Zbiórka POTRZEBNA droga OPERACJA-POMOCY! - miniaturka zdjęcia

POTRZEBNA droga OPERACJA-POMOCY! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka POTRZEBNA droga OPERACJA-POMOCY! - zdjęcie główne

POTRZEBNA droga OPERACJA-POMOCY!

4 306 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

To co poniżej przeczytacie, jest apelem zrozpaczonych właścicieli suni, która pilnie wymaga bardzo kosztownej operacji, bez której niestety nie będzie chodzić...


Maja jest około 9 letnią sunią którą mimo troskliwej opieki kochających właścicieli choroby nie omijały... 2 lata temu przeszła polineuropatię ostrą. Wtedy nikt nie mógł jej prawidłowo zdiagnozować, zaś właściciele usłyszeli, że lepiej byłoby ją uśpić. Sunia 3 miesiące nie chodziła, właściciele się jednak nie poddali. Dzięki długotrwałej i kosztownej rehabilitacji sunię udało się postawić na łapki. 

Wtedy wygrali walkę - teraz trzeba stoczyć kolejną, jednak tym razem bez WASZEJ pomocy się nie uda. 

Cztery tygodnie temu sunia zaczęła mieć problemy z chodzeniem.  Zaniepokojeni właściciele szybko udali się do weterynarza, jednego, drugiego, trzeciego...

Znów nikt nie potrafił znaleźć przyczyny dlaczego sunia nie może chodzić. Szukali zatem pomocy dalej. Dopiero w Klinice w Grudziądzu, oddalonej o 200 km postawiono diagnozę. Uznany specjalista dr. Jacek Mederski stwierdził, że sunia ma zwichnięte rzepki w prawej i lewej łapce oraz zerwane więzadła. 

Dla suni trzeba sprowadzić specjalne implanty z zagranicy, dlatego koszt operacji jest tak wysoki. Lekarz wybrał najmniej inwazyjną technikę operacji, z uwagi na fakt, że sunia jest już po przejściach, dlatego taka forma będzie dla niej najbezpieczniejsza. Tylko szybko przeprowadzona operacja sprawi, że sunia znów zacznie chodzić i wróci do pełnej sprawności. Każdy kolejny dzień leżenia sprawia, że pogłębiają się u suni zaniki mięśniowe a to z pewnością wydłuży jej powrót do zdrowia.


Niestety koszt operacji przewyższa możliwości finansowe właścicieli. Już do tej pory pokryli spore koszty związane z postawieniem diagnozy, w tym 3-krotne RTG, leki, zastrzyki, koszty dojazdu do kliniki. Do kwoty wskazanej na karcie informacyjnej wizyty dojdą jeszcze leki, koszty pooperacyjnej opieki szpitalnej, wizyty kontrolne, dojazdy i rehabilitacja. Od uzbieranej kwoty trzeba będzie jeszcze zapłacić prowizję dla pomagam.pl w wysokości 7,5 %, dlatego zbierana kwota jest większa niż na fakturze.

Właściciele się nie poddają, dla nich Maja to członek rodziny i będą walczyć by znów postawić ją na łapki. Stąd ten APEL do WAS ! Każdy grosz jest bardzo ważny i za każdy będziemy bardzo wdzięczni :)

Mamy nadzieję, że dzięki LUDZIOM DOBREGO SERCA uda się zebrać potrzebną kwotę i już niebawem przedstawimy zdjęcia suni po operacji, wracającej do zdrowia :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łaskie Zwierzoluby - awatar

  Łaskie Zwierzoluby

  16.03.2018
  16.03.2018

  AKTUALIZACJA !
  DZIĘKI WASZEJ POMOCY WSZYSTKO SIĘ UDAŁO !
  SUNIA DOSZŁA DO SIEBIE PO OPERACJI :)
  Dzięki WAM ta historia ma Happy End :)
  Jeszcze raz BAAARZO dziękujemy !

Komentarze


 • Ewa Zofia Høydalsvik - awatar

  Ewa Zofia Høydalsvik

  19.02.2018
  19.02.2018

  Zdrowiej Kruszynko❤

 • Sylwia Kołodziej - awatar

  Sylwia Kołodziej

  24.01.2018
  24.01.2018

  Zdróweczka 😘😘

 • Renata Polaczek - awatar

  Renata Polaczek

  31.12.2017
  31.12.2017

  Zdróweczka dla psiutki :-)

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  30.12.2017
  30.12.2017

  Zdrówka :-)

 • Barbara - awatar

  Barbara

  29.12.2017
  29.12.2017

  Życzę zdrówka dla Suni :)

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   02.01.2018
   02.01.2018

   Dziękujemy za wsparcie :)

4 306 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 152

Ewa Zofia Høydalsvik - awatar
Ewa Zofia Høydalsvik
100
Weronika Sikora - awatar
Weronika Sikora
50
Patrycja Krakowska - awatar
Patrycja Krakowska
20
Drug - awatar
Drug
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Sylwia Kołodziej - awatar
Sylwia Kołodziej
50
Justyna Korc - awatar
Justyna Korc
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij