Zbiórka Operacyjne leczenie wady zgryzu - miniaturka zdjęcia

Operacyjne leczenie wady zgryzu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacyjne leczenie wady zgryzu - zdjęcie główne

Operacyjne leczenie wady zgryzu

30 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Nadolska - awatar

Sylwia Nadolska

Organizator zbiórki

Hej !👋 Jestem Sylwia, mam 19 lat i poważną wadę zgryzu. Z moją niedoskonałością da się żyć, ale jest dość uciążliwa i w przyszłości będzie się pogłębiać, doprowadzając do problemów z jedzeniem, mówieniem i tworząc po prostu szufladę 😏

Wada ta zwie się progenią i polega na przerosnieciu żuchwy i niedorozwoju

górnej szczęki, jedynym sposobem by jej zaradzić jest założenie 2 aparatów( na które zarabiam przez wakacje) i operacja finansowana z NFZ. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie koszty wizyt lekarskich (ortodonta i chirurg szczekowy), leków, dodatkowych zabiegów(np dystrakcj) i wszystkich innych wydatków, na które muszę się nastawić podczas tych 2 lat leczenia. 

Wiem, że jest wiele bardziej potrzebujących osób, ale będę wdzięczna za najmniejszą pomoc ❤ Ziarnko do ziarnka, a.. kompleksy pójdą z torbami 👌


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ofkorsak - awatar

    Ofkorsak

    02.08.2019
    02.08.2019

    Powodzenia i wytrwałości! ;)

30 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Nadolska - awatar

Sylwia Nadolska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ofkorsak - awatar
Ofkorsak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij