Zbiórka Ratunek dla bezdomnych psów - zdjęcie główne

Ratunek dla bezdomnych psów

600 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Animalia - awatar

Fundacja Animalia

Organizator zbiórki

Fundacja Animalia prosi o pomoc w utrzymaniu psiaków!

Fundacja dla Zwierząt Animalia odebrała w ramach interwencji 15 psów w wieku od 4 miesięcy do 6 lat. Psy zostały odebrane właścicielom, którzy nie chcieli lub nie mogli się nimi opiekować. Zaniedbane, brudne, głodne, bez szczepień - a przede wszystkim przerażone i dzikie, podawane przez płot - trafiły częściowo do hotelu dla psów, częściowo do przytuliska pod opieka Fundacji. Wymagają odpowiedniego odżywienia, socjalizacji gdyż widać po nich brak kontaktu z człowiekiem.

Zdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psów

Prosimy, pomóżcie nam!

Suczki trzeba wysterylizować, a całe towarzystwo odrobaczyć i zaszczepić. Koszt utrzymania psiaków mieszkających w hotelu oraz pozostałe zabiegi i wyżywienia przerastają nasze możliwości. Powoli maluchy wychodzą na prostą. Nadal szukamy dla nich domów tymczasowych, gdzie odseparowane od stada prędzej zaufają. Ale najbardziej potrzebna jest pomoc finansowa, gdyż Fundacja powoli nie daje rady. Prosimy pomóżcie nam - każda złotówka się liczy. Te skrzywdzone potwornie psie dzieciaki oraz 1 dorosła sunia i 2 letni piesek zasługują na lepszy los, na dom i bezpieczeństwo. Chcemy im to zapewnić.

Sami nie damy rady. Dlatego prosimy o wsparcie naszych działań!

Zdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psówZdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psówZdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psówZdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla bezdomnych psów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
600 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Animalia - awatar

Fundacja Animalia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Teresa - awatar
Teresa
500
Jo - awatar
Jo
50
PIotr - awatar
PIotr
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij