Zbiórka Pompa insulinowa dla Inez - zdjęcie główne

Pompa insulinowa dla Inez

30 690 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Romualda Flejter - awatar

Romualda Flejter

Organizator zbiórki

Witam wszystkich zainteresowanych chęcią niesienia pomocy!🙂

Z dniem 12 października 2021 roku moja kochana córeczka Inez (10 lat) została odwieziona do szpitala z podejrzeniem cukrzycy. Niestety... Badania potwierdziły podejrzenia lekarzy. Diagnoza była jednoznaczna - cukrzyca typu 1. Jest to choroba, z którą moja córka będzie musiała zmagać się przez całe życie. Dodatkowo nie jest to jej jedyna choroba, z którą walczy... W 9. miesiącu życia zdiagnozowano u niej astmę oskrzelową. Inez leczona jest również w poradni immunologicznej, pod kątem niskiej odporności.

 Cukrzyca typu 1 wymaga ciągłej kontroli poziomu glukozy we krwi. Oznacza to, że kilkanaście razy dziennie przed i po każdym posiłku muszę jej pobierać krew z palca oraz siedem razy dziennie wstrzykuję jej insulinę za pomocą penów. Jest to dla niej bardzo bolesne 🙁. Monitoruję córkę także w nocy. 

Zakupiłam córce prywatnie urządzenie Dexcom G6, który pozwala na ciągłą kontrolę nad poziomem cukru oraz zabezpieczenie przed ciężkimi hipoglikemiami, które są niebezpieczne dla życia Inezki. Każdy dzień dla nas jest nieustanną i niewyrównaną walką z chorobą o normalną glikemię. Miesięczny koszt Dexcom'a to 900 zł, a co 3 miesiące trzeba dokupywać transmiter, który kosztuje 350 zł... Do tego dochodzą konsultacje z dietetykiem, który układa Inez dobrze zbilansowaną dietę.

Na co zbieramy?

Zbieramy na pompę insulinową MiniMed 780g, która automatycznie dostosowuje podaż insuliny oraz koryguje wysokie glikemie, co 5 minut 24 godziny na dobę. Jest to ogromne marzenie Inez!

Koszt takiej pompy to około 25 000 zł... Są to dla mnie niewyobrażalne pieniądze, ale wierzę, że razem damy radę uzbierać potrzebną kwotę. 

Celem zbiórki jest zebranie aż 35 tyś. zł, ponieważ do kosztów samej pompy dochodzą także koszty miesięcznego leczenia. 

Zebrana kwota pozwoli poprawić Inezce komfort jej życia oraz zabezpieczy ją przed niekontrolowanymi spadkami glukozy, co pozwoli jej bezpiecznie wrócić do szkoły i bezpiecznie funkcjonować. 

Koszty leczenia cukrzycy są bardzo wysokie dlatego proszę o wsparcie dla mojej córeczki 👏. Wierzę, że wspólnie jesteśmy pokazać Inez, że nie jest w tej walce sama! Za każdą złotówkę z całego serca Wam dziękujemy!❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.12.2021
  21.12.2021

  Powodzenia

 • Jolanta Czerwińska licytacja sesja zdjęciowa - awatar

  Jolanta Czerwińska licytacja sesja zdjęciowa

  04.12.2021
  04.12.2021

  Zdrówka dla Inezki✊🏻✊🏻

 • Dorota Buzała - awatar

  Dorota Buzała

  03.12.2021
  03.12.2021

  Za skrzata nr 7 🙂

 • Lucyna Znaniecka - awatar

  Lucyna Znaniecka

  23.11.2021
  23.11.2021

  Licytacje rzęsy i termofor

 • Joanna Lewandowska - licytacja obrazu. - awatar

  Joanna Lewandowska - licytacja obrazu.

  23.11.2021
  23.11.2021

  Wszystkiego dobrego Inezka❤️

30 690 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Romualda Flejter - awatar

Romualda Flejter

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 256

Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego - Barcin - awatar
Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego - Barcin
1 930
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bank Spółdzielczy w Barcinie - awatar
Bank Spółdzielczy w Barcinie
1 000
Katarzyna Mikołajczak - awatar
Katarzyna Mikołajczak
85
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda - awatar
Magda
200
2 LO z wychowawcą - awatar
2 LO z wychowawcą
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij