Zbiórka Los zwierząt hodowanych na mięso - miniaturka zdjęcia

Los zwierząt hodowanych na mięso Jak założyć taką zbiórkę?

Los zwierząt hodowanych na mięso

5 700 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wyniki naszych poprzednich śledztw w ubojniach wstrząsnęły opinia publiczną. Materiały obejrzało kilkanaście milionów osób. Wiele z nich wypróbowało dietę bezmięsną i stosują ją do dziś.

W prokuraturach toczy się cały czas postępowanie dotyczące znęcania nad zwierzętami. W Witkowie zarzuty znęcania zostały postawione 13stu osobom, co jest tym samym największą sprawą o znęcanie nad zwierzętami w historii Polski. Jesteśmy w tej sprawie oskarżycielem posiłkowym.
Kilka miesięcy temu prosiliśmy Was o wsparcie obiecując, że będziemy realizować następne śledztwa. Dziękujemy za pomoc i zaufanie. Dzięki temu możemy opinii publicznej zaprezentować kolejne materiały.

Tym razem wspólnie z BASTĄ rejestrowaliśmy rozładunek zwierząt na ternie ubojni w Przechlewie. Nie różnił się od tego co widzieliśmy w poprzednich 2 ubojniach. Przerażone zwierzęta były zrzucane z samochodów, a rozdrażnieni pracownicy bili je z całej siły i skakali po nich

Stłoczone zwierzęta opierające się przed zepchnięciem były zrzucane kopniakami i mocnymi uderzeniami poganiaczami.

Świnie były z całej siły bite po głowie i wrażliwych częściach ciała.

Przemysł mięsny dąży do jak największego zysku, wszystko musi się dziać sprawnie i cierpienie zwierząt nie ma dla niego znaczenia. Świnie traktowane są jak przedmioty, które należy jak najszybciej rozładować i pojechać po następne.

Jeśli nam pomożecie kolejne miliony osób poznają prawdę o losie zwierząt hodowanych, transportowanych i zabijanych na mięso. Musimy ją ujawniać ponieważ przemysł mięsny i reklamowy próbują przekonywać konsumentów, że zwierzętom jest wszystko jedno, że nie czują nic. Rzeczywistość jest taka, że bronią się i próbują wcisnąć w najdalszy kąt naczepy samochodu. Dlatego są mocno bite - żeby bólem zmusić je do zejścia z samochodu. Za chwilę i tak zostaną zabite i przerobione na mięso - produkt, na którym nie będzie widać jak zwierzę było traktowane podczas transportu i uboju.

Z waszą pomocą dokumentujemy, publikujemy i zgłaszamy sprawy do prokuratury. Budujemy świadomość i zmieniamy podejście do zwierząt milionów osób.

Wesprzyjcie nas w tej zbiórce - zebrane środki przeznaczymy na kolejne śledztwa, publikacje i sprawy sądowe dopóki wszyscy konsumenci nie będą wiedzieli, że kupowanie mięsa nieuchronnie wiąże się z finansowaniem męczenia zwierząt i tylko bojkotowanie produktów pochodzenia zwierzęcego gwarantuje, że zwierzęta nie cierpią.

Koniecznie też wypróbujcie bezmięsną dietę - chociaż przez miesiąc: http://zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika Janowicz-Kijkowska - awatar

  Monika Janowicz-Kijkowska

  23.02.2018
  23.02.2018

  Pomóżmy im razem.

 • animals75 - awatar

  animals75

  21.09.2017
  21.09.2017

  Ludzie!!! Opamiętajcie się!!! Biedne zwierzęta! Jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał … które dla nas są jedynie kolacją a dla nich całym życiem. T. Casey Brennan

 • Maciej Siemiatkowski - awatar

  Maciej Siemiatkowski

  21.09.2017
  21.09.2017

  Wiadomo nie można zmienić świata. Ludzie będą jeść mięso ale chociaż niech to będzie humanitarne.

5 700 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 152

Edyta Bystroń - awatar
Edyta Bystroń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
iwona - awatar
iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij