Zbiórka Los zwierząt hodowanych na mięso - miniaturka zdjęcia

Los zwierząt hodowanych na mięso Jak założyć taką zbiórkę?

Los zwierząt hodowanych na mięso

5 700 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wyniki naszych poprzednich śledztw w ubojniach wstrząsnęły opinia publiczną. Materiały obejrzało kilkanaście milionów osób. Wiele z nich wypróbowało dietę bezmięsną i stosują ją do dziś.

W prokuraturach toczy się cały czas postępowanie dotyczące znęcania nad zwierzętami. W Witkowie zarzuty znęcania zostały postawione 13stu osobom, co jest tym samym największą sprawą o znęcanie nad zwierzętami w historii Polski. Jesteśmy w tej sprawie oskarżycielem posiłkowym.
Kilka miesięcy temu prosiliśmy Was o wsparcie obiecując, że będziemy realizować następne śledztwa. Dziękujemy za pomoc i zaufanie. Dzięki temu możemy opinii publicznej zaprezentować kolejne materiały.

Tym razem wspólnie z BASTĄ rejestrowaliśmy rozładunek zwierząt na ternie ubojni w Przechlewie. Nie różnił się od tego co widzieliśmy w poprzednich 2 ubojniach. Przerażone zwierzęta były zrzucane z samochodów, a rozdrażnieni pracownicy bili je z całej siły i skakali po nich

Stłoczone zwierzęta opierające się przed zepchnięciem były zrzucane kopniakami i mocnymi uderzeniami poganiaczami.

Świnie były z całej siły bite po głowie i wrażliwych częściach ciała.

Przemysł mięsny dąży do jak największego zysku, wszystko musi się dziać sprawnie i cierpienie zwierząt nie ma dla niego znaczenia. Świnie traktowane są jak przedmioty, które należy jak najszybciej rozładować i pojechać po następne.

Jeśli nam pomożecie kolejne miliony osób poznają prawdę o losie zwierząt hodowanych, transportowanych i zabijanych na mięso. Musimy ją ujawniać ponieważ przemysł mięsny i reklamowy próbują przekonywać konsumentów, że zwierzętom jest wszystko jedno, że nie czują nic. Rzeczywistość jest taka, że bronią się i próbują wcisnąć w najdalszy kąt naczepy samochodu. Dlatego są mocno bite - żeby bólem zmusić je do zejścia z samochodu. Za chwilę i tak zostaną zabite i przerobione na mięso - produkt, na którym nie będzie widać jak zwierzę było traktowane podczas transportu i uboju.

Z waszą pomocą dokumentujemy, publikujemy i zgłaszamy sprawy do prokuratury. Budujemy świadomość i zmieniamy podejście do zwierząt milionów osób.

Wesprzyjcie nas w tej zbiórce - zebrane środki przeznaczymy na kolejne śledztwa, publikacje i sprawy sądowe dopóki wszyscy konsumenci nie będą wiedzieli, że kupowanie mięsa nieuchronnie wiąże się z finansowaniem męczenia zwierząt i tylko bojkotowanie produktów pochodzenia zwierzęcego gwarantuje, że zwierzęta nie cierpią.

Koniecznie też wypróbujcie bezmięsną dietę - chociaż przez miesiąc: http://zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika Janowicz-Kijkowska - awatar

  Monika Janowicz-Kijkowska

  23.02.2018
  23.02.2018

  Pomóżmy im razem.

 • animals75 - awatar

  animals75

  21.09.2017
  21.09.2017

  Ludzie!!! Opamiętajcie się!!! Biedne zwierzęta! Jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał … które dla nas są jedynie kolacją a dla nich całym życiem. T. Casey Brennan

 • Maciej Siemiatkowski - awatar

  Maciej Siemiatkowski

  21.09.2017
  21.09.2017

  Wiadomo nie można zmienić świata. Ludzie będą jeść mięso ale chociaż niech to będzie humanitarne.

5 700 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 152

Edyta Bystroń - awatar
Edyta Bystroń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
iwona - awatar
iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij