Zbiórka Pomoc Pogorzelcom w Przesiece - miniaturka zdjęcia

Pomoc Pogorzelcom w Przesiece Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Pogorzelcom w Przesiece - zdjęcie główne

Pomoc Pogorzelcom w Przesiece

4 155 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 Dom zmienił się w kulę ognia. 

W  nocy z 14/15 stycznia 2024r. straż pożarna została wezwana do pożaru domu w Przesiece przy ulicy Krótkiej. Niestety zanim strażacy dotarli na miejsce płomienie objęły cały budynek, zamieniając go w jedną wielką pochodnię.  Rodzina  straciła cały dobytek życia, straty są ogromne. Budynek spłonął doszczętnie.

Mimo szybkiej i sprawnej akcji strażaków w wyniku pożaru, budynek uległ całkowitemu zniszczeniu i spaleniu.

Rodzina Pana Rafała straciła poczucie bezpieczeństwa i dach nad głową, tracąc cały dobytek życia.

Obecnie, kiedy podczas pożaru cały ich dobytek uległ zniszczeniu bez pomocy z zewnątrz sobie nie poradzą.

Powiedzieć o Poszkodowanych to dobrzy sąsiedzi to zbyt mało, to bardzo dobrzy ludzie, którzy od zawsze z wielką ochotą pomagali innym jak tylko mogli, dlatego pomóżmy im w tych ciężkich chwilach, mówią przyjaciele i sąsiedzi.

Pożar zniszczył całkowicie dom tej rodziny, wyrządził ból i cierpienie, jednak wierzymy, że działając razem możemy odmienić ten zły los.

Celem tej zbiórki jest pomoc poszkodowanej rodzinie Pana Rafała z Przesieki , aby ten cel osiągnąć prowadzimy dodatkowo licytacje charytatywne na grupie.

Społeczna pomoc i licytacje dla Pogorzelców w Przesiece.

https://www.facebook.com/groups/905264537764082

Zapraszamy Wszystkich do tej grupy, wystawiajcie i licytujcie tak od serca co tylko możecie, prosimy o zapraszanie znajomych i udostępnie grupy. 

Jako społeczność jesteśmy teraz wezwani do pomocy. Ta rodzina potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w tym trudnym czasie.

 Nasza społeczna zbiórka ma na celu zapewnić im niezbędną pomoc finansową w tym trudnym dla nich czasie. Każda złotówka, którą przekażesz, będzie ogromną pomocą wsparcia dla tej rodzin. Jeżeli ktoś zechce pomóc w inny sposób np. poprzez ofiarowanie materiałów budowlanych itp. to każda pomoc będzie ogromnym wsparciem. 

Ta społeczna pomoc ruszyła za zgodą poszkodowanego Pana Rafała, dzięki pomocy, strażaków, sąsiadów, dziennikarzy i wielu Ludzi Dobrej Woli.

W obliczu takiej tragedii każda pomoc jest ważna.

Media o pożarze:

https://24jgora.pl/artykul/ogromny-pozar-w-przesiece/1517344

https://jeleniagora.naszemiasto.pl/w-nocy-splonal-dom-w-przesiece-trwa-ustalanie-przyczyny/ar/c1-9583425

https://www.jelonka.com/splonal-dom-w-przesiece-121656

https://niezlyogien.pl/przesieka-pozar-domu-budynek-doszczetnie-splonal-7808647.html

https://www.przesieka.pl/

Jesteśmy społecznikami, strażakami którzy działają transparentnie i całkowicie  charytatywnie, jako strażacy nie schodzimy z tego pogorzeliska!

Licznik zbiórki jest widoczny dla Wszystkich.

 WAŻNE!!!

Cała kwota 100% z tej zbiórki  zostanie przeznaczona na pomoc społeczną dla poszkodowanej rodziny Pana Rafała z pożaru domu w Przesiece w ramach realizacji statutowych celów w oparciu o dokładne rozliczenie zbiórki na podstawie faktur i przelewów bankowych.  My jako Akademia Dobrych Pomysłów jak i portal pomagam.pl nie pobieramy z tej zbiórki żadnej prowizji i wynagrodzenia 0zł 0%.

Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 

Dziękujemy ❤

Akademia Dobrych Pomysłów

Napisz do nas:  [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 155 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 40

Zbigniew Szustak - awatar
Zbigniew Szustak
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Mąkosza - awatar
Małgorzata Mąkosza
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maniek - awatar
Maniek
200
Maria Maciąg - awatar
Maria Maciąg
200
Teresa Bondarewicz - awatar
Teresa Bondarewicz
200
Anna Chudzinska - awatar
Anna Chudzinska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij