Zbiórka pomoc prawna - zwierzęta - zdjęcie główne

pomoc prawna - zwierzęta

2 973 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

🙏 Potrzebujemy Twojego wsparcia na opłacenia kosztów prowadzenia spraw sądowych dotyczących znęcaniem się nad zwierzętami. Musimy opłacić pomoc prawną kolejnych spraw, która niestety trwają latami.


Garść informacji z batalii prawnych 💪 

🦊 W Sądzie Rejonowym w Stargardzie ruszyła sprawa karna przeciwko trzem pracownikom fermy futrzarskiej w Starej Dąbrowie. Są oskarżeni o zabijanie zwierząt na oczach innych osobników, co mogło powodować ich dodatkowe cierpienie. https://24kurier.pl/ekurier/oskarzeni-usmiercanie-nie-jest-epickie-ruszyl-proces-trzech-pracownikow-fermy-futrzarskiej-ze-starej-dabrowy/

🐔 Sąd wznawia postępowanie przeciwko targowisku Sielanka. Zwierzęta przetrzymywane są tam w klatkach, bez dostępu do wody. Kury przenosi się w workach, przez które często nie mogą oddychać. https://wpoznaniu.pl/dramat-zwierzat-na-targowisku-sielanka-sad-wznawia-sprawe/

🐮 Pod koniec marca 2023 roku do Sądu Rejonowego w Turku skierowano akt oskarżenia przeciwko 31 podejrzanym, którym zarzucono popełnienie szeregu przestępstw wskazanych w ustawie o ochronie zwierząt. https://iturek.net/rozmaitosci/horror-w-ubojni-do-sadu-w-turku-wplynal-akt-oskarzenia

🐷 W Sądzie Rejonowym w Pabianicach ruszył proces w sprawie o znęcanie się nad zwierzętami podczas ich rozładunku na terenie Zakładów Mięsnych Pamso. Na ławie oskarżonych zasiada pięciu pracowników. https://stopklatka.org/news/70-dramat-zwierzat-w-rzezni-pamso

🐮 Złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa polegającego na znęcaniu się nad zwierzętami na terenie ubojni Sokołów S.A. oddział w Kole i przekazaliśmy dziewięć godzin materiału video. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-02-10/prokuratura-wszczela-sledztwo-ws-znecania-sie-nad-zwierzetami-w-ubojni/?

🐟 16 grudnia 2022 roku aktywiści śledczy kampanii Stopklatka i Zostań Wege objęli obserwacją stoisko ze sprzedażą ryb w powiecie ostrowskim. To co zarejestrowali ukrytą kamerą jest wstrząsające, aż ciężko wyobrazić sobie jak wielkie cierpienie zadawano rybom zabijanym w namiocie. Zabijanie bez ogłuszania, patroszenie żywych ryb, urywanie głów, używanie nieodpowiednich narzędzi (nóż do chleba z piłką), to wielokrotnie zarejestrowane na nagraniu sytuacje. W sprawie punktu sprzedaży ryb w Antoninie złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury. https://wiadomosci.wp.pl/nie-kupiles-jeszcze-ryby-na-swieta-po-tym-co-zobaczysz-zrezygnujesz-6846348543134560a?


Kampania Stopklatka
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
http://stopklatka.org
https://www.facebook.com/stopklatka.viva/
https://www.instagram.com/stopklatka.viva/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Renata A. - awatar

  Renata A.

  24.07.2023
  24.07.2023

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   29.01.2024
   29.01.2024

   ❤❤❤

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  13.07.2023
  13.07.2023

  bardzo Was szanuję za waszą działalność i mocno kibicuję:))

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   29.01.2024
   29.01.2024

   Dziękujemy bardzooo!!!

2 973 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 95

Agata - awatar
Agata
20
Brygida Skupska - awatar
Brygida Skupska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Ewelina Zborowska - awatar
Ewelina Zborowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michalina M - awatar
Michalina M
50
Jola Ch - awatar
Jola Ch
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij