Zbiórka Na pomoc pogorzelcom... - miniaturka zdjęcia

Na pomoc pogorzelcom...

Zbiórka Na pomoc pogorzelcom... - zdjęcie główne

Na pomoc pogorzelcom...

5 778 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Marta Adamczak - awatar

Marta Adamczak

Organizator zbiórki

Kochani,

 Zbieramy pieniądze na pomoc pogorzelcom ze Skórzewa.

 W dniu 12.10.2018 około godz: 04:00 nad ranem  doszło do  pożaru w miejscowości Skórzewo k/ Poznania-  właścicieli domu  obudziło przeraźliwe  wycie   i zaciekłe szczekanie psów.

Okazało się , że dom trawi pożar od strony garażu i wiaty- której już niestety nie ma -spłonęła doszczętnie. Tylko dzięki psom właściciele nie ulegli zaczadzeniu, gdyż po obudzeniu czad i dym był w całym domu- wystarczyło 10 minut i  doszłoby do tragedii. Na szczęście  9 zastępów staży pożarnej w sposób profesjonalny walczyło zaciekle z żywiołem i udało się ocalić parter budynku oraz część poddasza.

 Straty oceniono na bardzo wysoką kwotę. Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie w tej  tragedii- każda złotówka jest na wagę złota.Do remontu pozostaje część dachu, całe poddasze, garaż, elewacja zewnętrzna  oraz  teren wokół domu po pogorzelisku.

Pogorzelcy są w szoku do dnia dzisiejszego i nie chcą prosić o pomoc , gdyż zazwyczaj byli samowystarczalni jednak w obliczu tak wielkiej tragedii , myślę, że każdy z nas  mógłby  ich wesprzeć- chociaż drobną kwotą.

 Zwracam się do Was  jako ludzi dobrej woli o wsparcie w tak trudnych dla nich dniach. Na pewno pomoc materialna bardzo odciąży ich od problemu , który niestety może spotkać każdego z nas.


 Będziemy wdzięczni za każdą kwotę, prosimy o pomoc w tej trudnej sytuacji i pokażmy, że w przypadku takiej tragedii my jako społeczność  potrafimy zdać egzamin z człowieczeństwa...

Z serca Wam wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda i Mariusz - awatar

  Magda i Mariusz

  20.12.18
  20.12.18

  Dorota, mamy nadzieję, że nie za późno 😊 pozdrawiamy gorąco 😊 i życzymy powodzenia 🤗

 • Mieszkanka Dąbrowy - awatar

  Mieszkanka Dąbrowy

  16.10.18
  16.10.18

  Powodzenia.

  • Marta Adamczak - awatar

   Marta Adamczak - Organizator zbiórki

   20.10.18
   20.10.18

   Dziękujemy, dziś udostepnie aktualizacje co już zrobiono.

 • Mein ICE Skórzewo - awatar

  Mein ICE Skórzewo

  14.10.18
  14.10.18

  Powodzenia

 • Tom Ash - awatar

  Tom Ash

  13.10.18
  13.10.18

  Powodzenia

  • Marta Adamczak - awatar

   Marta Adamczak - Organizator zbiórki

   13.10.18
   13.10.18

   Dziękujemy!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.10.18
  13.10.18

  Madzia

5 778 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Marta Adamczak - awatar

Marta Adamczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Magda i Mariusz - awatar
Magda i Mariusz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lepiko Sp. z o.o. - awatar
Lepiko Sp. z o.o.
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Gosia:) - awatar
Gosia:)
10
Mieszkanka Dąbrowy - awatar
Mieszkanka Dąbrowy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Imiela - awatar
Sylwia Imiela
20
Agata Ł. - awatar
Agata Ł.
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij