Zbiórka Pomoc dla córki z cukrzycą t.1 - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla córki z cukrzycą t.1

Zbiórka Pomoc dla córki z cukrzycą t.1 - zdjęcie główne

Pomoc dla córki z cukrzycą t.1

691 zł z 15 350 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Tenczyńska-Podulka - awatar

Małgorzata Tenczyńska-Podulka

Organizator zbiórki

Jestem mamą Ewy, która od 8 r.ż. choruje na cukrzycę typu 1. Największym jej problemem są codzienne spadki cukru utrudniające normalne funkcjonowanie. Córka musi kilkanaście razy dziennie sprawdzać poziom glukozy we krwi , by go kontrolować i utrzymać w normie. Co najmniej dwa razy w roku do córki musi być wezwane Pogotowie Ratunkowe z powodu zasłabnięcia spowodowanego hipoglikemią - takie spadki cukru są realnym zagrożeniem dla zdrowia i Życia osoby chorej! Jest to stresujące, gdy nie wiadomo kiedy może dojść do takiej sytuacji...

 DLATEGO.... WIERZYMY JESZCZE W LUDZKĄ DOBROĆ I BEZINTERESOWNOŚĆ....

Zbieramy pieniądze na zakup pompy insulinowej Mini Med Paradigm Veo (754), która posiada sensor pomiaru glikemii. Ostrzega przed zbliżająca się hipoglikemią i hiperglikemią, zmniejsza ilość epizodów hipoglikemii a co za tym idzie poprawia jakość życia. Córki nie stać na zakup tej nowoczesnej pompy.

Będę bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
691 zł z 15 350 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Tenczyńska-Podulka - awatar

Małgorzata Tenczyńska-Podulka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Robert Gierlach - awatar
Robert Gierlach
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
EEEE - awatar
EEEE
20
Łukasz C - awatar
Łukasz C
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij