Zbiórka Rak ..zbiera zniwo - zdjęcie główne

Rak ..zbiera zniwo

15 858 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolka Pamietasz - awatar

Jolka Pamietasz

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich 

Jestem Jolka ,mam 43 lataw listopadzie 2017 roku zdiagnozowano u mnie raka jelita grubego była operacja,  chemioterapia..I szansa na to że będę zdrowa.Niestety po 3 miesiącach od zakończenia leczenia usłyszałam,że choroba wróciła że zdwojoną siłą..Jakby tego było mało  to rak zaatakował moczowody i wyłoniono mi dwie przetoki od nerek, nefrostomie Przez ktore Często ląduje w szpitalu, z zakażeniem organizmu  ,A w maju przeszlam sepse. Moja odporność strasznie spadła wyniki nie są zadowalające przez co mogę być nie dopuszczona do chemioterapii.Na bieżącą muszę się wzmacniać by móc choć normalnie funkcjonować. By móc się leczyć..Staram się szukać ,różnych metod które mi pomogą niestety koszta są duże a zasoby finansowe bardzo male.U nas pracuje tylko mąż.Bardzo proszę o pomoc.Chcialabym wrocic do mojego starego życia, do pracy ,do ludzi 

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jolka Pamietasz - awatar

  Jolka Pamietasz

  17.09.2019
  17.09.2019

  Ślicznie dziękuję za okazane zainteresowanie i datki ..choroba niestety nie wybiera .Już przestałam się zastanawiać dlaczego właśnie ja .Teraz wiem ,że trzeba walczyć i żyć chwila .

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  22.10.2019
  22.10.2019

  Dużo Zdrówka i siły Jolka😊😊

 • Barbara Bobołowicz - awatar

  Barbara Bobołowicz

  20.10.2019
  20.10.2019

  Joluś, weź sobie tego Anioła - to szczególny Anioł - postaw go blisko , zawsze będzie Cię wspierał <3 Serdeczności kochana...zaufaj że będzie dobrze - i tak będzie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.2019
  17.10.2019

  Jolciu-zycze ci duzo zdrowka I wytrwałości i wygranej walki

 • Gosia Floryn - awatar

  Gosia Floryn

  12.10.2019
  12.10.2019

  Zdrówka Joluś😘

 • Ania - awatar

  Ania

  10.10.2019
  10.10.2019

  Dużo zdrówka i siły :)

15 858 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolka Pamietasz - awatar

Jolka Pamietasz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 191

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wioleta Burczyk - awatar
Wioleta Burczyk
500
Magdalena Maszka - awatar
Magdalena Maszka
515
Sławomir Chlusewicz - awatar
Sławomir Chlusewicz
120
Ekipa MEGI - awatar
Ekipa MEGI
1 110
Karolina Malecka - awatar
Karolina Malecka
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Walkusz - awatar
Magda Walkusz
70
Marlena - awatar
Marlena
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij