Zbiórka Pomóż nam pomagać!!! - zdjęcie główne

Pomóż nam pomagać!!!

210 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Fundacja "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt działa od 2013 r.  Nasi podopieczni dostarczają nam wielu radosnych chwil, gdy pierwszy raz dali nam się pogłaskać, gdy uda się je wyleczyć lub gdy znajdują nowe kochające domy. Łzy też nieraz płyną nam po policzkach, gdy zwierzak, o którego tak długo walczyliśmy, odchodzi... Ale odchodzi kochany, wie, że był choć przez chwilę dla kogoś ważny. Głównie interweniujemy w przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt i właśnie z takich interwencji pochodzi większość z naszych podopiecznych. Najczęściej są to zwierzęta chore, skrajnie zaniedbane, potrzebujące specjalnej opieki.Nie umieszczamy zwierząt w hotelach, tylko w domach tymczasowych, gdzie mają stały kontakt z ludźmi i odpowiednią opiekę.   Nasze kochane "dzieciaczki" świetnie również sprawdzają się na płaszczyźnie sportowej.Wszystkie zwierzaki, będące u nas dłuższy czas, są już w pełni przygotowane do adopcji - wyleczone, wysterylizowane, zaszczepione, odpchlone i odrobaczone. Po kolei znajdują domy, niektóre szybciej, a niektóre czekają miesiącami na ten odpowiedni... Gdy psiak jedzie do domu, zwalnia miejsce dla kolejnego w potrzebie. Na chwilę obecną pod opieką mamy niemal setkę psiaków i kociaków. Dzwonią telefony z prośbą o pomoc, o zabranie zwierzęcia, o dom tymczasowy a my niestety zaczynamy odmawiać. Do tej pory radziliśmy sobie, raz lepiej, raz gorzej, ale nigdy nie było tak dramatycznej sytuacji jak jest teraz... Nadeszły ciężkie czasy, brakuje funduszy praktycznie na wszystko. Nasi weterynarze odznaczają się nieraz nadludzką cierpliwością i wiele zabiegów oraz leczeń robią "na kreskę". Jednak "kreska" jest już zbyt długa więc niestety nie mamy już możliwości bez gotówki wpaść do gabinetu z prośbą o pomoc... Jeśli nic się w najbliższym czasie nie zmieni, będziemy zmuszeni zawiesić działalność do czasu pełnej stabilizacji.Pomóż nam uzbierać środki na dalszą działalność... 

Na ratowanie kolejnych skrzywdzonych istot, które nie mogą same sobie pomóc.

 Bez Was nie damy rady :(

JESTEŚMY BY POMAGAĆ !

A TY POMOŻESZ?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Aleksandra - awatar
Aleksandra
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Łukomska - awatar
Dominika Łukomska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij