Zbiórka Posiłek dla osób potrzebujących - miniaturka zdjęcia

Posiłek dla osób potrzebujących Jak założyć taką zbiórkę?

Posiłek dla osób potrzebujących

2 460 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani,

Gdy my siedzimy w ciepłych domach, w naszej lodówce jest jedzenie a ciepły obiad jest czymś normalnym i oczywistym, postanowiliśmy wspomóc tych, którzy tego wszystkiego nie mają. W czasie epidemii wiele placówek jest zamkniętych co utrudnia bezdomnym uzyskanie wsparcia.

Rozdajemy posiłki dla ubogich oraz potrzebujących (głównie to osoby bezdomne), które z powodu zamknięcia schronisk i ośrodków dla bezdomnych, w czasie epidemii, nie dostają pomocy.

Obecnie rozdajemy gorące, dwudaniowe posiłki w każdy czwartek ale bardzo chcielibyśmy móc rozdawać je chociaż dwa razy w tygodniu.


Celem akcji jest:

🎯Nie zostawić osób potrzebujących i walczących o przetrwanie bez pomocy.

🎯Nakarmić jak największą liczbę osób, mieszkających na ulicy, w trakcie kryzysu spowodowanego epidemią, którzy czekają na nasze posiłki jak na szanse aby spokojnie przetrwać kwarantannę😷

✔️W województwie mazowieckim około 5000 tysięcy osób bezdomnych potrzebujących pomocy

✔️Współpracujemy z firmami, które ugotują obiady, dzięki czemu dostaną pracę i będzie im łatwiej przetrwać ten trudny czas

✔️Posiadamy wolontariuszy gotowych pomóc w każdej chwili

✔️Mamy moc, siłę i motywację żeby zmieniać świat na lepszy


Posiłek jest dwudaniowy, składający się z pysznej zupy oraz głównego dania z mięsem, surówki i wody do picia. Szczelnie zapakowane w jednorazowe termiczne pojemniki aby móc dostarczyć ciepłe jedzenie dla potrzebujących.

W trakcie rozdawania posiłków prowadzimy krótkie rozmowy, jak kto się czuje, pytamy jak sobie radzą. Oczywiście z zachowaniem zaleconego dystansu, tak aby nikogo nie narażać. Słyszymy bardzo dużo ciepłych słów. Szacunek za to co robimy i wdzięczność, że dostrzegliśmy w nich człowieka. Wiemy że to wszystko jest możliwe dzięki Wam NASI DRODZY❣ 

Fundacja Beneficium została założona pod koniec 2018 roku. W tym czasie udało nam się zrobić wiele dobrego. Pomimo, iż jesteśmy młodą fundacją i nie jest nas wielu to nasz zespół stara się dać z siebie wszystko żeby móc pomagać jak największej liczbie potrzebujących.

Misją Fundacji jest pomoc temu światu, a mianowicie - pomoc wszystkim potrzebującym i dać szansę na szczęśliwą przyszłość, której tak wielu potrzebuje.

Nasz apel jest prosty - pomóż jeśli możesz, jeśli czujesz taką potrzebę serca i pamiętaj udostępniając też pomagasz !!!

Bardzo bardzo prosimy udostępniajcie, pomagajcie. W jedności siła💪❤️

Z miłością Fundacja BENEFICIUM 2018


#DobroToTy

[email protected]

KRS: 0000751850

NIP: 5252766023

REGON: 381525233

Więcej o fundacji www.beneficium2018.com/
Polub fundację  www.facebook.com/Beneficium2018


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Beneficjum - awatar

  Fundacja Beneficjum

  02.07.2020
  02.07.2020

  Witajcie. Dziś 02.07 na ul.Dluga 52 ( Ratusz Arsenał ) nakarmiliśmy 95 potrzebujących osób. Był to dwudaniowy posiłek składający się z ciepłej zupy i ziemniaków z mięsem oraz suróweczki. To wszystko możemy realizować tylko dzięki Waszej pomocy. Dziękujemy i zmieniamy swiat na lepszy. I zawsze że #DobroToTy

  Zdjęcie aktualizacji 51 933

2 460 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maria Pietraszewska - awatar
Maria Pietraszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Halina - awatar
Halina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria Magdalena Bartuszek - awatar
Maria Magdalena Bartuszek
50
Grażyna Kubiś - awatar
Grażyna Kubiś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij