Zbiórka Na pomoc pogorzelcom... - zdjęcie główne

Na pomoc pogorzelcom...

5 778 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Adamczak - awatar

Marta Adamczak

Organizator zbiórki

Kochani,

 Zbieramy pieniądze na pomoc pogorzelcom ze Skórzewa.

 W dniu 12.10.2018 około godz: 04:00 nad ranem  doszło do  pożaru w miejscowości Skórzewo k/ Poznania-  właścicieli domu  obudziło przeraźliwe  wycie   i zaciekłe szczekanie psów.

Okazało się , że dom trawi pożar od strony garażu i wiaty- której już niestety nie ma -spłonęła doszczętnie. Tylko dzięki psom właściciele nie ulegli zaczadzeniu, gdyż po obudzeniu czad i dym był w całym domu- wystarczyło 10 minut i  doszłoby do tragedii. Na szczęście  9 zastępów staży pożarnej w sposób profesjonalny walczyło zaciekle z żywiołem i udało się ocalić parter budynku oraz część poddasza.

 Straty oceniono na bardzo wysoką kwotę. Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie w tej  tragedii- każda złotówka jest na wagę złota.Do remontu pozostaje część dachu, całe poddasze, garaż, elewacja zewnętrzna  oraz  teren wokół domu po pogorzelisku.

Pogorzelcy są w szoku do dnia dzisiejszego i nie chcą prosić o pomoc , gdyż zazwyczaj byli samowystarczalni jednak w obliczu tak wielkiej tragedii , myślę, że każdy z nas  mógłby  ich wesprzeć- chociaż drobną kwotą.

 Zwracam się do Was  jako ludzi dobrej woli o wsparcie w tak trudnych dla nich dniach. Na pewno pomoc materialna bardzo odciąży ich od problemu , który niestety może spotkać każdego z nas.


 Będziemy wdzięczni za każdą kwotę, prosimy o pomoc w tej trudnej sytuacji i pokażmy, że w przypadku takiej tragedii my jako społeczność  potrafimy zdać egzamin z człowieczeństwa...

Z serca Wam wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda i Mariusz - awatar

  Magda i Mariusz

  20.12.2018
  20.12.2018

  Dorota, mamy nadzieję, że nie za późno 😊 pozdrawiamy gorąco 😊 i życzymy powodzenia 🤗

 • Mieszkanka Dąbrowy - awatar

  Mieszkanka Dąbrowy

  16.10.2018
  16.10.2018

  Powodzenia.

  • Marta Adamczak - awatar

   Marta Adamczak - Organizator zbiórki

   20.10.2018
   20.10.2018

   Dziękujemy, dziś udostepnie aktualizacje co już zrobiono.

 • Mein ICE Skórzewo - awatar

  Mein ICE Skórzewo

  14.10.2018
  14.10.2018

  Powodzenia

 • Tom Ash - awatar

  Tom Ash

  13.10.2018
  13.10.2018

  Powodzenia

  • Marta Adamczak - awatar

   Marta Adamczak - Organizator zbiórki

   13.10.2018
   13.10.2018

   Dziękujemy!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.10.2018
  13.10.2018

  Madzia

5 778 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Adamczak - awatar

Marta Adamczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Magda i Mariusz - awatar
Magda i Mariusz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lepiko Sp. z o.o. - awatar
Lepiko Sp. z o.o.
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Gosia:) - awatar
Gosia:)
10
Mieszkanka Dąbrowy - awatar
Mieszkanka Dąbrowy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Imiela - awatar
Sylwia Imiela
20
Agata Ł. - awatar
Agata Ł.
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij