Zbiórka Pożar domu Mariana - zdjęcie główne

Pożar domu Mariana

3 336 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Milczarek - awatar

Aneta Milczarek

Organizator zbiórki

Drodzy,

Marian ma 80 lat.. właśnie stracił w grożnym pożarze wszystko co miał.. cały swój skromny dobytek i dach nad głową!

Wspaniały, skromny, dobry człowiek, który całe życie poświęcił na wychowanie trójki dzieciaków z domu dziecka,  był kierowcą karetki, w ciągłym biegu na pomoc innym...teraz on został dotkliwie dotknięty przez los...
W dniu 1 kwietnia 2018 r. spalił się dom Mariana w Książu Wielkim..zostało pogożelisko i zgliszcza..informacje podaje straż z Miechowa

http://www.straz.miechow.pl/?news=6482


W środku wszystko spłonęło...

Nie ma dachu...

Znam Mariana od dziecka... przyjaciel rodziny...pozwolił mi napisać o jego historii. 

Kiedy dowiedział się, że będziemy szukać pomocy u ludzi Złotego Serca i to, że nie jest sam.. nie mógł wypowiedzieć słowa.. strugi łez płynęły mu z przepełnionych traumą oczu...

Cel : zbiórki to odbudowanie z ruin domku Mariana,  tak żeby przed zimą mógł wrócić do siebie. Dach, to najbardziej kosztowna część zbiórki, ogrzewanie, bojler, i podstawowe umeblowanie pokoju, zrobienie łazienki i postawienie kuchnii.

Zbieramy 100 tysięcy złotych, zorganizuję pracę fachowców i dopilnuję każdego grosza.

DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM, którzy zechcą wesprzeć Mariana i przekażą choćby drobną kwotę. Pomóżmy mu wrócić do domu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.04.2018
  22.04.2018

  Sprawmy aby Pan Marian mógł wrócić do swojego domu....Dom spłonął, tragedia odebrała chęć życia i pozostawiła rozpacz.... Zbudujmy jego świat na nowo ❤️❤️❤️ Każda złotówka się liczy👍👍👍

  • Aneta Milczarek - awatar

   Aneta Milczarek - Organizator zbiórki

   22.04.2018
   22.04.2018

   Dziękuję z całego serca! Starość sama w sobie jest wyzwaniem, ale taki los u kresu życia jest prawdziwym cierpieniem. Wiem, że damy radę!

3 336 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Milczarek - awatar

Aneta Milczarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek - awatar
Bartek
10
Joanna Skimina - awatar
Joanna Skimina
35
Jack - awatar
Jack
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Jasiek - awatar
Jasiek
100
S-KF - awatar
S-KF
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Żmijewska - awatar
Edyta Żmijewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij