Zbiórka Pomoc dla Pogorzelców z Popowic - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Pogorzelców z Popowic Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Pogorzelców z Popowic - zdjęcie główne

Pomoc dla Pogorzelców z Popowic

16 282 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

29.10.2023r.  o godzinie 15:19 Dyżurny operacyjny PSP w Nowym Sączu odebrał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Popowice. 

Na miejsce zostali zadysponowani  strażacy z JRG 1 Nowy Sącz, JRG 2 Nowy Sącz, OSP Stary Sącz, OSP Barcice, OSP Moszczenica Niżna oraz OSP Gołkowice. Policja, ZRM i Pogotowie energetyczne.

Pomimo szybkiej akcji strażaków pożar zniczyczył dom, który nie nadaje się obecnie do zamieszkania, w związku z taką tragedią uruchamiamy społeczną pomoc dla rodziny Pana Tomasza.

Celem tej zbiórki jest pomoc poszkodowanej rodzinie Pana Tomasza, aby ten cel osiągnąć prowadzimy dodatkowo licytacje charytatywne na grupie.

Licytacje na pomoc dla Pogorzelców z Popowic

https://www.facebook.com/groups/871882791129884


Prosimy o udostępnianie tej grupy i zbiórki.

Jako społeczność jesteśmy teraz wezwani do pomocy. Ta rodzina potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w tym trudnym czasie. Nasza społeczna zbiórka ma na celu zapewnić im niezbędną pomoc finansową w tym trudnym dla nich czasie. Każda złotówka, którą przekażesz, będzie ogromną pomocą wsparcia dla tej rodziny.

Ta społeczna pomoc ruszyła za zgodą Pana Tomasza w porozumieniu z wieloma przyjaciółmi, ludzmi dobrej woli sąsiadami, władzami gminy i sołectwa, lokalnymi strażakami OSP i dziennikarzami . Działając razem ugasimy ten pożar do końca.

https://www.dts24.pl/pozar-domu-w-popowicach-blisko-dziesiec-wozow-strazackich-na-miejscu/


https://sadeczanin.info/pod-paragrafem/pozar-domu-z-ogromnymi-stratami-z-ogniem-walczylo-kilka-jednostek-strazy-zdjecia

Jesteśmy społecznikami, strażakami którzy działają transparentnie i całkowicie  charytatywnie.

Licznik zbiórki jest widoczny dla Wszystkich.

 WAŻNE!!!

Cała kwota 100% z tej zbiórki zostanie przeznaczona na pomoc dla poszkodowanej rodziny Pana Tomasza z Popowic w ramach realizacji statutowych celów w oparciu o dokładne rozliczenie zbiórki na podstawie faktur i przelewów bankowych.  My jako Akademia Dobrych Pomysłów jak i portal pomagam.pl nie pobieramy z tej zbiórki żadnej prowizji 0zł 0%.

Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 

Dziękujemy ❤

Akademia Dobrych Pomysłów

Napisz do nas:  [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
16 282 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Wpłaty: 147

Ona1 - awatar
Ona1
10
Womp - awatar
Womp
100
Marek - awatar
Marek
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wojciech - awatar
Wojciech
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna - awatar
Anna
50
Paulina Tomasiak - awatar
Paulina Tomasiak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij