Zbiórka Na ratowanie zwierząt - zdjęcie główne

Na ratowanie zwierząt

5 899 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ratujemy zwierzęta. Nie zawsze są one bezdomne. Nieraz potrzebują nas, bo ich dotychczasowy właściciel nie widział lub nie chciał widzieć problemu...

Każdy ratowany zwierzak potrzebuje pomocy medycznej, większej lub mniejszej. Czasem samo odrobaczenie, preparaty przeciw kleszczom a potem sterylizacja/kastracja, a często są to zwierzęta powypadkowe, pourazowe oraz niedożywione, wycieńczone. Wtedy przechodzą dodatkowe badania, kosztowne operacje i długa rehabilitacja. Koszt jednego zwierzaka nie rzadko ponad tysiąc złotych... 

Nigdy się nie zastanawiamy, czy ratować. Zastanawiamy się tylko, jak spłacimy weterynarza...

To prawda, że gminy mają w zadaniach opiekę i pomoc bezdomnym zwierzętom - jednak wiele zwierząt nie mieści się w limitach. Po to właśnie założyłyśmy fundację, by być ponad limitami.  

Nie otrzymujemy dotacji. Nie jesteśmy też pracownikami - nie obciążamy fundacji wynagrodzeniami - pracujemy za darmo. Siedem dni w tygodniu, bez urlopów, kosztem własnych domów, rodzin oraz własnych zwierząt. I własnego zdrowia...

Jesteśmy zdane na siebie i na pomoc darczyńców - dziękujemy Wszystkim, którzy wspierają nasze działania.

W lecznicach długi, boimy się, że weterynarze nie zechcą przyjmować naszych podopiecznych...

Wiele dokładamy z własnej kieszeni.  Na leczenie, na utrzymanie, wykarmienie zwierząt. Mamy pod opieką około 150 kotów i kilkanaście psów..

Pomagamy zwierzętom wrócić do zdrowia, a potem szukamy domów. Mamy wiele udanych adopcji na koncie, co jest dla nas motorem do działania. Wciąż napływają prośby o pomoc...

Zajrzyj na nasz profil na fb - Marzenia Niechcianych Zwierząt - to tylko część naszych działań, nie starcza czasu i sił na opisanie wszystkiego, jest nas bardzo mało..

Jeśli uważasz, że robimy coś dobrego, coś fajnego - wesprzyj nas w ratowaniu zwierząt....

Fundacja Niechcianych Zwierząt 

Bartoszyce


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Patryk Bucko - awatar

  Patryk Bucko

  04.09.2022
  04.09.2022

  pozdro

 • Kierowca międzynarodowy - awatar

  Kierowca międzynarodowy

  11.08.2022
  11.08.2022

  Pogłaskajcie kotki ode mnie, a w szczególności tego co znalazłem na parkingu leśnym :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.03.2022
  24.03.2022

  ❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2022
  13.01.2022

  Bo warto pomagać:)

5 899 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 114

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Monika Szymanel - awatar
Monika Szymanel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Fidura - awatar
Paulina Fidura
50
Lenard - awatar
Lenard
50
Magdalena K - awatar
Magdalena K
40
Louise Cooper - awatar
Louise Cooper
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij