Zbiórka Oli zbiera na leczenie! - zdjęcie główne

Oli zbiera na leczenie!

1 547 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Oli to kolejna ofiara ludzkiej głupoty, znieczulicy i okrucieństwa.

Gdyby to tylko była bezdomność, porzucenie i zaniedbanie tej malutkiej bezbronnej suczki...

Ale nie...

Ktoś, kiedyś do niej strzelał (śrut widoczny jest na zdjęciach RTG), a tydzień temu inny ktoś potrącił samochodem i zostawił bez pomocy tą biedną, ogromnie cierpiącą istotkę :(

Nawet nie chcemy sobie wyobrażać o czuła leżąc w rowie z pogruchotana miednicą i uszkodzoną gałka oczną :(

Przez najbliższe 2-3 tygodnie musi miec ruch ograniczony do minimum, żeby połamana miednica miała szanse się ustablizować ale po tym czasie Oli czeka kolejna operacja.

Żeby sunia mogła chodzić i nie czuła bólu musi mieć usunieta główkę oraz szyjkę kości udowej.

Całkowity koszt leczenia, hospitalizacjiw szpitalu to 3,5 tysiąca zlotych.. 

Brakuje jeszcze 1500 zł.. liczymy na Waszą pomoc!Czy pomożecie nam uzbierać tą sumę i dać małej Oli szanse na dobre i zdrowe zycie?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 547 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 42

Daria Bargiel - awatar
Daria Bargiel
10
Agnieszka Paweł Fionka - awatar
Agnieszka Paweł Fionka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Damian Krafczyk - awatar
Damian Krafczyk
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adriana Milanowska-Kaupat - awatar
Adriana Milanowska-Kaupat
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij