Zbiórka Nowym wózkiem do Kadry Polski - miniaturka zdjęcia

Nowym wózkiem do Kadry Polski Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowym wózkiem do Kadry Polski - zdjęcie główne

Nowym wózkiem do Kadry Polski

9 288 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michalina Kędzierska - awatar

Michalina Kędzierska

Organizator zbiórki

Witajcie!

Przedstawiamy Wam 27- letniego Maćka, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Urodził się jako wcześniak - w szóstym miesiącu ciąży.

Maciek pomimo swojej niepełnosprawności każdego dnia wyznacza sobie kolejne cele, realizuje swoje marzenia, próbuje żyć tak jak jego rówieśnicy. Chętnie uczestniczy w życiu społecznym swojej miejscowości.

Jesienią 2016 roku w jego głowie zrodził się plan dołączenia do Klubu Diabły Łódź - Rugby na Wózkach, przecież każdy może spróbować swoich sportowych możliwości. Wszyscy zawodnicy udowadniają, że życie na wózku to nie koszmar, kochają ryzyko i zawstydzają każdego.

Przez 3 lata Maciej dzielnie uczestniczył w treningach, a w głowie rodził się kolejny plan – dołączenie do Reprezentacji Polski w Rugby na Wózkach, ścisła Kadra i reprezentowanie kraju na mistrzowskich imprezach.

Ogromna wola walki, która dodaje mu sił zarówno podczas starć na boisku, jak i w codziennym życiu, determinacja i pomoc najbliższych doprowadziły Maćka do „Szkoleniowego zaplecza kadry”

Do ścisłej dwunastki brakuje już tak niewiele!

Przeszkodą okazał się jedynie ograniczony budżet. Całość rywalizacji rozpoczyna się przecież od „przesiadki" z wózka codziennego na ten specjalistyczny, wykonany ręcznie pod indywidualnie wymierzonego odbiorcę. Wózek, który Maciek musi nabyć, aby zrealizować  swój cel kosztuje 40 000 zł.

Razem możemy mu pomóc, to tylko złotówka, dwa, pięć… wszystko zależy od Ciebie!

Wystarczy, że:

1) Klikniesz przycisk "Wpłać teraz" i przekażesz dowolny datek dla Macieja Gawryszczaka

2) Udostępnisz tą zbiórkę rodzinie, przyjaciołom, znajomym np. na portalach społecznościowych – im większy zasięg osiągnie zbiórka, tym większa szansa na jej powodzenie.

Pamiętaj, że to może Ty kiedyś będziesz potrzebował pomocy.


W imieniu i za zgodą Maćka - Przyjaciele

 

Dowiedz się więcej o Rugby na Wózkach

Link do FB Reprezentacji Polski – Rugby na Wózkach

https://www.facebook.com/ReprezentacjaPolskiRugbynaWozkach/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 288 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michalina Kędzierska - awatar

Michalina Kędzierska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stanisław Burczyński - awatar
Stanisław Burczyński
5 000
Maja - awatar
Maja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BGC. - awatar
BGC.
50
Dagmara - awatar
Dagmara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij