Zbiórka Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy

Zbiórka Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy - zdjęcie główne

Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy

1 510 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Matynia - awatar

Karolina Matynia

Organizator zbiórki

Jesteśmy właścicielami dwóch kotów zaadoptowanych z fundacji. Nazywają się Timon i Pumba. Jeden z nich - mieszkający na warszawskiej Ochocie Timon lubi spędzać czas na ogródku w obszarze zamkniętym. Timon jest znany przez sąsiadów i był bezpieczny na swojej miejscowe. Nabrał jednak odwagi i przemknął na ulicę, co skończyło się tragicznie. Najprawdopodobniej samochód potrącił Timona dwa tygodnie temu, roztrzaskał mu całą kość ramienną i powstało ciężkie złamanie wieloodłamowe, które nadaje się tylko do leczenia operacyjnego. Kot chodził z tym złamaniem dwa tygodnie poza domem i nie mógł trafić z powrotem. Szukaliśmy go, wystawiliśmy ogłoszenia, aż w końcu sam wrócił do domu. Koszt takiego leczenia wynosi około 1500 złotych i musi zostać wykonane natychmiast. Bardzo prosimy o każdą pomoc dla Timona, aby z powrotem mógł być szczęśliwym, aktywnym kotkiem. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo - awatar

  do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo

  21.11.18
  21.11.18

  jezu głupio mi że tylko dycha ale floty nie mam bo robak life motzno

 • Luigi Viadronacco - awatar

  Luigi Viadronacco

  20.11.18
  20.11.18

  T'mone wracaj do zdrowia!

 • Michał - awatar

  Michał

  19.11.18
  19.11.18

  Oby się udało

1 510 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Matynia - awatar

Karolina Matynia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Magda Janusz - awatar
Magda Janusz
300
do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo - awatar
do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo
10
Eeeed - awatar
Eeeed
10
thejakub.zielinski - awatar
thejakub.zielinski
20
Dla Timona od Cylwona ;) - awatar
Dla Timona od Cylwona ;)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Domi - awatar
Domi
5
Monika Moscicka - awatar
Monika Moscicka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij