiedzać dom oraz doglądać stan naszego przyjaciela, ale widocznie błędem było pozostawienie psa pod starym dachem. Pies zachorował na anaplazmozę przez ukąszenia kleszcza, rodzina to zbagatelizowała, nawet za moją namową pójścia do weterynarza czego następstwami są teraz odwodnienie, choroba nerek, anemia oraz utrata apetytu. Piesek ledwo chodzi i nie miał siły nawet zamachać ogonkiem. W ostatnich dniach  zabrałem psa do siebie i zajęliśmy się nim wraz z małżonką. Podstawowa kąpiel i wyczesanie o wiele mu ulżyło, a następnego dnia zanieśliśmy Kubusia do kliniki weterynaryjnej gdzie zrobiono mu szereg badań pod kątem ukąszeń kleszczy, badań krwi oraz moczu. Ponadto podano mu elektrolity oraz witaminy wraz z lekami i środkami przeciwbólowymi, a jego stan się poprawił.

Dzisiaj Kubuś również poszedł na następne badania takie jak USG jamy brzusznej, badania pod kątem stopnia uszkodzenia nerek, echo serduszka. Zostały mu podane pierwsze leki na anaplazmozę oraz witaminki i elektrolity. 

Sama seria leków na anaplazmozę będzie trwać dwa tygodnie, wraz z hospitalizacją mogą to być duże koszta. Osoby które się nim opiekowały umywają rączki chcąc wykonać zabieg eutanazji, a ja wraz z małżonką nie potrafimy nawet myśleć o takim rozwiązaniu.

Serię badań wynoszącą kwotę 4 liczbową pokryliśmy z własnego budżetu, niestety nie jest on bezdenny, dlatego proszę o pomoc w jakikolwiek sposób, bo w takiej sytuacji każda pomoc jest na wagę złota!

Każdy grosik wspomoże, a jeżeli znalazła by się jakaś chętna osoba istnieje możliwość zaadoptowania Kubusia oraz zaopiekowanie się nim, aby wrócił do zdrowia. Na pewno odwdzięczył by się całym swoim serduszkiem i miłością jaka w nim drzemie. 

Prosimy o wsparcie, ciężko jest tracić przyjaciela który zawsze był i chce być dalej obok nas ciesząc się naszym szczęściem. 

Pokażmy razem serduszko!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Gajownik - awatar

  Dariusz Gajownik

  15.06.2019
  15.06.2019

  Witam i dziękuję każdemu z osobna za pomoc w każdej postaci w tej trudnej dla nas chwili. Niestety nie udało sie, po ostatnich wynikach dowiedzieliśmy się że piesek ma 5 cm guza na śledzionie (prawdopodobnie rak). Operacja to ogromne dodatkowe koszta, dlatego musieliśmy podjąć ciężką decyzję.
  Bardzo nam przykro z tego powodu.
  Zebrane środki przeznaczymy na upamiętnienie naszego przyjaciela.
  Pozdrawiamy i dziekujemy.
  R.I.P Kubuś, przyjaciel który zostanie w naszych serduszkach.

  Zdjęcie aktualizacji 32 930

Komentarze


 • Piotr Prope - awatar

  Piotr Prope

  13.06.2019
  13.06.2019

  Szybkiego Powrotu do Zdrowia!

  • Dariusz Gajownik - awatar

   Dariusz Gajownik - Organizator zbiórki

   13.06.2019
   13.06.2019

   Oby, dzisiejsze wyniki pokażą.

161 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Gajownik - awatar

Dariusz Gajownik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr Prope - awatar
Piotr Prope
20
Sławomir Bałuch - awatar
Sławomir Bałuch
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij