Zbiórka Pomoc dla córki z cukrzycą t.1 - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla córki z cukrzycą t.1 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla córki z cukrzycą t.1 - zdjęcie główne

Pomoc dla córki z cukrzycą t.1

691 zł  z 15 350 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Tenczyńska-Podulka - awatar

Małgorzata Tenczyńska-Podulka

Organizator zbiórki

Jestem mamą Ewy, która od 8 r.ż. choruje na cukrzycę typu 1. Największym jej problemem są codzienne spadki cukru utrudniające normalne funkcjonowanie. Córka musi kilkanaście razy dziennie sprawdzać poziom glukozy we krwi , by go kontrolować i utrzymać w normie. Co najmniej dwa razy w roku do córki musi być wezwane Pogotowie Ratunkowe z powodu zasłabnięcia spowodowanego hipoglikemią - takie spadki cukru są realnym zagrożeniem dla zdrowia i Życia osoby chorej! Jest to stresujące, gdy nie wiadomo kiedy może dojść do takiej sytuacji...

 DLATEGO.... WIERZYMY JESZCZE W LUDZKĄ DOBROĆ I BEZINTERESOWNOŚĆ....

Zbieramy pieniądze na zakup pompy insulinowej Mini Med Paradigm Veo (754), która posiada sensor pomiaru glikemii. Ostrzega przed zbliżająca się hipoglikemią i hiperglikemią, zmniejsza ilość epizodów hipoglikemii a co za tym idzie poprawia jakość życia. Córki nie stać na zakup tej nowoczesnej pompy.

Będę bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
691 zł  z 15 350 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Tenczyńska-Podulka - awatar

Małgorzata Tenczyńska-Podulka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Robert Gierlach - awatar
Robert Gierlach
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
EEEE - awatar
EEEE
20
Łukasz C - awatar
Łukasz C
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij