Zbiórka Nowym wózkiem do Kadry Polski - miniaturka zdjęcia

Nowym wózkiem do Kadry Polski Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowym wózkiem do Kadry Polski - zdjęcie główne

Nowym wózkiem do Kadry Polski

9 288 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michalina Kędzierska - awatar

Michalina Kędzierska

Organizator zbiórki

Witajcie!

Przedstawiamy Wam 27- letniego Maćka, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Urodził się jako wcześniak - w szóstym miesiącu ciąży.

Maciek pomimo swojej niepełnosprawności każdego dnia wyznacza sobie kolejne cele, realizuje swoje marzenia, próbuje żyć tak jak jego rówieśnicy. Chętnie uczestniczy w życiu społecznym swojej miejscowości.

Jesienią 2016 roku w jego głowie zrodził się plan dołączenia do Klubu Diabły Łódź - Rugby na Wózkach, przecież każdy może spróbować swoich sportowych możliwości. Wszyscy zawodnicy udowadniają, że życie na wózku to nie koszmar, kochają ryzyko i zawstydzają każdego.

Przez 3 lata Maciej dzielnie uczestniczył w treningach, a w głowie rodził się kolejny plan – dołączenie do Reprezentacji Polski w Rugby na Wózkach, ścisła Kadra i reprezentowanie kraju na mistrzowskich imprezach.

Ogromna wola walki, która dodaje mu sił zarówno podczas starć na boisku, jak i w codziennym życiu, determinacja i pomoc najbliższych doprowadziły Maćka do „Szkoleniowego zaplecza kadry”

Do ścisłej dwunastki brakuje już tak niewiele!

Przeszkodą okazał się jedynie ograniczony budżet. Całość rywalizacji rozpoczyna się przecież od „przesiadki" z wózka codziennego na ten specjalistyczny, wykonany ręcznie pod indywidualnie wymierzonego odbiorcę. Wózek, który Maciek musi nabyć, aby zrealizować  swój cel kosztuje 40 000 zł.

Razem możemy mu pomóc, to tylko złotówka, dwa, pięć… wszystko zależy od Ciebie!

Wystarczy, że:

1) Klikniesz przycisk "Wpłać teraz" i przekażesz dowolny datek dla Macieja Gawryszczaka

2) Udostępnisz tą zbiórkę rodzinie, przyjaciołom, znajomym np. na portalach społecznościowych – im większy zasięg osiągnie zbiórka, tym większa szansa na jej powodzenie.

Pamiętaj, że to może Ty kiedyś będziesz potrzebował pomocy.


W imieniu i za zgodą Maćka - Przyjaciele

 

Dowiedz się więcej o Rugby na Wózkach

Link do FB Reprezentacji Polski – Rugby na Wózkach

https://www.facebook.com/ReprezentacjaPolskiRugbynaWozkach/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 288 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michalina Kędzierska - awatar

Michalina Kędzierska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stanisław Burczyński - awatar
Stanisław Burczyński
5 000
Maja - awatar
Maja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BGC. - awatar
BGC.
50
Dagmara - awatar
Dagmara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij