Zbiórka Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy - zdjęcie główne

Pomóżmy Timonowi stanąć na łapy

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Matynia - awatar

Karolina Matynia

Organizator zbiórki

Jesteśmy właścicielami dwóch kotów zaadoptowanych z fundacji. Nazywają się Timon i Pumba. Jeden z nich - mieszkający na warszawskiej Ochocie Timon lubi spędzać czas na ogródku w obszarze zamkniętym. Timon jest znany przez sąsiadów i był bezpieczny na swojej miejscowe. Nabrał jednak odwagi i przemknął na ulicę, co skończyło się tragicznie. Najprawdopodobniej samochód potrącił Timona dwa tygodnie temu, roztrzaskał mu całą kość ramienną i powstało ciężkie złamanie wieloodłamowe, które nadaje się tylko do leczenia operacyjnego. Kot chodził z tym złamaniem dwa tygodnie poza domem i nie mógł trafić z powrotem. Szukaliśmy go, wystawiliśmy ogłoszenia, aż w końcu sam wrócił do domu. Koszt takiego leczenia wynosi około 1500 złotych i musi zostać wykonane natychmiast. Bardzo prosimy o każdą pomoc dla Timona, aby z powrotem mógł być szczęśliwym, aktywnym kotkiem. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo - awatar

  do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo

  21.11.2018
  21.11.2018

  jezu głupio mi że tylko dycha ale floty nie mam bo robak life motzno

 • Luigi Viadronacco - awatar

  Luigi Viadronacco

  20.11.2018
  20.11.2018

  T'mone wracaj do zdrowia!

 • Michał - awatar

  Michał

  19.11.2018
  19.11.2018

  Oby się udało

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Matynia - awatar

Karolina Matynia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Magda Janusz - awatar
Magda Janusz
300
do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo - awatar
do boju kicia, zdrowionko szybkooooooooo
10
Eeeed - awatar
Eeeed
10
thejakub.zielinski - awatar
thejakub.zielinski
20
Dla Timona od Cylwona ;) - awatar
Dla Timona od Cylwona ;)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Domi - awatar
Domi
5
Monika Moscicka - awatar
Monika Moscicka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij