Zbiórka Pożegnanie Naszego kolegi Dawida - zdjęcie główne

Pożegnanie Naszego kolegi Dawida

10 106 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 180 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kolega Dawida - awatar

Kolega Dawida

Organizator zbiórki

Chciałbym zorganizować zbiórkę na wieniec dla Niego i kwotę, która zostanie uzbierana przekazać jego rodzinie.

Koszty pogrzebu i godnego pochówku nie należą do najtańszych, a tragedia stała się w najmniej oczekiwanym momencie. Byłem z Dawidem podczas tego wydarzenia i razem z innymi zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby ratować Naszego kolegę. Niestety pomimo naszej szybkiej interwencji oraz ratowników, lekarzy oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nie udało się ocalić naszego bliskiego kolegi, który uległ poważnym obrażeniom na wskutek przewrócenia się drzewa. Zginął on w środowisku, które kochał, czyli samochodów, które były jego największą pasją.

Od siebie mogę dodać, że znaliśmy się około 5 lat, przez ten czas wielokrotnie przekonałem się, że był dobrym człowiekiem, że można mu zaufać, człowiek małej postury, ale o wielkim sercu. Studiował filozofię i potrafił spojrzeć na wiele spraw w bardzo inteligenty sposób. Prawie nigdy nie widziałem go smutnego, ponurego. Zawsze wnosił uśmiech swoimi żartami i zadziwiał wiedzą na temat mercedesów. Pomógł mi spełnić kilka motoryzacyjnych marzeń i sam spełniał swoje, często szalone pomysły.

Pewnego razu wsiadł w samolot do Hiszpanii, na miejscu kupił 30 letniego Mercedesa W140 i przyjechał nim na kołach do Polski, oczywiście z przygodami, pokonując 3000km. Taką samą podróż zrobił po raz kolejny w tym roku tylko w Mercedesie C140, które było wielkim marzeniem Dawida.

Jestem mu wdzięczny za to co wniósł do mojego życia. 

Co do samego pogrzebu moja prośba, chyba poparta przez większość - na uroczystości liczy się obecność, a nie prezentacja aut. Również oprócz wsparcia finansowego, proszę o modlitwę za Naszego kolegę Dawida oraz jego rodzinę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.11.19
  21.11.19

  Sercem z Mamą Dawida 🙏

 • Tomm - awatar

  Tomm

  21.11.19
  21.11.19

  🙏

10 106 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 180 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kolega Dawida - awatar

Kolega Dawida

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 180

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dziadek E. - awatar
Dziadek E.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
lukasz - awatar
lukasz
100
Agnieszka Łazarczyk - awatar
Agnieszka Łazarczyk
100
Bydgoskie Klasyki Nocą - awatar
Bydgoskie Klasyki Nocą
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij