Zbiórka na jedzenie dla psów - zdjęcie główne

na jedzenie dla psów

3 955 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

Kończy się w Fundacji BERNARDYN sucha karma. Mamy zapas na sześc kolejnych dni. Potrzebujemy zamówić paletę 600 kg. Kosztuje to mniej więcej 3300 zł. Raczej więcej, ale resztę dołożymy. Sprawa ważna.  Starczy na dwa kolejne tygodnie.  Zamiast pieniędzy może być karma.  Adres wysyłki: Anielin 51, 98-100 Łask.  

Za każde wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.
W imieniu zwierząt, wolontariuszy, osób pomagających i swoim własnym - Ewa Jarosławska

Komentarze


 • MateyJDM - awatar

  MateyJDM

  24.05.18
  24.05.18

  Pozdrawirm :-)

 • Oskarek89 - awatar

  Oskarek89

  24.05.18
  24.05.18

  WO XDDDD

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.18
  24.05.18

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Tomasz wypok.pl - awatar

  Tomasz wypok.pl

  23.05.18
  23.05.18

  na psznq karme borzq

 • Izunia - awatar

  Izunia

  23.05.18
  23.05.18

  Wszystkiego najlepszego dla piesków i opiekunów.

3 955 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 126

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jo Qsnierz - awatar
Jo Qsnierz
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Dla Benków od Mirasa - awatar
Dla Benków od Mirasa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paulina B - awatar
Paulina B
300
Sebastian Belica - awatar
Sebastian Belica
20
MateyJDM - awatar
MateyJDM
10
Jarosław Syrek - awatar
Jarosław Syrek
10
Wykopek - awatar
Wykopek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij