Zbiórka Pożar domu Mariana - miniaturka zdjęcia

Pożar domu Mariana

Zbiórka Pożar domu Mariana - zdjęcie główne

Pożar domu Mariana

3 336 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Milczarek - awatar

Aneta Milczarek

Organizator zbiórki

Drodzy,

Marian ma 80 lat.. właśnie stracił w grożnym pożarze wszystko co miał.. cały swój skromny dobytek i dach nad głową!

Wspaniały, skromny, dobry człowiek, który całe życie poświęcił na wychowanie trójki dzieciaków z domu dziecka,  był kierowcą karetki, w ciągłym biegu na pomoc innym...teraz on został dotkliwie dotknięty przez los...
W dniu 1 kwietnia 2018 r. spalił się dom Mariana w Książu Wielkim..zostało pogożelisko i zgliszcza..informacje podaje straż z Miechowa

http://www.straz.miechow.pl/?news=6482


W środku wszystko spłonęło...

Nie ma dachu...

Znam Mariana od dziecka... przyjaciel rodziny...pozwolił mi napisać o jego historii. 

Kiedy dowiedział się, że będziemy szukać pomocy u ludzi Złotego Serca i to, że nie jest sam.. nie mógł wypowiedzieć słowa.. strugi łez płynęły mu z przepełnionych traumą oczu...

Cel : zbiórki to odbudowanie z ruin domku Mariana,  tak żeby przed zimą mógł wrócić do siebie. Dach, to najbardziej kosztowna część zbiórki, ogrzewanie, bojler, i podstawowe umeblowanie pokoju, zrobienie łazienki i postawienie kuchnii.

Zbieramy 100 tysięcy złotych, zorganizuję pracę fachowców i dopilnuję każdego grosza.

DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM, którzy zechcą wesprzeć Mariana i przekażą choćby drobną kwotę. Pomóżmy mu wrócić do domu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.04.18
  22.04.18

  Sprawmy aby Pan Marian mógł wrócić do swojego domu....Dom spłonął, tragedia odebrała chęć życia i pozostawiła rozpacz.... Zbudujmy jego świat na nowo ❤️❤️❤️ Każda złotówka się liczy👍👍👍

  • Aneta Milczarek - awatar

   Aneta Milczarek - Organizator zbiórki

   22.04.18
   22.04.18

   Dziękuję z całego serca! Starość sama w sobie jest wyzwaniem, ale taki los u kresu życia jest prawdziwym cierpieniem. Wiem, że damy radę!

3 336 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Milczarek - awatar

Aneta Milczarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek - awatar
Bartek
10
Joanna Skimina - awatar
Joanna Skimina
35
Jack - awatar
Jack
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Jasiek - awatar
Jasiek
100
S-KF - awatar
S-KF
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Żmijewska - awatar
Edyta Żmijewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij