Zbiórka Pomoc w odbudowie po pożarze. - miniaturka zdjęcia

Pomoc w odbudowie po pożarze. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w odbudowie po pożarze. - zdjęcie główne

Pomoc w odbudowie po pożarze.

0 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Styczeń - awatar

Jakub Styczeń

Organizator zbiórki

Hej,

Sąsiedzi z Polski przeżyli  ostatnio wielką tragedię. W jedną noc pożar strawił dobytek ich życia. Ciężko całe życie na to pracowali, teraz, na stare lata zostali bez dachu nad głowa. Żadne z nas nie chciałoby się nigdy znaleźć w takiej sytuacji. Zdążyli ledwo ujść z życiem.

Z domu nie zostało kompletnie nic, niestety był drewniany. 

I ja i Ty mamy znacznie więcej niż oni, mamy dach nad głowa i ciepło, którego teraz im brak. 

Ci głęboko wierzący ludzie zaczęli szukać pomocy wśród sąsiadów i parafii ale dla niewielkiej ilości osób uzbierać większa kwotę jest bardzo ciężko. Gdyby każdy z nas dał niewiele - uzbierało by się wystarczająco by mogli postawić sobie na nowo mały domek. Nie maja wymagań, chcą mieć swój własny kąt.

Dziękujemy za każda choć mała pomoc - w takich sytuacjach każda złotówka się liczy..


I ja i Ty możesz się kiedyś znaleźć w jakiejś trudnej sytuacji - pamiętaj ze dobro ZAWSZE WRACA PODWÓJNIE!

 Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Styczeń - awatar

Jakub Styczeń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij