Zbiórka Ratunek dla bezdomnych psów - zdjęcie główne

Ratunek dla bezdomnych psów

600 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Animalia - awatar

Fundacja Animalia

Organizator zbiórki

Fundacja Animalia prosi o pomoc w utrzymaniu psiaków!

Fundacja dla Zwierząt Animalia odebrała w ramach interwencji 15 psów w wieku od 4 miesięcy do 6 lat. Psy zostały odebrane właścicielom, którzy nie chcieli lub nie mogli się nimi opiekować. Zaniedbane, brudne, głodne, bez szczepień - a przede wszystkim przerażone i dzikie, podawane przez płot - trafiły częściowo do hotelu dla psów, częściowo do przytuliska pod opieka Fundacji. Wymagają odpowiedniego odżywienia, socjalizacji gdyż widać po nich brak kontaktu z człowiekiem.

Zdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psów

Prosimy, pomóżcie nam!

Suczki trzeba wysterylizować, a całe towarzystwo odrobaczyć i zaszczepić. Koszt utrzymania psiaków mieszkających w hotelu oraz pozostałe zabiegi i wyżywienia przerastają nasze możliwości. Powoli maluchy wychodzą na prostą. Nadal szukamy dla nich domów tymczasowych, gdzie odseparowane od stada prędzej zaufają. Ale najbardziej potrzebna jest pomoc finansowa, gdyż Fundacja powoli nie daje rady. Prosimy pomóżcie nam - każda złotówka się liczy. Te skrzywdzone potwornie psie dzieciaki oraz 1 dorosła sunia i 2 letni piesek zasługują na lepszy los, na dom i bezpieczeństwo. Chcemy im to zapewnić.

Sami nie damy rady. Dlatego prosimy o wsparcie naszych działań!

Zdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psówZdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psówZdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psówZdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
600 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Animalia - awatar

Fundacja Animalia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Teresa - awatar
Teresa
500
Jo - awatar
Jo
50
PIotr - awatar
PIotr
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij