Zbiórka Pomóż nam pomagać!!! - zdjęcie główne

Pomóż nam pomagać!!!

210 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Fundacja "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt działa od 2013 r.  Nasi podopieczni dostarczają nam wielu radosnych chwil, gdy pierwszy raz dali nam się pogłaskać, gdy uda się je wyleczyć lub gdy znajdują nowe kochające domy. Łzy też nieraz płyną nam po policzkach, gdy zwierzak, o którego tak długo walczyliśmy, odchodzi... Ale odchodzi kochany, wie, że był choć przez chwilę dla kogoś ważny. Głównie interweniujemy w przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt i właśnie z takich interwencji pochodzi większość z naszych podopiecznych. Najczęściej są to zwierzęta chore, skrajnie zaniedbane, potrzebujące specjalnej opieki.Nie umieszczamy zwierząt w hotelach, tylko w domach tymczasowych, gdzie mają stały kontakt z ludźmi i odpowiednią opiekę.   Nasze kochane "dzieciaczki" świetnie również sprawdzają się na płaszczyźnie sportowej.Wszystkie zwierzaki, będące u nas dłuższy czas, są już w pełni przygotowane do adopcji - wyleczone, wysterylizowane, zaszczepione, odpchlone i odrobaczone. Po kolei znajdują domy, niektóre szybciej, a niektóre czekają miesiącami na ten odpowiedni... Gdy psiak jedzie do domu, zwalnia miejsce dla kolejnego w potrzebie. Na chwilę obecną pod opieką mamy niemal setkę psiaków i kociaków. Dzwonią telefony z prośbą o pomoc, o zabranie zwierzęcia, o dom tymczasowy a my niestety zaczynamy odmawiać. Do tej pory radziliśmy sobie, raz lepiej, raz gorzej, ale nigdy nie było tak dramatycznej sytuacji jak jest teraz... Nadeszły ciężkie czasy, brakuje funduszy praktycznie na wszystko. Nasi weterynarze odznaczają się nieraz nadludzką cierpliwością i wiele zabiegów oraz leczeń robią "na kreskę". Jednak "kreska" jest już zbyt długa więc niestety nie mamy już możliwości bez gotówki wpaść do gabinetu z prośbą o pomoc... Jeśli nic się w najbliższym czasie nie zmieni, będziemy zmuszeni zawiesić działalność do czasu pełnej stabilizacji.Pomóż nam uzbierać środki na dalszą działalność... 

Na ratowanie kolejnych skrzywdzonych istot, które nie mogą same sobie pomóc.

 Bez Was nie damy rady :(

JESTEŚMY BY POMAGAĆ !

A TY POMOŻESZ?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Aleksandra - awatar
Aleksandra
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Łukomska - awatar
Dominika Łukomska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij