Zbiórka Los zwierząt hodowanych na mięso - miniaturka zdjęcia

Los zwierząt hodowanych na mięso

Los zwierząt hodowanych na mięso

5 700 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać teraz
 

Wyniki naszych poprzednich śledztw w ubojniach wstrząsnęły opinia publiczną. Materiały obejrzało kilkanaście milionów osób. Wiele z nich wypróbowało dietę bezmięsną i stosują ją do dziś.

W prokuraturach toczy się cały czas postępowanie dotyczące znęcania nad zwierzętami. W Witkowie zarzuty znęcania zostały postawione 13stu osobom, co jest tym samym największą sprawą o znęcanie nad zwierzętami w historii Polski. Jesteśmy w tej sprawie oskarżycielem posiłkowym.
Kilka miesięcy temu prosiliśmy Was o wsparcie obiecując, że będziemy realizować następne śledztwa. Dziękujemy za pomoc i zaufanie. Dzięki temu możemy opinii publicznej zaprezentować kolejne materiały.

Tym razem wspólnie z BASTĄ rejestrowaliśmy rozładunek zwierząt na ternie ubojni w Przechlewie. Nie różnił się od tego co widzieliśmy w poprzednich 2 ubojniach. Przerażone zwierzęta były zrzucane z samochodów, a rozdrażnieni pracownicy bili je z całej siły i skakali po nich

Stłoczone zwierzęta opierające się przed zepchnięciem były zrzucane kopniakami i mocnymi uderzeniami poganiaczami.

Świnie były z całej siły bite po głowie i wrażliwych częściach ciała.

Przemysł mięsny dąży do jak największego zysku, wszystko musi się dziać sprawnie i cierpienie zwierząt nie ma dla niego znaczenia. Świnie traktowane są jak przedmioty, które należy jak najszybciej rozładować i pojechać po następne.

Jeśli nam pomożecie kolejne miliony osób poznają prawdę o losie zwierząt hodowanych, transportowanych i zabijanych na mięso. Musimy ją ujawniać ponieważ przemysł mięsny i reklamowy próbują przekonywać konsumentów, że zwierzętom jest wszystko jedno, że nie czują nic. Rzeczywistość jest taka, że bronią się i próbują wcisnąć w najdalszy kąt naczepy samochodu. Dlatego są mocno bite - żeby bólem zmusić je do zejścia z samochodu. Za chwilę i tak zostaną zabite i przerobione na mięso - produkt, na którym nie będzie widać jak zwierzę było traktowane podczas transportu i uboju.

Z waszą pomocą dokumentujemy, publikujemy i zgłaszamy sprawy do prokuratury. Budujemy świadomość i zmieniamy podejście do zwierząt milionów osób.

Wesprzyjcie nas w tej zbiórce - zebrane środki przeznaczymy na kolejne śledztwa, publikacje i sprawy sądowe dopóki wszyscy konsumenci nie będą wiedzieli, że kupowanie mięsa nieuchronnie wiąże się z finansowaniem męczenia zwierząt i tylko bojkotowanie produktów pochodzenia zwierzęcego gwarantuje, że zwierzęta nie cierpią.

Koniecznie też wypróbujcie bezmięsną dietę - chociaż przez miesiąc: http://zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika Janowicz-Kijkowska - awatar

  Monika Janowicz-Kijkowska

  23.02.18
  23.02.18

  Pomóżmy im razem.

 • animals75 - awatar

  animals75

  21.09.17
  21.09.17

  Ludzie!!! Opamiętajcie się!!! Biedne zwierzęta! Jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał … które dla nas są jedynie kolacją a dla nich całym życiem. T. Casey Brennan

 • Maciej Siemiatkowski - awatar

  Maciej Siemiatkowski

  21.09.17
  21.09.17

  Wiadomo nie można zmienić świata. Ludzie będą jeść mięso ale chociaż niech to będzie humanitarne.

5 700 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 152

Edyta Bystroń - awatar
Edyta Bystroń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
iwona - awatar
iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij