Zbiórka POSTRADIO zbiera na sprzęt - zdjęcie główne

POSTRADIO zbiera na sprzęt

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą dziennikarzy społecznych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego przez upowszechnianie i rozwój komunikacji społecznej, rzetelnego przekazywania informacji oraz swobodnego wypowiadania opinii za pośrednictwem wszystkich środków komunikacji społecznej.

Założyliśmy Stowarzyszenia Dziennikarskiego „Forum Dobrych Treści”, które jest wydawcą Postradia.

I właśnie dla Postradia szukamy środków, aby rozwinąć radiowe skrzydła.


Skąd się wzięliśmy?

Poznaliśmy się w działaniu. Razem tworzyliśmy Radio Medium Publiczne i razem też z niego odeszliśmy na znak protestu. Mamy różne doświadczenia życiowe i radiowe. Łączy nas pasja. 


Jakie jest Postradio?

Jest niepoprawne i ma poszerzać Waszą perspektywę. Jesteśmy dalecy od meanstrimowych radiostacji puszczajacych pop. 

Posłuchaj nas i sama / sam zobacz jacy jesteśmy teraz.

http://www.postradio.org/


Na co zbieramy?

Ogólnie mówić na sprzęt radiowy i to co pozwala być słyszalnym w eterze, czyli:

Żaden grosz się nie zmarnuje a wszystko zostanie transparentnie rozliczone i ogłoszone na stronie Postradia.

Pomóż nam zebrać 10.000 PLN 

Dzięki temu zyskasz nowe, nietuzinkowe radio w lepszej niż dotychczas jakości.

Dziękujemy za każda wpłatę.

A naszym Darczyńcom poświęcimy specjalną audycję. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij