Zbiórka Pompa insulinowa dla IGORA - zdjęcie główne

Pompa insulinowa dla IGORA

22 236 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciło 341 osób
Monika Kowalczyk - awatar

Monika Kowalczyk

Organizator zbiórki

Igor, niby taki zwyczajny chłopiec...

A jednak nie taki zwyczajny, zwykły... mały człowiek z uśmiechem na buzi, koleżeński, pogodny, sympatyczny... i tak doświadczony. 

Dlaczego mały człowiek jest tak doświadczony przez życie?...

Od 3 lat najważniejszą osobą w życiu Igora jest Babcia, która jest i Mamą i Tatą, ponieważ jest rodziną zastępczą. A do tego wszystkiego choroba...

Igor od przedszkola choruje na cukrzycę pierwszego stopnia i wie, że ta choroba zostanie z nim do końca życia, niestety jego pompa nie daje mu możliwości"normalnego" funkcjonowania, od września jest naszym małym kolegą, chce jak inne dzieci bawić się, chodzić na bajki do kina czy teatru, jeździć na rajdy.

My jako społeczność szkolna,pragniemy wesprzeć naszego nowego ucznia Igora Lech z klasy Id Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. J. Kukuczki w Świętochłowicach.

Jak wygląda zwykły dzień Igora... i Babci.

Obecna pompa insulinowa z NFZ jest bardzo zawodna,Igor wymaga obecności babci w szkole co 2 godziny i dodatkowych pomiarów. Babcia stała się stałym gościem naszej placówki, na przerwie zabiera Igora do szkolnej higienistki, aby mógł bez ryzyka zdrowia i życia uczestniczyć w kolejnych zajęciach. 

Lekarz prowadzący – widzi drogę polepszenia życia Igora i jego Babci - proponuje pompę insulinową nowej generacji. Proponowana pompa to System Mini Med 780G, który automatycznie (co 5 minut) dostosowuje podaż insuliny bazowej oraz koryguje wysokie wartości glikemii. Niestety pompa Medtronica Mini Med 780G kosztuje aż 20.000,00 zł, kwota zbiórki ma zabezpieczyć Igora również w osprzęt do codziennej obsługi urządzenia.

BARDZO CHCEMY POMÓC IGOROWI I JEGO BABCI!!!

POMÓŻ NAM W TYM!!!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    02.12.2022
    02.12.2022

    jeszcze w zielone gramy ... :)

22 236 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciło 341 osób
Monika Kowalczyk - awatar

Monika Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 341

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamil - awatar
Kamil
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
nina - awatar
nina
10
Ola Tokarska - awatar
Ola Tokarska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij